STOP hernám v šumperských budovách


Nepřihlášený uživatel

/ #19

2013-10-18 13:05

Určitě jsem pro zákaz heren v městských budovách, ale nejen v nich. Uvítal bych celoplošný zákaz v celém Šumperku, protože problém s gamblerstvím není problém jen určité generace či skupiny lidí, ale může se to týkat i Vašich nejbližších (rodina, kamarádi, kdokoliv a často o tom ani nevíte), kteří díky tomuto problému odstartují další problémy, kdy peníze na chod rodiny končí v herních automatech a tak si půjčují a dluhy nejsou schopni splácet a tím přenáší tento problém i na ostatní členy domácnosti! Nejhorší na tom je, že do tohoto problému se dostanou lidé snadno, často jen ze zajímavosti, ale skoncovat s tím je obrovský psychický problém, tak jako s drogami, jelikož i hráčství je určitá forma drogy. Ve svém okolí mám pár přátel, které to pohltilo a připravilo o nemalou sumu peněz a do budoucna určitě ještě připraví. Nevidím v provozování heren jediný přínos pro obyvatele Šumperka, jen pro jejich majitele a určitě i některé zastupitele, kteří se tak vehementně brání jejich zrušení, jelikož by jim zřejmě ušel určitý profit.. JSEM PRO ZRUŠENÍ HEREN V ŠUMPERKU