Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků...
Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků... / Oznámení / Aleje a stromy podél našich řek a potoků na ČT 2 a v internetovém vysílání / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12014-06-16 04:03Pana Hamáčka by bylo třeba naklonovat! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22014-06-16 05:49Díky za info a držím palce. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32014-06-16 06:31Obdivuji vas ze na tomto tematu pekne furt "sedite" a "hlidate"! Parada a respekt! Jirka Vagner |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42014-06-16 07:34Dobrý den, protože téměř denně chodím na procházky po jednom nebo druhém břehu Orlice nechápu kácení stromů. Jestli chce povodí kácet - měli by se pracovníci podívat ke slepým ramenům, kde stromy padají do vody, nikdo slepá ramena řeky nevyčistí, takže tam roky hnijí. A myslím, že jedna z funkcí slepých ramen je i regulace množství vody v toku. Když vidím naproti vchodu na stadion pařezy, které nevypadají, že by strom byl nezdravý - je to k pláči. Musí se opravdu všechno krásné ničit? Šlaisová Milena |
|
| |
|
ivana hk Nepřihlášený uživatel |
#52014-06-16 07:39myslím,že zrovna v hk,je vše ok,starají se hlavně povodí,a vy jen dovedete rýpat,ale kde jsou činy |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62014-06-16 08:11Děkuji za Vaši iniciativu. Vážím si lidí, kteří dokáží bojovat za dobrou věc a není jim lhostejno, co se kolem nich děje. Bezdíčková |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#7 Re:2014-06-16 08:17Vážená paní "Ivano", nemáte pravdu. Dnes bohužel státní orgány všechny nepracují tak, aby hájily zájmy nás občanů. Občanským iniciativám tedy nezbývá nic jiného, než tyto zájmy hájit sami. Je to smutné, ale je to tak. Skrývá se za tím hodně práce, která je málokdy oceněna. Bezdíčková |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82014-06-16 08:34Díky za vytrvalost, jen tak dál! Zikešová |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92014-06-16 10:40Diky, koukal jsem |
|
| |
|
Jaroslav Hamáček Autor této petice |
#10 Re:2014-06-16 13:15Hezký den Ivano, úplně nevím o čem mluvíte? Pokud máte zájem mohu Vám doložit proč to došlo do tohoto stádia a kolik času sebere toto hlídání práce státem placených "úředníků", kteří by rádi pobírali mzdy, ale odpovědnost se snaží přenést na někoho jiného. Konkrétně v tomto případě. Pokud ponecháte kontakt ve vzkazech pro autora petice, budu Vás kontaktovat a rád Vám vyjasním pohnutky lidí, kteří mají obavy o naší přírodu. I o těch činech bych se rád pobavil :-). |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112014-06-16 16:03Ano, zdravé stromy napříč celou naší zemí!!! Dobře na to jdete, hlavně nevzdávat!!! Jarmila Arlethová |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122014-06-16 16:07(y) Dobrá práce =) Zbyněk K. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132014-06-16 16:28Skvělé, děkuji za zprávu. Držím nadále palce. Nevím, zda jste zaregistrovali, že Senát má nyní ke schválení zákon o NP Šumava, který v konečném důsledku znamená pokácení a zastavění 2/3 plochy Národního parku Šumava a tedy i zrušení statutu Národního parku. Kdybyste věděli jak tuto věc předat veřejnosti, budeme rádi za rada a pomoc. Další informace jsou např. zde: http://www.hnutiduha.cz/aktualne/senatori-vyboru-pro-zivotni-prostredi-se-vysmali-obcanum |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142014-06-18 17:27Ahoj Jardo, na portálu http://www.stromypodkontrolou.cz (dále mapový portál)jsou již výsledky pasportu stromů, tak můžeš studovat. Podle zběžného pohledu na popisy hodnocení stromů je velmi málo z nich na místě dlohodobě neperspektivních. Pro informaci tato firma nikdy neoznačuje barvou stromy v souvislosti s pasportem, tedy mě je vše jasné jaký byl původní důvod správce toku...Tomáš Kopecký PS:Pěkná reportáž na ČT |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162014-07-10 07:37každého zavražděného stromu je velká škoda |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.