Proti Transformaci příležitostné osobní dopravy na taxislužbu

Češi do ulic

/ #77

2013-04-23 11:30

Máš v něčem pravdu Leo,jsme národ Svejku který čtyřicet let remcal v hospodách a teď může i na netu,který sežral sametovou revoluci a který si pod vedením Klause nechal rozprodat a rozkrast republiku pod prdelí,ale záleží opravdu na nás co si zas necháme líbit a jak dlouho, vždyť příště můžou nařídit,ze kdo prodava a vozí rohliky tak bude muset i mléko, a je to taky prakticky neslučitelné.. já osobně jsem na tento zkorumpovanej a prohnilej stát tak nasranej,ze kdyby to bylo k něčemu, pro naše děti tak si i klidně půjdu sednout třeba za "defenestraci"..ale něco už prostě musíme udělat, přece nebudem zas jen hloupé ovce..vždyť toto tluče do očí, ze je to lobby,korupce...copak se nedá, zažaloval stát u nějaké euroinstituce??....tak pojďme psát udání,stížnosti na magistrát, živnostenský úřad treba za vytlačování z pruhu, nebezpečný jízdy,ohrožování pří jízdě atd. Posílat cas,SPZ a kde..vždyť jezděj jak kdyby jim patřila evropská a ať mi nikdo neříká, ze jim nebo jemu neseberou licence atd..my máme výhodu, nejsme vidět oni jo...prostě oficiální stížnosti,denně.