Petice za vybudování vodního vleku na Poděbradském Jezeře


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-11-02 23:18

Souhlasím s vybudováním tohoto parku na jezeře v Poděbradech. Nelíbí se mi, že na základě zkostnatělého systému, který opět panuje mezi zastupiteli, nemůže projít smysluplný projekt. Jestliže chce město podporovat rozvoj turistického ruchu, tak toto je správná volba! Věřím, že zvítězí zdravý rozum a pánové na městě se přestanou bát o koryta!! Bojíte se snad toho, že vás nebudou volit rybáři? Jestli ano, tak se stydím za to, že jsem vás volila!!

Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2013-11-05 20:33

#1: -

..ach jo...v tomhle je dnes horsi doba jak za komancu...ty sport podporovali..dnes je jednodusi delat diskoteky a prodavat deckam chlast...nez sehnat povoleni k nejake sportovni aktivite...hnus..

 


Nepřihlášený uživatel

#3

2013-11-13 19:31

S rybari byl vzdycky problem!!!

Nepřihlášený uživatel

#4

2013-11-13 20:41

Komunisti zasrany, uz aby jejich generace vyhynula a vsem bude lepe i wakeboardistum:-)

Nepřihlášený uživatel

#5 Přátelé a kamarádi

2013-11-25 20:35

Není nutné mít zlost a používat vulgárních slov. Co může udělat každý z nás? Konečně přestat kritizovat a jít jednat, třeba se jít zeptat osobně na městský úřad, proč nebudeme mít vysněný vlek. Co říkáte? Udělejme si každý čas a pojďme vyjednávat. Jeden za všechny a všichni za jednoho? Nebylo by od nás férové podpořit i Voloďu takto? Přestavuji si, jak úřednice za 1 den musí tuto otázku zodpovědět desetkrát :o)Druhý den zas a za a zas a tak to jde dál a dál, až se rada města umoudří a dá svolení. A to je milé děti příběh o tom, že o naše sny a touhy musíme také svou vytrvalostí bojovat.
Marie Stará

Nepřihlášený uživatel

#6 Re: Přátelé a kamarádi

2013-11-25 20:48

#5: - Přátelé a kamarádi

Marie vřelé díky za ta slova.Lépe se to snad napsat nedá.Snad se nebudeš zlobit když tento komentář dám na facebook.

Je to opravdu super.Jan Volmuth(Voloda)


Nepřihlášený uživatel

#7 Re: Re: Přátelé a kamarádi

2013-11-25 22:46

#6: - Re: Přátelé a kamarádi

Tak kdy začínáme chodit na úřad? Fíla tam jde zítra, bylo by dobré aby kdo bydlí v Poděbradech , tam ve volném čase zaskočil. Já jdu za 2 dny a to je ve čtvrtek :o)

Kdo že to tam má na starosti? Nebo půjdeme delší, ale zábavnější cestou?

1. Podatelna - dobrý den, můžete mě nasměrovat kdo má na starosti ....., cože, Které je to patro?

2. 1 patro - promiňte můžete mi poradit kde najdu toho a onoho?

3. 2 patro - promiňte můžete mi poradit kde najdu toho a onoho?

4. 3 patro - promiňte můžete mi poradit kde najdu toho a onoho?

No a čím vícekrát se zaptáme někoho jen tak náhodně, nebo zaklepeme  na jiné dveře než máme, tak  začne vznikat opravdový blázinec. Všichni na úřadu si o tom budou povídat :o) my jako občané Poděbrad ale máme nárok se jít zeptat! To,že jsme netrefili na poprvé se prostě stává :o)))

Tak kdo se přidá, no a hlavně kdo dojde tímto tempem do posledního patra je borec nakonec!!! :o) Uzavřeme sázky?

 


Nepřihlášený uživatel

#8

2013-11-28 14:45

Že si město nevyžádalo taky stanovisko myslivců?
voloda

#9

2013-11-28 18:03

Co na to asi říká Jan Tleskač a jak se zachová zelený Raul?
lol..

#10

2013-12-09 20:49

Kdyby měl někdo něco v hlavě, zjistil by že ostrov je chráněná ptačí (rezervace) oblast, tudíž tam nikdo nic stavět nemuže. A tohle by znamenalo zabetonovat tam celý pilíř do podmáčené půdy tudíž hodně veliký problém s tímhle :) Tady uvádíte šířku a delku vleku apd. Ale hluk a vlny z provozu už nikdo nenapiše :) dle mě naprostá kravina

Nepřihlášený uživatel

#11

2013-12-09 22:18

jsem toho názoru že je potřeba podporovat nové sporty které nemájí v ČR tradici.Mají nám co nabídnout!

Nepřihlášený uživatel

#12 Re: lol

2013-12-09 22:19

#10: lol.. -

To co zde uvádíte sou samé nesmysli.Jak s chráněnou oblastí tak s betonováním  jakých si patek do ostrova.Takže si nastudujte více info. do hlavy a potom dělejte chytrého.

Jarda

#13 2

2013-12-10 10:15

Ahoj,

nebylo by řešení to zkusit udělat na dvojce? Díky za info.

J.

