PETICE PROTI NESPRAVEDLIVÉMU ZRUŠENÍ PŘÍSPĚVKU INVALIDŮM


Nepřihlášený uživatel

/ #125

2013-03-05 09:34

Dobrý den, sama jsem maminkou Rozálky se specifickým genetickým postižením tetrasomie X chromosomu. V podstatě každý měsíc se setkáváme s nějakou arogancí mocí úřední. Na druhé straně, ale máme možnost užívat si přízně přátel či spolupracujícího lékařského týmu, který o Rozálku pečuje. Co je mi naprosto z duše nepochopitelné je, že proč když dívenka trpí v nepohodlné protézce, proč nemá nárok na protézku kvalitní!!! Proč se vůbec vyhazují peníze za výrobu něčeho co dítěti nevyhovuje!!!! O příspěvku na automobil nemluvě! Proč má mít odstupující prezident nárok na auto s řidičem a někdo musí s jednou nožkou poslouchat, že je málo postižený? Je mi z toho smutno. Možná by měl rozhodující úředník chvilku pečovat o dítě, které nemá to štěstí a není zdravé. Se slzami v očích by pak musel sledovat, jak pahýlek rozedřený od nepohodlné protézky si dítko fouká a zbavuje od bolesti. Není-li jiná cesta, nechť maminka Simonky vyhlásí sbírku, pač čekat na změnu k lepšímu by mohlo dívenku státještě zdravý rozum!!!
Klára Vaňáková