TV NOVA omluvte se za to co jste řekli o M4rtym09!


Nepřihlášený uživatel

#376

2013-03-05 08:01

delejte omluvte se jinak stratíte hodně diváků!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Honza

#377 Re: co se to děje..

2013-03-05 09:30

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Svatá pravda...Také jaksi nechápu čeho chtěji touto peticí dosáhnout. Copak máte lepší omluvu pro to, co ten mladík udělal? Nebuďtě tak bezohledný a zkuste se na to také podívat z pohledu osob, které díky němu byli v ohrožení života, naštěstí nikoho nezabil, ale chybělo málo...

lol

#378 Nějak nechápu smysl této petice

2013-03-05 11:32

Může mi to někdo blíže vysvětlit?
Začíná mi to připadat jak ta hurá akce: Pusťte Donu k maturitě lol

Nepřihlášený uživatel

#379

2013-03-05 11:45

TV Nova ---> Odvolejte to co jste řekli o M4rty09, teď si celá ČR myslí že je to maniak a jen chlastal a hrál násilné hry. ALE TO NENI PRAVDA
Miloš Kafka

#380 Hry člověka neovlivňují?

2013-03-05 11:52

Dobrý den,

nemohl jsem nereagovat na tuto petici. Nepřečetl jsem všechny příspěvky, ale někteří tvrdí, že hraní her člověka neovlivňuje. V tom případě se ptám, co člověka ovlivňuje? Na FB a myslím, že i zde jsem četl, že TV lidi ovlivňuje - pravda. Domácí prostředí, lidé kolem, drogy, alkohol, dokonce i sport lidi ovlivňuje. A PC hra ne? Zde odkazuji odbornou práci a článek, který vychází ze statistik:

sociální a psychologický dopad online hraní: http://pool.cream.org/gamer/Seay_Dissertation.pdf
vliv technologií: http://clanky.rvp.cz/clanek/s/Z/17065/BEZ-UCITELU-SE-MODERNI-TECHNOLOGIE-NEOBEJDOU.html/

Tudíž i PC hry člověka ovlivňují a řekl bych, že vzhledem k času, kolik u her člověk tráví, tak celkem dost. Ostatně přečtěte si sami.

- - - - - - - - - - - - - - - -

Můžu se zeptat, jaký je věk těch, kteří chtějí omluvu?

- - - - - - - - - - - - - - - -

Původně jsem s peticí nesouhlasil, ale pokud jde o to, donutit Novu a každou televizní společnost, aby předávali skutečnosti tak, jak jsou popravdě, tak souhlas. Pak by ale měla vzniknout jedna petice na to, aby všichni - opravdu všichni, mluvili a předávali pouze pravdu. Jen by měl každý zvážit všechny informace, aby se nestal tím, kvůli čemu protestuje.


Miloš Kafka

#381 Re:

2013-03-05 11:53

#379: -

Takže ty jsi seděl vedle něho? Nebo lépe. V jeho hlavě?


Anonymous

#382

2013-03-05 11:55

měla by se omluvit všem kdo kdy hral akčni hru!

Anonymous

#383 Re: tomsn555

2013-03-05 11:57

#379: -

všichni ne ti co vi aspon trosku kdo to byl tak si to nemysli

 


Anonymous

#384 Re: Re: co se to děje..

2013-03-05 12:01

#377: Honza - Re: co se to děje..

my ho nebranime ale neni pravda že byl maniak ja hraju hry od mala a nemel jsem myšlenky sednout do auta a ujiždět po dalnici a nebo po nekom střilet chcem aby se omluvila že ho nazvala maniakem a nas všechny co jsme kdy hraly akčni hry

 

Michal Strejt

#385 Zpravodajství na TV NOVA = hnus

2013-03-05 12:04

TV Nova se mi zhnusila svým zpravodajstvím už několikrát. Hlavně neobjektivností reportáží, zhoršováním skutečností, vymýšlením si a děláním z lidí blbce.

Mě osobně se koncem loňského roku dotkly reportáže spojené s tragickou havárií při závodech rally. Protože se zajímám o motoristický sport, znal jsem skutečnost a mohl tak posuzovat zpravodajské výmysly.

