Petice pro Nechceme Česko Romskou vlajku

VLASTENEC84

/ #560 Svatý Václave, nedej zahynouti nám ni budoucím!!!!!

2013-07-20 00:42

To co se děje je provokace a je to útok na nás zřejmě co vydržíme nejen že už naše zem nám nepatří a vše vlastní cizí firmy a ještě nám berou naší vlajku ani bych se nedivil kdyby stát vyhlásil bankrot a prodal sudety němcům. Jestli nastane nedej bože situace že budem muset bránit svoji zem tak ač mě vojna mynula udělám co budu moci abych hájil naši zem nechci další Mnichov !!! Slušné Romi respektuji jejich bohužel málo, ale jsou ty mě nevadí ale pokud nerespektují zákony tak by měli být za mřížemy jako každý občan nerespektující pravidla at má jakoukoliv barvu pleti ale aby se tu podporoval nejaký separatismus s tim nesouhlasím a odmítám to!!!! možná je to pokus naší vlády odvest pozornost od jejich nekalých praktik co my víme to co tady je není a nikdy nebyla demokracie já tomu říkám kapitalistická diktatura my jsme takové menší Rusko dokud se nenajde dost lidí na to aby se to tu změnilo tak totu bude horší a horší jsem zvědav jak daleko to musí zajít aby se náš národ probudil drž me se!!!! A ještě podotýkám že toto není vzkaz pro nacisty ani fašisty ale pro obyčejné lidi kteří chtějí slušně žít ve slušném státě nacismus a fašismus je  hrozba této země ti co se k tomu hlásí nemají ani ponětí co oslavují paradoxně kdyby dějiny skončili jinak tak se stali také obětí své ideologie to jsi nikdy neuvědomý protože je ve škole dějepis nezajímal a radči místo učení provozovali násílí těmto lidem by za druhé svět. války říkali vlastizrádci můj praprastrýc položil život za vlast právě v boji proti nacismu na radnici našeho města je jeho jméno na pamětní desce takže jakékoli zneuctění státních symolů a hlášení se k nacismu v jákékoli jeho podobě je pošpinění památky těchto hrdinů.A je mě jedno jestli tady někdo o mě napíše něco neslušného můj názor mě někdo nevezme at se budete snažit sebe víc mě provokovat je to prostě tak!!!!!