Petice za vybudování vodního vleku na Poděbradském Jezeře

Petr Wiedemann

#26 Projekt

2014-01-12 13:12

Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda je někde veřejně k dispozici dokumentace k projektu?

Předem děkuji za odpověď.

Petr Wiedemann

Nepřihlášený uživatel

#27 Re: Projekt

2014-01-12 22:42

#26: Petr Wiedemann - Projekt

Dobrý den,

veřejně dokumentace vystavená není,ale není žádný problém se dohodnout,a já vám ji ukážu.

Hezký den Volmuth

Kontakt naleznete na Facebooku Wake park Poděbrady


Nepřihlášený uživatel

#28 Re: komedie

2014-01-16 16:44

#25: Hastrman - komedie

Pane Hastrman, vy jste opravdu mimořádně mimo. A taky mimořádný anonymní posera. Zdravím a přeji brzké uzdravení, nebo alespoň zlepšení duševního stavu. S takhle černou duší Vám dávám rok, maximálné dva. Viktor Molhanec

Milan Čekaný

#29 Re:

2014-01-18 16:28

#1: -

Volemute,

 

ten vlek je debilní kravina pro zbohatlíky!Pevně věřím,že vám a těm vašim kreténům to nebude povoleno!

Jirka

#30 Re:

2014-01-18 16:30

#1: -

Vodní vlek na jezeru-absolutní blbost pánů Volemuta a spol!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#31

2014-01-18 21:07

Pánové, od někoho kdo neumí správně opsat ani mé jméno,se dá pochopit že nebude ani schopen dát dohromady smysluplnější názor. Nesouhlas s touto věcí se dá formulovat i inteligentněji.Je mi vás líto.
Jan Volmuth
jirka,Nymburk

#32 Re:

2014-01-23 10:39

#1: -

Vážení,než podepíši petici,mám několik kontrolních otázek:

1)kolik to bude stát

2)kdo to bude financovat

3)kde na to vzal finanční prostředky

4)jaká bude trasa vleku

5)kdo bude odpovídat za bezpečnost

6)kolik bude stát 1 jízda

7)kdo a jak mě zachrání,když při jízdě spadnu do vody

8)kdo uhradí léčebné výlohy při úrazu


Nepřihlášený uživatel

#33

2014-01-26 22:50

Pane Jiří,
Co se týká vašich dotazů:
1.na moje poměry až dost
2.já s kolegou
3.zkuste hádat
4.30x180m
5.proškolená obsluha
6.okolo 30,-Kč
7.předpokladem je že umíte plavat!Na vleku je povinná helma a plovací vesta.Na tomto vleku se ze startu dostanete opět na start za to ručíme.
8.budeme pojištěni
Pokud shledáte mé odpovědi za nedostačující,věřte že pokud se příště podepíšete celým jménem budu sdílnější.
Hezký den
Jan Volmuth
Frič Martin

#34

2014-01-31 12:30

Na Waku jsem v životě nejel,ale přesto jsem pro vybudování vleku.Ryby jsem nikdy nechytal a chytat nebudu a taky nejsem proti rybaření,to samé s yacht clubem.Nevím proč by měli rybáři a yachtaři rozhodovat o tom kdo a jak bude využívat jezero.Doufám že zvítězí zdravý rozum a vodní vlek bude vybudován.Už teď si myslím, že Poděbrady si hrají na rádoby lázeňské město a v podstatě nic nenabízí.Každá sportovní aktivita by měla být městem podporována, samozřejmě která ma hlavu a patu a proto jsem pro vybudování vodního vleku.
Tomáš Čerych

#35 Re: LOL

2014-01-31 20:26

#10: lol.. -

Zdarvím, vzhledem k tomu, že ostrůvek a velká část vodní plochy je ve vlastnictví mé rodiny si myslím, že o tom zda se na ostrůvku bude a nebo nebude něco instalovat, nebude rozhodovat jen tak někdo :-) . . . A ona "chráněná ptačí rezervace" je naprostý nesmyl!!! Jak asi určitě nevíte, na ostrůvku byla za stromy uchycena část těžebního zařízení firmy, která se těžbou písku zabívá . . . A jak jste si také určitě nevšiml tak velká část ostrůvku (směrem ke "dvojce) zmizela pod vodou . . . v důsledku zmíněné těžby písku. V tomto případě se o "chráněnou ptačí rezervaci" nikdo nazajímal ani v nejmenším . . . .

Takže kdyby měl někdo něco v hlavě . . . .

Celému projektu jsme nakloněni a má naši podporu!! T.Čerych

 

 

Jirka,Nymburk

#36 Re: Re: LOL

2014-02-07 10:42

#35: Tomáš Čerych - Re: LOL

kdo zkurví poděbradské jezero vodním vlekem bude pozásluze potrestán!!!!!!!!!!!!

Jirka,Nymburk

#37 Re: Re: LOL

2014-02-07 12:24

#35: Tomáš Čerych - Re: LOL

To,že je to tvé rodiny mě vůbec nezajímá,protože jste asi na hlavu.Už vidím ty tisíce turistů a lázeňských hostů jak přijíždějí do Poděbrad se povozit na vodním vleku.To bude jen zábava pro pár debilů a kreténů,která odradí normílní návštěvníky jezera a Poděbra!.A nakonec to stejně zkrachuje!

Hastrman

#38 Koupený podpisy

2014-02-09 10:11

Pan Volmuth musí bejt asi pěkně zoufalej a taky pěkná krysa, když si kupuje podpisy sa pívo.
Jako socani před volbama :-D
Viktor Molhanec

#39 Re: Koupený podpisy

2014-02-09 11:49

#38: Hastrman - Koupený podpisy

Pane Hastrman, toto tvrzení by jste možná chtěl nějak dokázat. Protože pokud něco takového neprovedete, budete za pěkného šaška.  A mimochodem, kdy se konečně dozvíme Vaše ctěné jméno? S pozdravem Viktor Molhanec


Nepřihlášený uživatel

#40

2014-02-09 18:48

Panove nepodepsani (Jiri a Hastrman) ma odpoved vam je pouze"Jste ubohost sama"
Argumentace jak od komancu.
Hezky den
Jan Volmuth
Jirka Č.Třebová

#41

2014-02-25 17:16

Nemám ve zvyku se účastnit podobných debat...ale po tom co to tady čtu..musím reagovat.Zajímalo by mě kolik lidí...co tady píše jak je to nahovno a jak to zničí celé jezero..vůbec ví jak ten vlek vypadá.Doporučuju jim ..než začnou takhle blbě pindat..udělat si výlet třeba na Sečskou přehradu kdy byl tento typ vleku namontován v roce 2013.Myslím že pak změní názor...nikomu to nepřekáží,nejezdí tam jen zbohatlíci...ale jezdí tam i rodiny s dětmi a spousta rekreantů...co to zkouší....a užívají si spousty srandy...je to velká atrakce i pro ty co jdou jenom okolo..tak si vytáhněte konečně vy zabedněnci hlavu z prdele a otevřete oči....jste tady na tom světě jen jednou...tak přestaňte nesmyslně prudit ty co se chtějí trochu hýbat...a buďte trošku tolerantní....bez tolerance by na světě nebylo nic..ani tyhle písáky...


Nepřihlášený uživatel

#42

2014-10-14 11:59

Kéž by tento projekt prošel..