Záchrana TRN odd. Klatovy

Pavla Kalistová
Autor této petice

/ #117 Re:

2013-03-27 09:58

#114: -

Tak tedy jak chcete, mam už toho napadání plné zuby, takže půjdu s pravdou ven. O sestrách i lékařích vím, ale také vím, že vrchní sestra je člověk, který je neskutečně falešný a ano ať si to přečte. Nic nenechá a sobě a ze sester dělá hlupačky. Ony si to nezaslouží!!!! Jedna jako druhá jsou profesionálky jak se sluší a patří!!!! chtěla jsem zůstat nestranná a bojovat za lékaře a sestry. Vím, že není perzonálně problém aby byly 2 sestry popřípadě sestra a sanitář na noční službě pohromadě. Zrovna včera jsem si tyhle informace ověřovala a jde to!!!! Jen jistá dáma to tak nechtěla. Než mě překládali z plicního na MJIP tak všechny jednání probíhala po půl 3 kdy vrchní odcházela z plicního, protože mi stála za dveřmi pokoje a poslouchala co si s týmem povídáme a co hůř poslouchala i rozhovory s mojí matkou....... A  proč se složila??? protože jí teče do bot!!!! Mám toho tak akorát dost.... to, že nejsou sestry je její práce!!! za tím si stojím. A mezi námi při výčtu toho jak lékařky a lékaři slouží jinde jste nějak zapoměl/a, že tak jako tak na plánované rozšíření ambulantní části chyblí lékaři né???????? takže taky Kokoškova lež!!! A věřte, že pokud plicí uhájíme tak i tento problém dořešíme a mám přislíbenou spolupráci dalších 2 sester!!! nic nenechávám náhodě. To, že je na TRN nouze o sestry je také prací nemocnice, která v polovině prosince stahla veškeré inzeráty na plicní lékaře a sestry. V té době už totiž připravovali přesun na internu a jistým lidem "zavřeli " pusu aby se informace nedostala veřejnsoti.