Občané proti Šantovka Tower: Olomoucká výzva


Nepřihlášený uživatel

#101

2014-01-25 00:16

Nevim na co si tu hrajete. Olomouc vymira a co nevidet vam tu krome toho vaseho skanzenu stejne nic nezbude.

Nepřihlášený uživatel

#102

2014-01-30 11:07

toto zastupitelstvo se podepisuje na vzhledu Olomouce hrozným způsobem stačí se
porozhlédnout po nových stavbách v Olomouci např.Tř.Míru-naproti krematoria
kde byl postaven bytový komplex,který se
do tohoto prostředí nehodí, tak jako Šantovka Tower

Nepřihlášený uživatel

#103

2014-04-01 07:51

Co kdyby si postavili Šantovka Tower někde uprostřed polí, na místě opuštěného JéZetDé (či nepoužívaného obilného sila). Postupně by tam vzniklo nové město s názvem podle osvíceného developera. V přízemí by byl hypermarket, nad ním hospody a pod střechou by se bydlelo. V suterénu garáže, na střeše bazén. Všude samí nadšení lidé ! Jak prosté...
Max Imale

#104 Re: Olomouc vymírá ?

2014-04-01 07:54

#101: -

To jako Šantovka Tower zvýší porodnost ? Nebojte, přijdou přistěhovalci z východu (Indie) a takoví zvýší porodnost natotata...


Nepřihlášený uživatel

#105

2014-08-10 17:34

Olomouc, jakožto jedno z nejkrásnějších historických měst v České republice, si dle mého názoru zaslouží velmi citlivou koncepci urbanistického rozvoje s důrazem na ochranu městské památkové zóny. Myslím si, že by se výškové stavby v centru ani jeho blízkosti stavět neměly.

Nepřihlášený uživatel

#106

2015-01-28 12:24

Olomouc je dosídlené město a obecně se říká, že teprve třetí a čtvrtá generace osídlenců chápe místo svého bydliště jako domov a z toho vyrůstají patrioti...Není to urážka těch, kteří to kouzelné místo mají rádi, ale jen sdělení o vzniklém hendikepu nezávislé, na naši vůli.
T.Palíšek

#107

2015-04-26 19:55

 

 Opravdu paráda, že díky Vám, "aktivistům", nevyroste v Olomouci nádherná budova. Jako Kroměřížan mám Olomouc pro architekturu rád, ale proč nepostavit krásnou moderní budovu? 

 

Tomáš.


Nepřihlášený uživatel

#108 Re: Re: Re: Re: Re: demagogie a manipulace

2016-07-12 09:27

#11: - Re: Re: Re: Re: demagogie a manipulace 

 Spatnou knihu si nekoupim, ale na spatnou stavbu se budu muset divat nejen ja, ale i turiste, kteri byli okouzleni krasou olomouckych pamatek v peopagacnich materialech. Japonci sem fakt nejedou za vyskovymi budovami!!

 


Nepřihlášený uživatel

#109

2016-07-16 20:25

Tenhle dům město nezničí. Kdyby ho chtěli postavit vedle radnice, tak tyhle protesty pochopím, ale tohle je k smíchu. Osobně se mi ta budova líbí a byl bych rád, kdyby na místě vyrostla. Přijde mi to jako vhodná dominanta budoucí nové čtvrti, která vzniká od BEA kampusu až po Švýcarskou (BEA, možná Nová Envelopa, Sochorovy kasárny, čtvrt Šantovky a rezidenční park Švýcarská).


Nepřihlášený uživatel

#110 Re:

2016-07-16 20:29

#101: -  

Kde jste přišel na to, že Olomouc vymírá? Co já vím, tak právě naopak dochází k rozvoji. To, že se lidé stěhují do "satelitů" kolem města neznamená, že město vymírá. A už vůbec ne, když i přes tohle stěhování do okolních vesnic dochází k nárůstu obyvatel!