Petice na podporu Ferdinanda Porsche

Petice na podporu Ferdinanda Porsche / Oznámení / Hranice 150 podpisů překonána / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-12-05 19:10

nikde jsem se nedozvěděl že by pan Porsche byl členem SS ale vždycky jsem spíš slýchával o jeho úspěších jako o konstruktérovi proslulého vozu VW brouk a později značky POrsche a na to bychom měli být jako češi hrdý že tento konstruktér pocházel zrovna ž Čech
Adam Mazgut Zilina

#2

2013-12-07 18:35

Za byvalej ery v 70tych rokoch som odoberal nemecky casopis auto motor und sport Stalo to vtedy sialene peniaze Jedno cislo bez udania dovodu mi ale nedorucili Samozrejme ze som si ho zohnal inak a div sa svete Vsetko bolo jasne preco to nejaky STBak zatrhol V cisle bol obsiahly clanok o Porscheho rodisku [to si este Nemci pamatali ze Porsche bol Cech]To by ste sa este aj dnes poriadne vsetci co pochadzaju z Vratislavic hanbili
Na zaberoch vidiet spustosenu krajinu spiacu v neporiadku Typicke obrazky z byvaleho CSSR V texte narek ako ze to tu tak moze vyzerat Porsche len tym ze sa tu narodil vas zviditelnil min na 100 rokov Co ste tam ale robili vy ostatni Dnes uz je to jasne Celych 100 rokov ste boli tak zamestnani zavistou takze ste sa k nicomu poriadne nedostali Bolo by celkom zaujimave zistit ci STBak co zabavil moj casopis nebol z Vratislavic a ci uplne nahodou nie je v 150 clennej tlupe spravodlivych Pravdepodobnost je obrovska Esteze okrem spravodlivych su vo Vratislaviciach aj ini Napriklad ti co vytvorili tuto nadhernu stranku Snazia sa aby sa ludia stretavali zblizovali bavili a nezabudali Porsche je vecny Drzim vam palce a dakujem

Nepřihlášený uživatel

#3

2015-01-10 11:14

Kazdy ma maslo na hlave a pochybuju,ze by se F.Porsche odvazil rici,,Hele Ado,ja Ti na ty Tvy bojuvky kaslu,nic pro Tebe konstruovat nebudu".On byl hlavne genialni konstrukter,ne ZORRO nebo Robin Hood.