Proti Transformaci příležitostné osobní dopravy na taxislužbu

77

/ #71

2013-04-22 20:18

Být mě dvacet, tak už tu nejsem ani minutu. Je to opravdu tragédie, se skoro 25 let od revoluce, něčeho takového dožít. Dělám tuto práci 8let a po celou dobu, jsem alergický na slovo taxi, nikdy jsem nechtěl a nechci mít s tím slovem nic společného. A teď mám dělat taxikářské zkoušky. A říkat někomu kde je Konvalinková ulice, když člověk může jezdit po Vídni bez mapy či navigace a ještě těm lidem k tomu něco vypravovat.
Díky za tu petici. Ovšem při té (zlo)zvůli, při té absurditě, při tom neuvěřitelném odtržení od veškeré reality normálního života a zároveň i výsměchu nám všem ze strany magistrátu, podle mě nezbývá nic jiného, pokud člověk nechce zůstat bez práce, jen radikálně zablokovat letiště - letiště už jen z důvodu toho veksláckého systému s placením na parkovištích - a nebo pak zablokovat okolí toho pronajatého paláce plného úředníků v Jungmannce. Nenechme o našem osudu rozhodovat nějakého Kvasničku, nebo jeho poskoky na magistrátu. Chce to se dát opravdu dohromady a držet spolu. Jinak je to bez šance.