Zrušení letního času

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Zrušení letního času

Lucka

#1

2014-04-09 08:17

Dobrý den já souhlasím se zrušením letního času taky mi to dělá problém jsem z toho unavený.

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-04-25 14:48

chudáci malé děti, které musí vstávat do školek a škol o hodinu dříve i dospělí jako já se od jara do podzimu z toho nemohu vzpamatovat
winter
Nepřihlášený uživatel

#3 Dopis pro p. Petra Šilara /bojovník za zrušení letního času/

2015-02-19 08:17

Vážený pane Šilare,

 

pokud jste nad tím jen trochu uvažoval, pak jste jistě došel k závěru, že je zrušení letního času úplný nesmysl. Ukažte mě jediného člověka (myslím takového, který nad tímto "problémem" přemýšlel, nemyslím křiklouna, kterému se nelíbí nic na tomto světě) který by chtěl aby ho ráno ve čtyři hodiny tahalo sluníčko z postele a večer když může ještě udělat kus práce, aby ho tma zahnala domů. Když už změnu, pak ponechat celoročně letní čas. Zavedením celoročního zimního času okradete všechny slušné lidi o jednu hodinu života denně.

 S pozdravem "Rozum do hrsti" 


Nepřihlášený uživatel

#4

2015-04-03 14:53

Domnívám se, že změny času nepřináší žádný ekonomický efekt, naopak, způsobují zdravotní a psychické problémy.

Nepřihlášený uživatel

#5 Re:

2015-04-07 04:00

#4: -  

 Nesmysl..) za tyden si clovek zvykne..

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-10-24 20:17



Nepřihlášený uživatel

#7 Re: Dopis pro p. Petra Šilara /bojovník za zrušení letního času/

2015-10-24 20:20

#3: winter - Dopis pro p. Petra Šilara /bojovník za zrušení letního času/ 

 Letní čas je naprostý nesmysl. Když se soudruhům nepovedlo poručit větru, dešti - tedy alespoň času?!


Nepřihlášený uživatel

#8 Re: Re:

2016-10-18 03:49

#5: - Re:  

 Za 24 hodin.

 


Nepřihlášený uživatel

#9 Re: Dopis pro p. Petra Šilara /bojovník za zrušení letního času/

2016-10-19 09:05

#3: winter - Dopis pro p. Petra Šilara /bojovník za zrušení letního času/ 

 +1.

Také považuji letní čas za příjemný a prospěšný vynález. 

Kverulanti typu autora této petice pilně pracují na tom, aby svět kolem nás byl co neroztřískanější.

V hlavě mají n a s r á n o, ale musí být za každou cenu po jejich. To je jejich seberealizace. Tím si vynucují pocit uznání. To je jejich motivace.

   Ale je to jen jejich sebeklam. Své okolí sice znásilnili, ale i tak pitomost zůstala pitomostí. Ta  jimi bude muset být bráněna s rostoucí agresivitou.

K čertu s nimi. I s jejich agresivní kretenitou, kterou si vynucují podněty z okolí, lhostejno, zda příjemné či nepříjemné.

 

 

Text této petice je blbost. Nezaslouží si pozornosti. Natož odezvy. A tím méně jakékoliv podpory.