NESLYŠÍCÍ ŘEDITEL

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno NESLYŠÍCÍ ŘEDITEL


Nepřihlášený uživatel

#1

2012-07-11 23:04

Poporuju budoucnosti zlepšit vzdělání pro neslyšící atd.. Kdyby měl neslyšícího, nedoslýchavýho syna nebo dceru. pošlu do Holečkovi.. díky Kulich

Nepřihlášený uživatel

#2

2012-07-11 23:05

Volím přednostně hlas neslyšicímu řediteli,hlavně porozumnění i spolupráce mezi neslyšící lidé,žáci,studenti atd.Mám bohatou zkušenosti,to je velký rozdíl ,mezi slyšící i neslyšící lidé,špatná komunikace.

Nepřihlášený uživatel

#3

2012-07-12 00:14

podpora neslyšící ředitel ul. Holečkova Praha 5

Nepřihlášený uživatel

#4

2012-07-12 00:23

podporuji neslyšící ředitel,mám věřeno že budoucí neslyšící ředitel se bude víc a víc s rozuměním se spojením mezi děti než slyšící ředitel,já od malička do dospělosti málo si rozuměl se slyšícím učiteli a víc psal opičím psaním dokola na tabuli nic znakové řeči??,zustanu a neumím se psát čestinu ....

Nepřihlášený uživatel

#5

2012-07-12 09:55

Podpora neslysici reditel....

Nepřihlášený uživatel

#6

2012-07-12 18:49

Podporuju NESLYŠÍCÍ ŘEDITELE!!!

Nepřihlášený uživatel

#7

2012-07-12 19:21

podporuji neslyšící ředitele
takyneslyšící

#8

2012-07-13 12:16

Větší hloupost jste si nemohli vymyslet jsem proti.
takéneslyším

#9

2012-07-13 19:17

Myslím si, že ředitel jezdeckého klubu nemusí být skvělý jezdec na koni, ale dobrý manager atd. A úplně stejně tomu je u ředitele školy. Je jedno, jestli školy pro soustružníky (nemusí být soustružník), nebo pro osoby s postižením sluchu (nemusí neslyšet).
Kandidát, co nenáviděl (až do chvíle kandidatury na ředitele) knihy mi přijde jako politici, co jeden den nenávidí nějakou stranu a druhý den s ní chtějí dělat koalici, aby se dostali ke korytu.
Nepřihlášený uživatel

#10 Re:

2012-07-15 17:29

#8: takyneslyšící -

To je namitka a nesouhlasíme s vámi,protože nemáš znalost informaci s obsahem neslysici a tak podívej se pořadně...Protoze nemáš zkušenosti prece jsi nejvetší spíše omylem,vlastně jsi naopak nejvetší hlouposti myslet!


Nepřihlášený uživatel

#11

2012-07-15 22:52

Když prokáže, že na to má, tak proč ne. Pochybuji ale, že tito kandidáti dokážou napsat souvislý text, že zvládnou řídit tak velký kolos jako je škola. Nad tím je třeba se zamyslet.
RN

#12 :))

2012-07-15 23:07

Petra i Davida znam a podporu ode me maji !!! good luck :D

Nepřihlášený uživatel

#13 Re:

2012-07-16 00:22

#11: -

Máte nějaké nevyvratitelné důkazy, na jejichž základě pochybujete? V současnosti vidíme mnoho ÚSPĚŠNÝCH neslyšících na vedoucích pozicích v zahraničí, tak proč by to nemohlo jít i u nás? Tento omezený pohled velmi omezuje neslyšící v možnostech realizace už jen tím, že říkáte, že to nedokážou nebo že tomu nevěříte. Odstraňme bariéry tím, že nebudeme mít předsudky vůči lidem, které neznáme! Mohou Vás přesvědčit o opaku.


Nepřihlášený uživatel

#14 Re: Re:

2012-07-16 01:13

#13: - Re:

Pochybuji a myslím si, že oprávěně. Znám dost sluchově postižených, kteří by se této funkce zhostili daleko lépe než nabízení kandidáti. Ale jak říkám, pokud v konkurzu přesvědčí, že na to mají nemám problém. Ale dělat kvůli tomu takovou hysterii jako petice mi přijde dost ubohé. Člověk se musí umět v životě prosadit.

Marika

#15 Ředitel - učitel

2012-07-16 10:50

Mnohem důležitější než neslyšící ředitel jsou neslyšící učitelé - to oni jsou v kontaktu s žáky. Ředitel může, ale taky nemusí být v kontaktu s žáky, ředitelování určitě není žádná sranda :-)
Takže za mě - klidně slyšící ředitel se znalostí ZJ, ale by přijímat neslyšící učitele a být s učiteli i žáky v co nejužším kontaktu.

Nepřihlášený uživatel

#16

2012-07-16 16:20

Souhlasím neslyšící ředitel pro sluchové postižení školy.To je nejlepší komunikace pro neslyšící děti než slyšící ředitel.

Nepřihlášený uživatel

#17

2012-07-16 19:30

Ja si myslím,že petice je dobrý nápada,aby ta petice pomohla dost podpisu kvuli nové ředitele neslysičí tak doufejme aby to podařilo
Di Matteo

#18

2012-07-16 19:40

Samozřejme podporuju ředitele neslyšíci,aby mohli trochu zmenu pro vzdělání.Kdo říka nesmí ředitele neslyšící proč by neměl a píše zákon nesmí ředitele neslyšící kdo to podíval.To chce vůle a rozum,který umí vést školu

Nepřihlášený uživatel

#19

2012-07-16 21:53

Velká podpora - ať se stane Neslyšící ředitelem!

Nepřihlášený uživatel

#20

2012-07-16 23:41

Mohla bych sáhodlouze psát o tom, proč si stojím za tím, aby tato petice dosáhla svého kladného výsledku, ale snad jen v krátkosti ... v životě velmi často vyslovujeme větu "já vás chápu", ale plně druhé lidi nikdy nepochopíme, pokud se nás osobně nedotýká jejich problém ... a totéž se odehrává i v této výzvě. Pokud se tu nachází neslyšící člověk s vysokou odborností a způsobilostí vykonávat tuto profesi, tak by měl být na toto místo dosazen, neboť zde jde nejen o to, že nejlépe zná a srdcem cítí tento svět, ale současně je tu šance ukázat i dokázat, že jsou tito lidé rovnocenní partneři po všech stránkách a že nejsou stále odsouváni na pomyslnou druhou kolej jen proto, že jsou neslyšící. Myslím si, že sami slyšící kandidáti by se na tuto věc měli podívat ze svého nitra a říct si, že v historii naší země se tato věc ještě nikdy neudála a měla by být vyzkoušena.
Sama znám velmi dobře život neslyšících, proto fandím této petici a pevně doufám v její úspěch.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-07-17 02:48


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-07-17 02:51



Nepřihlášený uživatel

#23

2012-07-17 10:27

Souhlasím neslyšící ředitel pro sluchové postižení školy

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-07-17 10:47


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-07-17 10:48