Odvolejme Kalouska
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Odvolejme Kalouska
|
Nepřihlášený uživatel |
#12012-03-03 10:47Nemám rád bezcharakterní lidi, kteří bezohledně likvidují okolí a nechávají žít jen určitou kastu. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22012-03-03 22:47Naprosto s touto peticí souhlasím až na 1dodatek, že to nechce odstranit jen jedno Hovado ale celou zločineckou mafiánskou vládu!!! |
|
| |
|
pavhy Nepřihlášený uživatel |
#3 Už aby byl pryč,než udělá ještě větší škody !!2012-03-04 00:28Obávám se,že nám na odvolání pana Kalouska nepomůže ani tato petice.Má totiž hroší kůži- jeho aféry z doby jeho "úspěšného " působení na Ministerstvu obrany ,v soukromí pak "záhadné" úmrtí jeho bratra,a v současnosti skandální působení v jeho momentální funkci ho k demisi ani odvolání zjevně nepřinutí. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42012-03-07 20:32Odvolejme celou vládu. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52012-03-07 21:22Doporučil bych ministerstvu financí namísto braní peněz občanům uzákonit stropy marží jak pro výrobce, dovozce, velkosklady, distributory, tak pro maloobchodníky. Vše by se zlevnilo, lidé by začaly nakupovat. Tím by se nejen zvedlo HDP, kupní síla, ale i stát by vybral daleko více finančních prostředků. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62012-03-07 21:30Kalousek by měl zaplatit ze svého aspoň 170 milionů kč za nefunkční padáky a způsobenou škodu. Můžete si dát do vyhledavače STOP 09 a zjistit další zlodějiny Kalouska.Je to gauner. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72012-03-07 21:53Nejen Kalousek, ale celá vláda těchto bezpáteřních obojživelníků musí pryč. A je jedno jestli je modrý ,oranžový atd. Doufám, že jednou se budou muset zodpovídat občanům této země za tu devastaci národa. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#8 Re: Už aby byl pryč,než udělá ještě větší škody !!2012-03-07 22:00#3: pavhy - Už aby byl pryč,než udělá ještě větší škody !! Švagr Kalouska L.Kašák koupil v Praze byt pro svého syna Adama Kašáka.Jeho synovi v té době bylo 15 let. Za 5 roků bylo Adamovi 20 let a někdo Adama Kašáka zavraždil. Nevyšetřilo se nic. Vrah je na svobodě. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92012-03-07 23:37Škoda dalších slov. Musela bych jen opakovat ta, která jsou obsažená v petici. Doslova a do písmene. Dohnalová Pavla. |
|
| |
|
ivan.turnovec |
#10 souhlasím s odvoláním2012-03-08 00:06Kalousek a celá koalice jsou vhodní pro odvolání, nyní je to velmi pozdě, protože vláda měla padnout už dávno |
|
| |
|
Váš Kalousek |
#11 Nesouhlasím s odvoláním2012-03-08 00:12Ještě neodvolávat , mám rozdělanou veř. zakázku na padáky slibuji pro tentokrát bude méně mrtvých vojáků. |
|
| |
|
neknuba Nepřihlášený uživatel |
#122012-03-08 01:35Defenestraci nejen slizkého hada Kalouska, ale celé vlády dne 15.3.2012 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#13 Re: Re: Už aby byl pryč,než udělá ještě větší škody !!2012-03-08 01:38Škoda mladého chlapce, blbec se měl trefit Kalouska..............
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142012-03-08 08:22Je pro výkon funkce ministra financí nekompetentní a jako politik je zcela nedůvěrohodný. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152012-03-08 18:59kalousek do pekla a vařit tu svini |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162012-03-08 19:39Je třeba s panem Kalouskem něco udělat.Jeho ,,ždímání,pracujicích mě silně irituje. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#172012-03-09 10:41už mě vážně štvou ty nahoře |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182012-03-09 13:26dělají si z nás akorat srandu |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192012-03-10 15:28Souhlasim s odvolanim. Tento clovek nas vede do pekel...!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#202012-03-12 15:29plně s touto souhlasím a dodávám,že by měla být odvolána celá tato špatná vláda. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#212012-03-12 17:34jeden z nejhorších ministrů financí,hned po Klausovi! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#222012-03-12 17:56Kalousek ve vládě která se kasá odpovědností a protikorupčním bojem je pravý opak, díky němu náš stát přichází o miliardy z MUS, teď zase o 100miliard jiných, káže utahováním opasků a sám si žije jak prase v žitě a rozdává tučné odměny, také nesouhlasím s církevními restitucemi v této podobě a době,jsem za odstoupení celé této nekompetentní, arogantní, zločinné vlády...... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#232012-03-12 18:05Nezapomente vsichni prijit nahlas svuj nazor 15., 16. a 17.3. na vsechna vetsi namesti v republice. http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/Narodni.rada |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#242012-03-12 19:17Kdo dokáže Kalouska odstranit! z politiky, tomu dám půl důchodu a bednu piva |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#252012-03-12 19:23Ať zkusí makat za 11000 kaček čistého, na nohách celej den a platit dopravu do práce 2000 korun, zdechnul by! |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.