Petice na podporu trenéra Michala Jägera


Nepřihlášený uživatel

#326

2014-02-09 07:15

Protože máme v rodině hokej, vím jak to chodí v hokejových kabinách.Ostřejší slovo padne a je to třeba.Jsem plně za trenérem.Ty nedisciplinované ,,hajzlíky, bych zavřela do polepšovny.

Nepřihlášený uživatel

#327

2014-02-09 08:41

Pořád říkám, že jim borečkům chybí vojna. Jinak k proslovu: co se doma uvaří, to se doma sní. Pokud toto někdo vytáhl ven z kabiny tak okamžitý vyhazov pro něho a jeho kumpány. Bohužel ve všem co bylo v kabině řečeno, tak těžký souhlas až na ten slovník, ale to k tomu u hokeje patří a protože jsem hokej hrál, tak takových proslovů jsme také něco zažil. Moje plná podpora trenéra, lituji jeho synka za kterého, být jeho otcem se stydím. Mladým chybí úcta, smysl pro pořádek, dochvilnost atd. vše by získali na vojně mazáci by na to dohlédli a měli by to borečkové na celý život
Marek Pavelka

#328

2014-02-09 08:59

Plně podporuju trénéra pana Jagera, hr8l jsem kolektivní sport 15 let a takových pojebů jsme dostali mockrát a pak jsme hráli nejlepší fotbal v kraji!!!Ti mladí kluci si z toho dělají holubník, pokud je to nebaví ať si jdou chlastat a nechají místa talentům!
taky jsem byl coach

#329 Gratulace vedení klubu.

2014-02-09 09:45

Místo toho, aby udělali něco s těma frajírkama, kteří se upraví tak, že se neudrží na bruslích (ten brankář byl sqělej příklad), vyhodí trenéra, který se snaží z kluků něco udělat. To je vlastňák jak vyšitej.
Mladí fejsbukoví hrdinové - pokud chcete ve sportu něco dokázat, musíte si uvědomit, že to sakra bolí. Víc než vaše hlavy ráno po mejdanu.


Nepřihlášený uživatel

#330

2014-02-09 15:45

Trenér věděl o čem mluví. Jeho projev byl naléhavý a alarmující, volil slova, která se hodila k jeho pocitu znechucení a beznaděje.

Nepřihlášený uživatel

#331

2014-02-10 09:09

Klobouk dolů, jakou starost p. Jäger o "své" hráče má (měl). Mně přijde naprosto adekvátní i požitý slovník - nejsou už to přeci školáci, ale (skoro) dospělí chlapi a nešlo o veřejný projev na schůzi zastupitelstva, ale o kartáč v šatně hokejistů.

Nepřihlášený uživatel

#332

2014-02-11 11:30

Jako my taky kolikrát dostali kartáč a možná ještě horší a v životě by si nikdo nedovolil to vytahovat,někde si stěžovat apod. Spíš jsme se vždy nad tím zamysleli a jeli dál. Je fakt,že dneska si kde kdo myslí,jakej není machr atd. A přesně jak říkal trenér,když nejsi v repre,tak nemáš co machrovat a bejt rád,že hraješ,to co hraješ.
Prostě škoda slov a rozodně nesouhlasím s odvoláním trenéra. Věřím,že dostane možnost trénovat někde jinde,jestli ho v Klášterci nevezmou zpět.
Zrzka

#333

2014-02-13 07:58

Podpora trenérovi, kluci jsou rozmazlený primadony - jsou dospělí, chtějí hrát? Ať se také tak chovají... Nevidím na tom nic hrozného u dospěých dostat "pojeb" od trenéra. Že vybuchl, se nedivím, někdy je to nad lidské síly... Vedení by si mělo hlavu posypat popelem...

Nepřihlášený uživatel

#334

2014-02-14 10:41

Obraz dnesni doby!!!

Nepřihlášený uživatel

#335

2014-02-22 11:45

Naprosto s ním souhlasím, mládež v těchto letech si pod pojmem demokracie myslí, že je to, že si mohou dělat co chtějí,kam se vytratil klubizmus, pokora k někomu, kdo jim chce dát to nejlepší ze sportu, ve svém volnu a většinou zdarma. Vím o čem mluvím, trénuji volejbal více než 40 let, všichni to mají za nic, všichni co dobrovolnou práci trenéra, cvičitele hodnotí nikdy nic podobného nevykonali. Práce s mládeží je v současné době nedoceněná............

Nepřihlášený uživatel

#336

2014-02-28 13:35

Trenér je borec a srdcař! Forma není ideální, ale důležitý je obsah - škoda, že to nechápou ti zodpovědní :((
Oooo

#337 Re:

2018-06-10 15:55

Lucie

#338 Re: Básnička

2020-02-24 19:41

  • Zalovnicek, žaluje pod nosem si 
  • maluje
  • Zalovnicku nežaluj pod nosem si
  • nemaluj