Petice proti sloučení Masarykova gymnázia a SZŠ Vsetín

Rodič studenta

/ #19

2013-04-19 20:30

Vážení představitelé města, kraje a p. řediteli MG,
kam jste to dopracovali, že si neumíte a nechcete vážit tak velkých úspěchů MG (86% úspěšnost) Vašich studentů u maturitních zkoušek. Jak jsem se dozvěděl, tajili jste záměr o plánovaném sloučení mnohem déle (více než 1,5 roku)než má většina studentů, rodičů a občanů (voličů) tušení.
Mám pocit , že jste Vy představitelé města, kraje opět ukázali, že Vám rodičové stojí jen za voličský hlas a pak nám voliči ... (Nejdříve zmršíte náměstí a pak za peníze občanů je budete znovu opravovat. ) Teď chcete evidentně zmršit ještě vysokou úroveň MG. I běžnému občanu
musí být zřejmé, že toto poškodí úroveň výuky ,následně výsledky a znalosti studentů MG.
Nemluvě o fakticky nedoložené (údajné) úspoře nákladů ?? A zjevných nátlacích na učitele, kteří
se evidentně bojí... Tyto dvě školy mají diametrálně odlišné zaměření a tím i styl výuky.
Je to neskutečné svinstvo jak zacházíte s názory občanů, studentů a vůbec.
Uvědomte si,že škola MG stojí především na důvěře občanů, rodičů a zájmu studentů v kvalitu výuky
a tímto můžete poškodit výrazně a nevratně renomé velmi úspěšné školy !!!
To ,že jsem se nepodepsal je jen další důkaz 100% ztráty mé důvěry ve Vás (politiky), jsem totiž přesvědčen, že můj podpis by mohl být i důvodem msty těch, co za touto akcí stojí !!!