Petice pro Nechceme Česko Romskou vlajku


Nepřihlášený uživatel

/ #4 Vlastenectví

2013-07-17 14:51

Nebudu zde nic cenzurovat,každý má právo vyjádřit svůj názor.Znám pár cikánů kteří pracujou a sou slušný.Neházím je do jednoho pytle.Sem jen proti těm co ždímají stát víc než poctivá máma s dětmi a proti těm kteří si tady v našem státě vytvořili tlupy a mlátí naše lidi a justice je slepá.Já sám jsem v invalidním důchodě už sem se ocitl taky na prahu diskriminace s tím že mám invalidní důchod a že mě nezaměstnají.Když jsem pracoval odváděl sem daně,dělal jsem u ostrahy za směšnou mzdu 48 KČ na hodinu 12 hodinové směny.Vařilo to ve mě když si přišli cikáni pro sociální dávky 35000 KČ.Mám dluhy nikoho to nezajímá,ale poctivě platím z důchodu nájem,služby a z mateřské splácím dluhy.A sem rád že máme jako 5 členná rodina na měsíc kolem 3 tisíc a s tím musíme vyžít.V takové situaci je mnoho z nás.Ale nejsme to ti kteří chodí a drancují byty,neplatí nájem,služby,a nechodí po ulicích a mlátí lidi na potkání.Tak jako to dělají cikáni.Jinak omluvte mě líp se mi to píše než vyřvává jinak bych se zadrhával v řeči.Možná tréma,ale už sem se musel ozvat i já.V roce 89 jsem byl ještě malí kluk,ale kdybych to tušil když můj otec ještě žil a dřel do úmoru 30 let od vidím do nevidím.Tak sem mohl rovnou říci táto necinkej klíčema,ale vemte hasáky hevery a jděte ty slibotechny vymlátit.