Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

Dědeček Dolejší

/ #4272 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dominik Dolejší s NUDLÍ U NOSU RADÍ HEJTMANOVI

2013-03-02 13:31

#4254: Vnuk Dolejší - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dominik Dolejší s NUDLÍ U NOSU RADÍ HEJTMANOVI

Předrahý zbloudilý vnoučku,

Musel jsem si pučit iPhone vod Monsignora T.D., píšu z Prahy z Kostela sv.Jiljí, kde jsem byl u zpovědi. Dostal jsem 3x Otčenáš a 10x zdrávas od Otce Hyacinta. Zpovídala se tu se mnou i paní Dagmar u Otce Romualda. Včera jsem na zástavu našich pozemků Okolo Třeboně, rodinného domu s podloubím na Náměstí, podílu v Hotelu Bílý  Koníček, státních obligací a výdajů (deponovaných pro tvou VŠ) na tvé studium a Pensionu v Lužnici a činžáku na Náměstí Míru půjčil v Bance 189 miliónů, které jsem dnes v přítomnosti notáře věnoval Dominikánům u sv.Jiljí a část Voršilkám, co vlastnily ND. A 1 mega prostitutkám u Šmelhausů (babička byla sice proti, ale marně). Prodal jsem také akcie ČEZu v hodnotě 30 mega ještě z kuponové privatizace (protože jdou dolů kvůlivá Bulharsku a Albánii) z našeho Třeboňského Fondu a věnoval jsem výnos Klokánku, abych zarovnal dluhy státu. Měsíční jistina splátková v Bance činí 25 tis., milý úrok jen 3,9%. Až se staneš poslancem za KDUČSL, nezapomeň ze svého parlamentního platu své závazky po dědečkovi poctivě splácet. Nepochybuju, že se z toho budeš chtít "vyvlíct", jak říkáme my kacířští Jihočeši, pak ovšem spolíhej na svý děti, aby ti na Pankrác nebo do Ruzyně nosily aspoň buchty. Jako my cmundu pradědečkovi do koncetráku v Letech u Písku.

Máš pravdu, že moje negramotnost je veliká a mé viny nevyzpovídatelné (v dětství jsem ukradl svému bratříčkovi z rakvičky sv. obrázek). Že žádného bratříčka nemám, jak víš, je  přitěžující okolnost. Jedině VUML mě trochu povznesl. Zejména jeho ekonomická část (jak vidíš výše!). Takže kromě vydědění jsem podal ještě na tebe trestní oznámení, že neplatíš už prokázané dluhy (to co jsi mi podepsal levou zadní před 3 roky, byla dohoda o splácení výživného, a našeho domácího stipendia a nákladů na tvá studia (i za knihy, počítače, pivo, víno a Magnesii, ionťáky, drinky a jointy v coolně). Tvoje "výchova" zatím dělá cca 4 mil. Kč, jak jsem, nebo někdo, uvedl někde výše a LN v Orientaci před týdnem. Jan Zrzavý z JČ University mi to potvrdil. Takže od 18-tého roku budeš mít obstavené své příjmy exekutorem a budeš muset vystačit s minimem cca 6 tis. Kč. Což je ažaž.

Přeji ti dobrodružné mládí a klidné stáří, vzdělaný Jinochu!

Tvůj usmívající se dědeček D.