Na Nově, Primě, v deníku Blesk, na Novinkách.cz a podobných nazvali závody rally jako závody boháčů, zabíjející nevinné lidi. Nevědí však, že mnozí jezdci dají většinu výplaty, aby se mohli svézt na uzavřené trati a nelákalo je blbnout v běžném provozu. Jezdce závodícího 10 let a soupeřícího na stejné trati např. s Romanem Krestou nazvali amatérem. Vlastně tak nazvali celou soutěž, kde startovali účastníci mistrovsví světa, mistři ČR, mistři Slovenska a další. Soutěž, kde musí mít každý jezdec i spolujezdec licenci závodníka, musí projít školením a musí mít např. i vyšetření od sportovního lékaře.

Vozidla startující na rally nazvaly vraky, které nemají na silnici co dělat. Tato vozidla však prochází vždy před sezonou a potom před každým závodem technickou kontrolou, všechna mají katalizátory, takže ani nijak moc neškodí životnímu prostředí.

Jezdce nazvali vrahem, protože jeho vůz zabil 4 dívky. Neuvedli však, že dívky se vědomě postavily do místa, které bylo viditelně označeno jako zakázané. Neuvedli, že je z místa neštěstí nevyhodil jejich kamarád, dělající pořadatele, který měl dohlížet na to, aby se v zakázaném prostoru nikdo nepohyboval. Neuvedli, že samotné dívky se chtěly stát pořadatelkami a byly před závodem řádně proškoleny.

Jezdce předem odsoudili, protože se dověděli, že pracuje jako právník. Obvinili jej z vraždy, přestože jel na čas na uzavřené trati a měl tak právo na chybu.

Jako "odborníky" a "zkušené rally závodníky", si pozvali nějaké pány Petlacha a Pomajbíka. Nikdo z prostředí automobilových závodů však o nich nikdy neslyšel. Po dohledání jmen se jedno z nich našlo jako zaměstnanec vodárny v Uherském Brodě. V žádném případě tedy nešlo o závodníky nebo odborníky!

O povolení závodu v obci se debatuje na obecní radě, která se závodem souhlasila! Řeči o tom jak nikdo v obci závod nechtěl jsou tedy nesmysly lidí, kteří se potřebovali udělat zajímavými.

Samozřejmě proti jejich nesmyslným výrokům vznikla petice. Pokud se tam někdo podepíšete, budu vám vděčný. Já totiž vaši petici podporuji. http://www.petice24.com/protipetice_na_zrueni_rally

Je to velmi podobné s touto kauzou. Výmysly, neobjektivnosti, chytré řeči vymyšlených "odborníků" atd.

To, že jsou zprávy ráno, v poledne, odpoledne, večer a v noci znamená, že se reportéři snaží vymýšlet "zajímavé" reportáže. Jelikož se ale pro ně zajímavých věcí (vražd, havárií, týrání a podobných hnusů) tolik neděje, jsou nuceni se domnívat, vymýšlet si a vysílat kraviny typu, že voda v mínus 20°C zmrzne a podobné sračky. Jim jde o to, aby lidi otevřeli jejich článek, dali lajk na Facebooku, diskutovali o jejich reportážích a nejde jm o objektivnost a pravdy. Oni se sledovaností živí! Takže pokud nechceme dále vídat podobné blbosti ve zprávách, nechceme číst jen negativní články, nesmíme se na ty zprávy dívat, nekomentovat je, nekupovat deník Blesk, nepřidávat se na Facebooku na stránky typu tn.cz! Zatím děláme všechno, co oni chtějí abysme dělali a proto vás žádám o zrušení "to se mi líbí" na Facebookové stránce TV NOVA, Prima, tn.cz, Novinky.cz, deník Blesk a jim podobných. Rovněž bych vás chtěl požádat o domluvě a některý den se všichni budeme na protest dívat na zprávy na ČT1 a ne na Novu nebo Primu.

Děkuji Michal Strejt

Martin V.

#386 Re: co se to děje..

2013-03-05 12:30

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Tady se ale neřeší auto nehoda ale to, co o něm TV NOVA řekla...