Nepřihlášený uživatel

#14

2013-12-10 18:25

Dobrý nápad!
voloda

#15 Re: 2

2013-12-10 23:56

#13: Jarda - 2

Ahoj ,Jardo o této možnosti jsme samozřejmě uvažovali.Vyhnuli by jsme se tak prudě s rybáři atd. Bohužel je tu aspekt který s tohoto místa dělají místo nemožné k tomuto záměru.1.nádrž je vedena jako dobývací prostor a tudíž nemožno používat k tomuto záměru.Vlastně správně by se tam nemělo ani koupat.Honza Wake park Poděbrady


Nepřihlášený uživatel

#16 Re: Re: 2

2013-12-13 12:24

#15: voloda - Re: 2

znám problematiku "dvojky" že se tam nemuze ani koupat, lidi se tam koupou od jakteživa, proč s tím nikdo nic neudělal... třeba by to šlo udělat změnu v plánu , ale to by se nejdřív úředníčkům muselo chtít... asi.... mě příjde nápad wake boarding jako dobrá věc, jen to položení se mi zdá poněkud "nešťastné" je to moc blízko pláže a poměrně frekventovaném místě... riziko úrazů, omezování ostatních.... škoda... atd...


Nepřihlášený uživatel

#17 Re: Re: Re: 2

2013-12-13 15:12

#16: - Re: Re: 2

ZAJDI V NEDELI NA NAMESTI MUZEM O TOM DAT REC.


Nepřihlášený uživatel

#18 Re: Re: Re: Re: 2

2013-12-15 19:44

#17: - Re: Re: Re: 2

nemám na to čas, promiň

Hastrman

#19 Pravda

2013-12-29 14:21

444 podpisů, z toho ani ne 100 Poděbraďáci. To je výsměch :-D Jděte se s tim cirkusem bodnout. Nikoho to nezajímá. Každej dávno ví, že si chce pan Volmuth jenom namastit kapsu.
Volmuth

#20 Re: Pravda?

2013-12-31 10:27

#19: Hastrman - Pravda

Pane vodnickej, tak o hlasech na petici toho víte pramálo jelikož není jenom tato,ale i tištěná. Hrubý součet hlasů Poděbradských občanů je asi 400. Takže to úplně nezajímavé asi není. A co se týká mého zbohatnutí, tak to je jasný chudý nechce být nikdo, a proto jsem si vybral toto nejlukrativnější sportovní odvětví které se dá. Počítám s tím že do dvou let budu multimilionářem, a do jezera nasadím samé koi kapry. Možná ho i koupím, a udělám z něj "rybí rezervaci"! To je přece všem jasné. Nebo snad není?
Všem bez rozdílu přeji mnoho zdraví do Nového roku.

PS:Nebojte se podepsat.


Nepřihlášený uživatel

#21

2014-01-08 14:10

Konečně by se místo s takovým potenciálem využilo. Podebrody jsou čím dál tím více zaprdeny a brzy dopadnou jak Svinibrod. Julius

Natt

#22 Re:

2014-01-08 19:26

#10: lol.. -

Zabudovat pilíř není zas tak velký problém. Technicky je to možné i když ne právě levné. A co se týče hluku z provozu a šílenýho kraválu z vln, tak s tím se ti ftáci vyrovnají určitě líp než rybáři a všichni ostatní, kteří si jedou v zaběhlých kolejích a mají strach vybočit, nebo potkat něco co nečekali.

Natt

#23 Re: Pravda

2014-01-08 19:30

#19: Hastrman - Pravda

Pana Volmutha nech napokoji. Máš stejný možnosti, jako on.

Petr Špičák

 


Nepřihlášený uživatel

#24 Re: Pravda

2014-01-11 08:41

#19: Hastrman - Pravda

Pane Hastrmane, vy žijete z čeho? Sociální dávky, nebo nějaké bezpečné teplé místečko, kde nemusíte nic moc dělat, prdíte si do židle a patnáctého v měsící vám tam cinkne nějaká ta jistotka, ze které se dá vyžít ale jinak žádná hitparáda. Je mi Vás líto, milý pane, pokud jediné, co vidíte za touto iniciativou je snaha zbohatnout. Samozřejmě, že jen pro slávu boží to Honza nedělá, ale finanční a jiná rizika s celou záležitostí spojená je něco, co vy asi stejně nikdy mentálně nepoberete, tak prosím běžte s prominutím skočit do zdi hlavou napřed. Lidi jako jste vy jsou morem této země, která se tak asi nikam v brzké době neposune. Každý svého stěstí strůjcem - Vás asi žádné nečeká, na to jste moc veliký posera, co se schovává za pohádkový pseudonym.

S pozdravem

Viktor Molhanec

Hastrman

#25 komedie

2014-01-12 08:40

Můžete se tady třeba stavět na hlavu, ale žádná úchylárna se na Jezeře stejně stavět nebude. Vedení města rozhodlo správně. Poděbrady jsou lázeňský město a ne nějakej zábavní park. Ta vaše ušmudlaná petice, to je dobrej joke :-D

PS: Pro pány Špičáka a Molhance: Pro pravdu se člověk zlobí. Potrefená husa se vždycky ozve. atd...