Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků...
Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků... / Oznámení / Posun termínu na rok 2014 a důkladnější posouzení? Referendum... / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12013-11-01 13:32Samozřejmě, že ano. Ať předloží nejdříve kompletní plán, co chtějí dělat a pak se o tom může diskutovat. Je to přeci jen naše město, tak bychom měli rozhodovat, kde se co postaví či zbourá, pokud se jedná o rozsáhlejší území. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22013-11-01 13:37Ano, mám zájem o petici proti výstavbě Parku Malšovice. S pozdravem ing. arch. František Křelina |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32013-11-01 14:28Aleje ok |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42013-11-01 14:29Aleje ok, ale malsovice podporuji! Vždyť ten náš stadión to už je do nebe volající! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52013-11-01 16:57Referendum ano. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62013-11-01 19:29To mně už štve.K čemu všichni zastupitelé, starostové atd. jsou, proč jsou voleni, aby se starali/ slovo STAROSTA-STARAT/o majetky české. A Né je prodat.Za co jsou honorovány? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72013-11-01 20:51To je prima :-) zatím... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82013-11-01 21:25K zameru Park Malsovice, tj. nakupniho centra: clanek v Ceske pozici http://www.ceskapozice.cz/domov/ekologie/rozptylove-studie-na-zakazku-potvrdi-temer-cokoliv rozbor chyb v rozptylove studii zameru, soucast odborneho clanku o nanocasticich z motoru http://medetox.cz/wp-content/uploads/2013/01/2012-26_OO-53-62_Vojtisek-Nano%C4%8D%C3%A1stice_emistovan%C3%A9_spalovac%C3%ADmi_motory_v_m%C4%9Bstsk%C3%A9m_provozu.pdf Michal Vojtisek |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92013-11-02 07:48Jednoznačně nechat postavit Park Malšovice, většina bude stejně pro, referendum pak postrádá smysl |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102013-11-02 09:09Referendum ano, petici ráda podepíšu. Mám trvalé bydliště právě v Malšovicích a vůbec nic o tomto plánu nevím!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112013-11-02 09:12Chtěl bych zachovat stávající pozemek. |
|
| |
|
Jara |
#122013-11-02 10:44Nestavět nic, každý obyvatel Hradce už "má jeden obchodní dům"! Což takhle zajímat se o nějakou výstavbu malometrážních bytů pro seniory, případně s lékařskou péčí? Stadion a přilehlé budovy opravit, ale tím končit. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132013-11-02 13:55Určitě ano ,není stavba jako stavba ,ať ukáží projekt a vystaví ho někde ,aby měli lidé představu co se bude stavět ..Stadion se asi sám neopraví ,podívejte se jak dopadla Benešovka ,tam to volalo po opravě ...Stromy super ,ty nás ještě přežijou a nějaký keci o tom ,že ohrožují život jsou jen záminka ...Myšák |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142013-11-02 17:41Dobrý den, jsem pro referendum. Avšak nepobývám na dobré adrese, tedy té Hradecké. Zdraví Dušan Šedek z Police nad Metují |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152013-11-02 17:41Za mne ano, mám zájem se podílet. S pozdravem Jana Nová |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162013-11-02 18:02Jsem jednoznačně pro park Malšovice !!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#172013-11-02 19:35Účastnit petice se můžou i mimo Hradečtí?Děkuji |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182013-11-02 19:46ja jsem pro to aby se stadion a tim i park malsovice udelal takze prosim o blizsi info dekuji FC HK 4EVER |
|
| |
|
Jaroslav Hamáček Autor této petice |
#19 Re:2013-11-03 19:44 |
|
| |
|
Jaroslav Hamáček Autor této petice |
#20 Re:2013-11-03 19:49A proč by se měli prodat tak rozsáhlé pozemky kvůli přestavbě stadionu? Není to trochu krátkozraké? Co bude za deset let až ECE přestane přispívat a Hradci zbydou pouze dluhy a už nebude co rozprodávat? ECE zajímá pouze jejich zisk nikdo z nich tady přeci nežije... Proč tady skončil dr. Voda? |
|
| |
|
Jaroslav Hamáček Autor této petice |
#22 Re:2013-11-03 19:55Děkuji za pomoc a odkazy. Zkopíroval jsem je k petici "pro zachování pozemků..." |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#232013-11-04 14:17Samozřejmě jsem v tomto ohledu (byť fotbalový fanoušek) pro vyjádření hradeckých občanů. Referendum je v některých případech nejlepší možné řešení a vcelku objektivní vyjádření. S pozdravem Rolek R. |
|
| |
|
Jaroslav Hamáček Autor této petice |
#24 Re:2013-11-04 20:33Děkujeme za pomoc a zvýšení naděje na jak píšete vcelku demokratické možnosti, ve chvíli kdy zastupitelská(lobbystická) demodemokracie dostupuje svého vrcholu... |
|
| |
|
Martin |
#25 Lidé bojují s listem na srdci za stoletou alej. U Orlice se zatím nekácí2013-11-15 06:24 |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.