Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků...
Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků... / Oznámení / Konec nejistoty ohledně zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků... / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12013-10-03 18:51Nádherná fotka na závěr :) Takové milé a krásné poděkování od jemnohmotných bytostí přírody jsem ani nečekala :) Díky za zveřejnění! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32013-10-04 07:29Tak vida....vzpomínám na akci na záchranu vily Aničky - taky jsme vyhráli... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42013-10-04 08:14Dobrý den, když pominu pozitivní stránku věci, zaráží mě jedna věc. Jak je možné, že se Vám podařilo umístit původní zprávu na stránky Magistrátu? V prohlášení Povodí jasně stojí, že se celá záležitost děje ve spolupráci s městem. Takže mi není jasné, proč už město nedalo jasné stanovisko a umožnilo sířeni této "poplašné" zprávy prostřednictvím jeho oficiálních stránek. Beru stránky Magistrátu jako ověřeny zdroj, ale zřejme tomu tak nebude... Přeji hezký den. Pavel Zaoral |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52013-10-04 08:38Pokud vás to zajímá tak zkuste knihu Marka Pogačnika Elementární batosti.Jinak bříza je strom sdílení,takže jste si nemohly vybrat lépe!Jirka Šrámek |
|
| |
|
Jaroslav Hamáček Autor této petice |
#7 Re:2013-10-04 09:52Hezký den pane Zaorale, děkujeme za Váš zájem. Nevím přesně co myslíte původní zprávou na stránkách magistrátu? Důležitý článek Ing. Adama Záruby Chystá se největší devastace zeleně v Hradci Králové za poslední desetiletí – zabraňme jí společně (1.10.) je v sekci "Prostor pro názory zastupitelů města" což mi příjde zcela relevantní. Je to prostor pro námi demokraticky zvolené zástupce, kteří zastupují více nebo méně nás občany. Druhý článek Ing. Šedivé "Co se děje kolem stromořadí u Orlice?" z 2.10.2013 v sekci "Aktuality" je zřejmě reakcí vedoucí odboru životního prostředí na obrovský zájem občanů Hradce Králové o tuto záležitost, která ve svých důsledcích přesahuje její pravomoce i zodpovědnost (dosud mohla konat pouze v rámci správního řádu a nikoliv v rámci zákona o ochraně životního prostředí). Nejlépe Vám to vysvětlí určitě ona. Takže můj závěr je ten, že stránky magistrátu v této záležitosti zafungovali zcela k prospěchu většiny obyvatel Hradce Králové. Vy jste si vzal za pevný bod prohlášení podniku Povodí Labe s.p. což po naší zkušenosti a podle písemných dokumentů, které máme k dispozici není nejlepší volba. Pokud se chcete dopracovat k vyšší úrovni pravdy kontaktujte magistrát města Pardubic a zeptejte co plánuje, nebo už snad neplánuje Povodí Labe na Chrudimce v Pardubicích(dnes čerstvá informace). |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82013-10-04 11:15Dneska se nedá nikomu věřit...viz příklad tyto stromy....v této republice je vše naruby a pod korupci...nikomu se tady nedá věřit....podívejte co udělalo město s parkováním,viz.ATOL dnes ISP, pivovar prodej / nákup,zimní stadion....kdo z radních města má z toho v kapse.. tady toho je k vyšetřování až dost...snad se toho dočkáme.....architekt města... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92013-10-04 12:00No, ve zprávach to prezentovala paní mluvčí Povodí Labe trošku jinak, ale doufejme, že od záměru kácet opravdu upustí,J.L |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102013-10-04 13:43:) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112013-10-05 18:35Děkuji za Váš aktivní přístup k této věci. Zdraví Martina |
|
| |
|
Jaroslav Hamáček Autor této petice |
#12 Re:2013-10-05 19:56Martino také moc děkujeme za aktivní přístup. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132013-10-06 08:22Moc děkuji za informace.Hodně ty stromy pro mě znamenají.Denně tam chodím se svými pejsky. |
|
| |
|
Jitka z HK |
#14 podél Orlice2013-10-07 07:48Hezký den, neumím si představit tuto lokalitu bez stromů.... i já tam občas jezdím na kole kvůli její romantičnosti a tichu. Děkuji za aktivní přístup Váš i mnohých, i já aspoň touto cestou se připojuji. Jitka z HK |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.