Petice na podporu paní JUDr. Kláry Samkové.
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice na podporu paní JUDr. Kláry Samkové.
|
Nepřihlášený uživatel |
#12016-05-26 18:51 Byl hrozný tento stát když musel jsi se dívat jak zakázali psát a zakázali zpívat a bylo jim to málo Poručili dětem modlit se jak si přálo veličenstvo Kat S úšklebkem Ďábel viděl pro každého podíl Syn otce nenáviděl Bratr bratru škodil Jen motýl Smrtihlav se nad tou zemí vznáší kde v kruhu tupých hlav dlí – veličenstvo KAT Veličenstvo Kat |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22016-05-26 18:52Kláře v boji proti islámu naprosto věřím a s jejím projevem naprosto souhlasím.... |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)
2016-05-26 18:59- Date of removal: 2016-05-26
- Důvod odstranění:
|
Nepřihlášený uživatel |
#42016-05-26 19:01Všichni za jednoho a jeden za všechny. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52016-05-26 19:03Bojuje za pravdu národa a lid ji musí podržet. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62016-05-26 19:15Plně sdílím a zastávám názor paní Kláry Samkové. |
|
| |
|
Ivan Sheron Š. |
#72016-05-26 19:17Klárku znám osobně.. a znám i její práci.. ona je tím, kdo patří do vedení tohoto státu.. ona je ten pravý patriot.. stojí při nás a za námi, stůjme při ní.. DRŽ SE KLÁRKO, MY V TEBE VĚŘÍME A STOJÍME PŘI TOBĚ!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82016-05-26 19:18Kláro, držte se! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92016-05-26 19:21Petici jsem samozřejmě podepsala, jen se obávám, že tyto internetové petice jsou k ničemu. |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)
2016-05-26 19:26- Date of removal: 2016-05-26
- Důvod odstranění:
Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)
2016-05-26 19:26- Date of removal: 2016-05-26
- Důvod odstranění:
|
Nepřihlášený uživatel |
#122016-05-26 19:31Plně souhlasím a již jsem podepsal !!! Jsem rád,že má někdo srdíčko říci to nahlas a veřejně. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132016-05-26 19:35 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142016-05-26 19:38Pravdoláskařský režim převzal už bolševické manýry a i když Samkovou zrovna nemusím, petici jsem podepsal, neb se jí děje očividná křivda a to se mi nelíbí |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152016-05-26 19:42Bartonová |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162016-05-26 19:45Podepsala jsem tuto petici ,neboť kde máme tu vysněnou svobodu. To že paní Klára mluví pravdu a za to má být potrestána. Kde jsou potrestáni všichni co rozkradli republiku. Kde je zavřéný Bakala,Sobotka a další. Ne a ne toto se nesmí dít . Pravda musí zvítězit. Viz mistr Jan Hus. Za pravdu je třeba se bít. Nic jiného nám nezbývá. Co si tu dovolují američané že jen tak mohou projíždět naší vlastí. Rusové byli proti nim andílci. |
|
| |
|
Veronika |
#17 Re:2016-05-26 19:50Ivane také si myslím že je to žena na svém místě a že národ by měl v ní oporu. Ona ví co chce a především říká pravdu,která se ovšem nepáčí. U nás jsou v módě lži, lézt amíkům do zadku. Nejen amíkům i Sudeťákům proto jsem petici podepsala.Je třeba aby nás bylo milion |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182016-05-26 19:52Budeme za vas bojovat ..drzte se pani Klaro |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192016-05-26 19:56Demokreatury! To že vyrábíte ze snu o demokracii totalitní Demokraturu, podlézající emerické a europidní militantní a ekonomické LOBBY to Vám národ spočte. Já vám dám levnou pracovní sílu do vašich továren z pouští Arabie! Lakotní nenažranci. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#202016-05-26 19:57Úplný souhlas s celým projevem Kláry...!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#212016-05-26 19:57zavřete skoro celý národ Klára mluvila za nás za všechny mi si to myslíme mi to víme jen nejsme tam kde by jsme to řekli taky tak to řekla za český lid |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#222016-05-26 19:59plne souhlasim z pani Klarou,a sobotkovi a jeho vlastizradne vlade, preji brzke stanuti pred mezinarodnim soudem, za genocidu ceskeho naroda,za vlastizradu,,,, v jednote je sila,jeden za vsechny vsichni za jednoho,,,, |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#232016-05-26 20:05souhlasím s každým jejím slovem !!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#24 Re: Re:2016-05-26 20:06založili jsme L. V. I. - Lidovou Vlastenecko Iniciativu ( https://www.facebook.com/Lidov%C3%A1-Vlasteneck%C3%A1-Iniciativa-809535362461705/ ).. a na základě naší činnosti mě sama Klárka kontaktovala.. a pak jsme si párkrát volali.. ona je člověk na svém místě, ona je člověk, o kterém se dá říct "ten má koule".. Klárka předčí všechny pitomce co si hrajou na naše zástupce a zákonodárce.. děkuji za podpis a za sdílení, Verčo |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#252016-05-26 20:10Podepisuji jí proto že se bije i za mne za svobodu slova a svobodu tisku na komunisti nadávali že je vše zakázáno a tento stát je horší než komunismus vrací se totalitní režim spět ! |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.