NESLYŠÍCÍ ŘEDITEL
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno NESLYŠÍCÍ ŘEDITEL
|
Nepřihlášený uživatel |
#12012-07-11 23:04Poporuju budoucnosti zlepšit vzdělání pro neslyšící atd.. Kdyby měl neslyšícího, nedoslýchavýho syna nebo dceru. pošlu do Holečkovi.. díky Kulich |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22012-07-11 23:05Volím přednostně hlas neslyšicímu řediteli,hlavně porozumnění i spolupráce mezi neslyšící lidé,žáci,studenti atd.Mám bohatou zkušenosti,to je velký rozdíl ,mezi slyšící i neslyšící lidé,špatná komunikace. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32012-07-12 00:14podpora neslyšící ředitel ul. Holečkova Praha 5 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42012-07-12 00:23podporuji neslyšící ředitel,mám věřeno že budoucí neslyšící ředitel se bude víc a víc s rozuměním se spojením mezi děti než slyšící ředitel,já od malička do dospělosti málo si rozuměl se slyšícím učiteli a víc psal opičím psaním dokola na tabuli nic znakové řeči??,zustanu a neumím se psát čestinu .... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52012-07-12 09:55Podpora neslysici reditel.... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62012-07-12 18:49Podporuju NESLYŠÍCÍ ŘEDITELE!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72012-07-12 19:21podporuji neslyšící ředitele |
|
| |
|
takyneslyšící |
#82012-07-13 12:16Větší hloupost jste si nemohli vymyslet jsem proti. |
|
| |
|
takéneslyším |
#92012-07-13 19:17Myslím si, že ředitel jezdeckého klubu nemusí být skvělý jezdec na koni, ale dobrý manager atd. A úplně stejně tomu je u ředitele školy. Je jedno, jestli školy pro soustružníky (nemusí být soustružník), nebo pro osoby s postižením sluchu (nemusí neslyšet). Kandidát, co nenáviděl (až do chvíle kandidatury na ředitele) knihy mi přijde jako politici, co jeden den nenávidí nějakou stranu a druhý den s ní chtějí dělat koalici, aby se dostali ke korytu. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#10 Re:2012-07-15 17:29To je namitka a nesouhlasíme s vámi,protože nemáš znalost informaci s obsahem neslysici a tak podívej se pořadně...Protoze nemáš zkušenosti prece jsi nejvetší spíše omylem,vlastně jsi naopak nejvetší hlouposti myslet! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112012-07-15 22:52Když prokáže, že na to má, tak proč ne. Pochybuji ale, že tito kandidáti dokážou napsat souvislý text, že zvládnou řídit tak velký kolos jako je škola. Nad tím je třeba se zamyslet. |
|
| |
|
RN |
#12 :))2012-07-15 23:07Petra i Davida znam a podporu ode me maji !!! good luck :D |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#13 Re:2012-07-16 00:22Máte nějaké nevyvratitelné důkazy, na jejichž základě pochybujete? V současnosti vidíme mnoho ÚSPĚŠNÝCH neslyšících na vedoucích pozicích v zahraničí, tak proč by to nemohlo jít i u nás? Tento omezený pohled velmi omezuje neslyšící v možnostech realizace už jen tím, že říkáte, že to nedokážou nebo že tomu nevěříte. Odstraňme bariéry tím, že nebudeme mít předsudky vůči lidem, které neznáme! Mohou Vás přesvědčit o opaku. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#14 Re: Re:2012-07-16 01:13Pochybuji a myslím si, že oprávěně. Znám dost sluchově postižených, kteří by se této funkce zhostili daleko lépe než nabízení kandidáti. Ale jak říkám, pokud v konkurzu přesvědčí, že na to mají nemám problém. Ale dělat kvůli tomu takovou hysterii jako petice mi přijde dost ubohé. Člověk se musí umět v životě prosadit. |
|
| |
|
Marika |
#15 Ředitel - učitel2012-07-16 10:50Mnohem důležitější než neslyšící ředitel jsou neslyšící učitelé - to oni jsou v kontaktu s žáky. Ředitel může, ale taky nemusí být v kontaktu s žáky, ředitelování určitě není žádná sranda :-) Takže za mě - klidně slyšící ředitel se znalostí ZJ, ale by přijímat neslyšící učitele a být s učiteli i žáky v co nejužším kontaktu. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162012-07-16 16:20Souhlasím neslyšící ředitel pro sluchové postižení školy.To je nejlepší komunikace pro neslyšící děti než slyšící ředitel. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#172012-07-16 19:30Ja si myslím,že petice je dobrý nápada,aby ta petice pomohla dost podpisu kvuli nové ředitele neslysičí tak doufejme aby to podařilo |
|
| |
|
Di Matteo |
#182012-07-16 19:40Samozřejme podporuju ředitele neslyšíci,aby mohli trochu zmenu pro vzdělání.Kdo říka nesmí ředitele neslyšící proč by neměl a píše zákon nesmí ředitele neslyšící kdo to podíval.To chce vůle a rozum,který umí vést školu |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192012-07-16 21:53Velká podpora - ať se stane Neslyšící ředitelem! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#202012-07-16 23:41Mohla bych sáhodlouze psát o tom, proč si stojím za tím, aby tato petice dosáhla svého kladného výsledku, ale snad jen v krátkosti ... v životě velmi často vyslovujeme větu "já vás chápu", ale plně druhé lidi nikdy nepochopíme, pokud se nás osobně nedotýká jejich problém ... a totéž se odehrává i v této výzvě. Pokud se tu nachází neslyšící člověk s vysokou odborností a způsobilostí vykonávat tuto profesi, tak by měl být na toto místo dosazen, neboť zde jde nejen o to, že nejlépe zná a srdcem cítí tento svět, ale současně je tu šance ukázat i dokázat, že jsou tito lidé rovnocenní partneři po všech stránkách a že nejsou stále odsouváni na pomyslnou druhou kolej jen proto, že jsou neslyšící. Myslím si, že sami slyšící kandidáti by se na tuto věc měli podívat ze svého nitra a říct si, že v historii naší země se tato věc ještě nikdy neudála a měla by být vyzkoušena. Sama znám velmi dobře život neslyšících, proto fandím této petici a pevně doufám v její úspěch. |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2012-07-17 02:48- Date of removal: 2012-07-17
- Důvod odstranění:
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2012-07-17 02:51- Date of removal: 2012-07-17
- Důvod odstranění:
|
Nepřihlášený uživatel |
#232012-07-17 10:27Souhlasím neslyšící ředitel pro sluchové postižení školy |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2012-07-17 10:47- Date of removal: 2012-07-17
- Důvod odstranění:
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2012-07-17 10:48- Date of removal: 2012-07-17
- Důvod odstranění:
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.