Petice na podporu babyboxů


Nepřihlášený uživatel

/ #681

2011-06-27 01:49

Babyboxy podporuji, jelikož je lepší najít dítě uvnitř než někde v popelnici, kde většinou nemá nejmenší šanci na přežití. Jo, někdo může říct,"tak proč si je ty matky nechávají dělat," ale ruku na srdce, každý kdo není privilegovaný blb ví, že žádná ochrana nemá stoprocentní účinnost a ne každá žena či mladá dívka má na peníze na miniinterupci a co s dítětem, které si nemohou z jakéhokoli důvodu nechat? To je někdo opravdu takový idiot, že vydá nevinný dětský život v šanc jen proto, že se mu něco malého nelíbí? Víte, kdyby politici věčně lidi neokrádali, tak by si ty děti mohli dovolit a nemuseli by se jich takhle zbavovat. Přiznejme si pravdu jaká je, vše je jen o penězích a o tom, že našemu státu vládnou chamtiví mafiáni, kteří se neštítí ničeho, protože jejich parchanti mají všechno. Nic jiného už nevnímají, jim je skvěle a mi... mi musíme jen pracovat do krve, odvádět šílený daně a platit za předražený zboží, aby ty vyžraný krysy politický měli za co cpát svým bastardům horem spodem. Pak, aby toho nebylo dost, nějaký hňupi začnou s peticí proti babyboxům, které zachraňují životy novorozenců a nechtěných dětí. Kruci, to už je vážně svět vzhůru nohama a bez inteligence?! Jsem mladá žena, je mi teprve 24 a kdyby jsem otěhotněla rozhodně bych to dala pryč, nejspíš do babyboxu, protože ikdyž vydělávám 10 000 čistého měsíčně, a mnohdy ani tolik ne, nemám takový plat, abych uživila sebe i dítě v dnešní době natož pak, abych si mohla dovolit miniinterupci. To je důvod, proč jsem na starně babyboxů, já totiž vím jak je těžké uživit sebe sama bez dítěte a to ještě beru v úvahu skutečnost, že porodné je spíš jako špatný vtip, dětské přídavky nepokrývají ani třetinu výdajů za dítě a z dnešního školského systému se mi zvedá žaludek. Neříkám, že bych nechtěla dítě, ano, chtěla bych, ale když už, tak ne v České republice s mizerným platem! Mějme však napaměti, že všichni si takhle vybírat nemohou a proto jsou babyboxy morálně-etickým řešením, jejichž zrušením bychom z každého z nás učinili vrahy nevinnosti, a pro co vlastně? Komu stojí za to slyšet ze všech stran, že nalezli další mrtvé dítě v popelnici nebo umírající podchlazené dítě na schodech? Nebo snad máme dopadnout jako rodina v Polsku? Zabíjet své děti ve sklepě a cpát je do sudů, protože ve vládě sedí vyžraný dementi a mezi námi chodí lidi bez aktivity v mozku i bez srdce?