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-03-05 12:31


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-03-05 12:34


jeho nej kamos

#389 TV NOVA odplati jeho rodine půl milionu a my vam podpalime stutio OK jako virovnani

2013-03-05 12:39

Tento komentař je pro TV NOVA .:Vi kokoti pořad mluvite samí blbosti např..: YouTuboví maniak M4rtym09 se zabyl tím že na dalnici byla honička marty ujizdel pred policajty a ti kokoťcí policajti museli udelat zatarasy vžtit mel jen 19 let a ten chudak zemrel kvuli policajtum a vi TV NOVA se opovažíte ještě lhát!! Co kdyby se toto stalo vim dětem taky byste toto o ňem mluvili ?? se uz vspamatujte jako to neni nirmalní Proste ste totální piče nic jineho jako !! vproste cela škola o tom mluvi a ja s mímy kamosy sme udelaly protest proti TV NOVA ... Proste to neni normalní jako aby ste lhali o tom ze nekdo umrel .. ti co to četli nebo čtou tak toto je pro ne v 10.března 2013 jedeme do prahy na protest proti TV NOVA aby ju znicili a my ju podpalili např.. neříkam ze se to stane ale moc bych chtel aby se zrusila nebo se celimu narodu omluvila a my byli all v televizi OK kdo souhlasi at mi na tento komentař odpovi nebo likuje moc tíky za pocopeni ..

Márty budeš nám chybjet.ZŮstaneš v našich srdcích znami jako nej kamarád a dobry let"s player.












Y LOVE YOU
Miloš Kafka

#390 Re: TV NOVA odplati jeho rodine půl milionu a my vam podpalime stutio OK jako virovnani

2013-03-05 12:57

#389: jeho nej kamos - TV NOVA odplati jeho rodine půl milionu a my vam podpalime stutio OK jako virovnani

Omlouvám se, nechci se tě nějak dotknout a chápu tvou situaci. Ale uvědom si, že i v tom druhém autě, do kterého naboural mohli být něčí děti.

Celá sitace na D1 byla kvůli němu.

 

Samozřejmě, pokud NOVA řekla lži, je to špatně. Ale on udělal také chybu.

Michal

#391 Vtip?

2013-03-05 13:39

Člověk který ukradne auto, ohrožuje a následně zraní devět lidí z toho jednoho těžce se opravdu zastávat nebudu a neomlouvá ho ani ten fakt, že ho vyhodili ze školy a pohádal se s tátou...Každý má své problémy ale nikdo nemá právo ubližovat druhým...
To tady za chvíli můžete napsat petici na podporu Blažka-také měl své problémy, přeci...

Nepřihlášený uživatel

#392

2013-03-05 13:52

TV nova musí za toto zaplatit jak říkám kolik lidí zabíjí a hraje hry a kolik tzv. normálních lidí!
XXX

#393 Už se proberte děti...

2013-03-05 14:25

Vy jste opravdu tak naivní, že si myslíte, že kvůli 3500 tisícům dětí se někdo omluví?

Nepřihlášený uživatel

#394

2013-03-05 14:36

Hry nemuzou za real TVNova vzapamatujte se!Copak hry muzou za real ?!?

Nepřihlášený uživatel

#395 vzpamatuj se TV Nova !!!

2013-03-05 14:39

Proc davaj do televize hlavne takovi kravini ?!? to neni normalni ku***! TVnova mě opravdu štve!

Nepřihlášený uživatel

#396 Re:

2013-03-05 14:42

#376: -

Presne tak !!!!!!!

 

Vybrat přezdívku

#397 TVnova berte ohled na ostatni!

2013-03-05 14:49

TVnova vam je asi jedno jak se ted citi Mártyho rodice........ze jo !?!Berte trochu ohled na ostatni!!!

Nepřihlášený uživatel

#398 Re: Už se proberte děti...

2013-03-05 14:50

#393: XXX - Už se proberte děti...

hmm mas pravdu.......ale co kdyz ne omluvi ?


Nepřihlášený uživatel

#399 Re: Re: TV NOVA odplati jeho rodine půl milionu a my vam podpalime stutio OK jako virovnani

2013-03-05 14:57

#390: Miloš Kafka - Re: TV NOVA odplati jeho rodine půl milionu a my vam podpalime stutio OK jako virovnani

mas pravdu Márty udelal chybu kdyz ukradl tatovi auto.A navic copak za neco muzou PC hry(to uz jen jako diskuze mezi nama 2) ? TVnova se zblaznila PC hry za nic nemuzou !


Nepřihlášený uživatel

#400

2013-03-05 14:59

Bylo to od Vás pěkně hnusný co jste o něm řekli...kdybyste ho alespoň sledovali tak byste věděli, že to byl prima kluk co bavil lidi ... a ne žádnej počítačovej fanatik jak ste ho nazvali ... neznala sem ho osbně, ale bylo vidět že to byl fajn klučina :( lituju jeho holku a lituju rodiče :( sou špatný z toho že už mezi náma není a vy o něm řeknete tohle ... ! :( pak se nedivím, že mu nadávaj lidi co ho neznali :(