TV NOVA omluvte se za to co jste řekli o M4rtym09!

Michal Strejt

/ #458 Re: Zpravodajství na TV NOVA = hnus

2013-03-06 11:41

#385: Michal Strejt - Zpravodajství na TV NOVA = hnus

Ještě bych pro nechápající vysvětlil svůj podpis v petici a myslím, že budu mluvit za většinu zde podepsaných. Já neobhajuji a nezastávám se činu, který M4rty09 spáchal. Já bojuji proti zkresleným a lživým informacím, které každý den vysílají naše TV. Nechci také aby se Novou najatí "odborníci", kteří se v oboru absolutně nevyznají a ani se v něm nikdy nepohybovali ke kauze jakkoli vyjadřovali a dělali chytré, nazývali kluka něčím, čím není a říkali že si normální kluk mohl splést realitu s hrou!

!!! Velmi podobný případ i s vysvětlením skutečností jsem popsal v příspěvku 385 !!!

Jesti mu něco mohlo dát motiv ke spáchání takového činu, nebyly to kreslené hry, ale každý den vysílané negativní zprávy, kde člověk vidí jak tam nějakej fotbalista ujížděl 200km/h před policií, jak běžec střílel do přítelkyně, jak tam se Leoš Mareš ožral, porval se a dělal bordel, jak jde namyšlená Štiková jen po penězích atd. Takoví lidé jsou v TV a bulvárním tisku uváděni jako příklady pro mládež! Proč se o takových lidech mluví? Tohle mají být vzory pro mladou generaci? Proč se místo o nich nemluví o slušných lidech, kteří něco dokázali? Proč se dělá celebrita z někoho, kdo si vezme boháče, nebo se narodí slavnému otci? Jen popřemýšlejte v kom se mladí vzhlíží a musíte uznat, že to není dobře! Dokud se z nic neumějících lidí budou dělat celebrity a budou se vysílat reportáže o trestných činech, budou mít lidé takové nápady. Takže vlastně TV a bulvár dává motivy k takovým činům! Proto je potřeba změna.