rybnicek_meziricko


Nepřihlášený uživatel

/ #119 118

2013-05-23 18:20

Jeden známej taky zjistil,že sousedova stodola stojí z poloviny na jeho pozemku a nic se nebouralo :-D,stála tam už léta a zjistil to náhodou ..... to je vo lidech ,vo lidský netoleranci,možná i o závisti a o snaze škodit ,kdo ví,já podobnýmu chování nerozumim a nerozumim ani tomu pocitu moci funkcionáře v obci s 99 obyvateli .... můžu se jen domýšlet,že je to tím,že žijeme furt s pohrobky bolševika,kteří ani nemuseli v KSČ být ale je to prostě v nich ..... ta doba si je přisvojila,jsou to její povedené dětičky .... forever :-)

edit : Navíc mám jasno,že v tomto sporu nejde ze strany Meziříčka vůbec o nějaký pozemek o rybníček,ten se snaží obec použít jen jako nástroj určité pomsty za Skalákův jinej životní postoj  ..... takový rybníčkový vyřizování účtů,když jiné možnosti selhali (hygiena hluk nenaměřila,policejní kontroly taky nezjistily porušování zákonů) a samozřejmě problematická diskriminační,podle mě i nezákonná, vyhláška obce to taky nebude mít lehký a dokonce tipuju její zrušení MVČR :-D .... myslím také ale,že s rybníčkem si pan starosta naběhl,jestli tedy nedoloží,to co někteří začínají vyžadovat ..... nejsem právník,ani se nevyznám v hospodaření obcí ale tak nějak mám pocit,že nebude všechno all right,třeba se pletu ale taky třeba ne :-)