Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM


Nepřihlášený uživatel

/ #4024 Stačilo mi, vidět pány mluvit na konferenci v CB. Teda, mluvit to je silné silné slovo, blekotali...

2013-07-11 21:34


Nemá cenu se s nimi bavit. Tihle lidé nemají svědomí, jsou přesvědčeni o své pravdě, i když papouškují něco o komunistech z 50.let. A jak se chovají jejich " mluvčí" Rosocha, Heller a Hořejší? Vy věříte, že tihle pánové něco vědí o demokracii? Já ne. Oni vlastně proti něčemu rádoby protestují a sami se chovají ve znamení toho, proti čemu prostestují. Dává Vám to smysl? Mně teda ne. Stačilo mi, vidět pány mluvit na konferenci v CB. Teda, mluvit to je silné silné slovo, blekotali tam jak koza před smrtí.

A naše školství? Potažmo školství jihočeské, např. třeboňské? Nemám slov, na třeboňský ústav berou lidi bez zkoušek. A víte, co se mezi žáky základní školy, kteří mají trojky i čtyřky, říká? No, já půjdu na gympl do Třeboně, tak mě vezmou. A tak se nesmíme divit, že tento ústav produkuje inteligenty a slušné lidi typu Hořejší.

Stejně jim šlo jen o to se neučit, zviditelnit se, Hořejší si do sbírky přidal foto s panem hejtmanem, proflákali školní rok a je to.



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...