Petice za zachování stávajícího rozsahu zdravotní péče v NemKH


Nepřihlášený uživatel

#26 Re: Držím palce!

2013-04-06 16:31

#24: MUDr. Mgr. Jan Bydžovský, DiS., PhD. - Držím palce! 

 No to jsou přesně moje slova!!!!!!!!!!!!A platí to i v ambulantní péči napříč obory.Lidi, chraňte si svou malou blízkou nemocnici, v Praze na vás vážně nečekaj.A většinou budete s tamním přístupem zklamaní.Držím palce.Petra

Barbora Milena Matulová
Autor této petice

#27

2013-04-08 06:46

Petici lze od dnešního dne podepsat také v Kulturním a Informačním Centru v Uhlířských Janovicích.

Nepřihlášený uživatel

#28

2013-04-09 12:50

netěší mě neustálé dojíždění do Kolína a to jsem ještě poměrně mladá a mám auto, do budoucna by to určitě byl větší problém

Nepřihlášený uživatel

#29

2013-04-15 11:39

Vše, co léta všem lidem sloužilo se dnes musí rušit, protože nemocní, postižení a senioři se této "demokratické" společnosti nevyplatí? To nemá se skutečnou demokracií nic společného! Na rakety a vojenská letadla navíc v podivných, spekulantských obchodech peníze ve společnosti vždy jsou a pro nemocné nikoli? Lidé vzpamatujme se a začněme bránit skutečné hodnoty našeho života!!!
Barbora Milena Matulová
Autor této petice

#30

2013-04-15 11:56

http://www.svoboda.info/zpravy/kutna-hora/zamestnanci-nemocnice-se-od-vedeni-dozvedeli-budeme-jednat.html

Další krok v záchraně nemKH. Díky petici se o záměrech kraje dozvěděli zaměstnanci NEMKH a pře své odbory kontaktují hejtmana a žádají zachování nemocnice ve stávající podobě.
Barbora Milena Matulova

#32

2013-04-19 19:11

Petice je nove k podepsani i na Obecnim Urade ve Zbraslavicich.
kutnohorák

#33

2014-01-04 10:28

Dnes jsem si několikrát přečetla nové číslo Kutnohorského deníku tam ,ale i zpátky a světe div se(nebo spíš není se čemu divit).Celoroční výčet úspěšných akcí ,od záchrany čehokoliv až po nová předsevzetí na celý rok další na všech stránkách . Jsem občanem našeho města ,úspěchy ve všech oblastech mě těší , ale přeci jen mi něco chybí.Již několik let bojuje naše (nás všech kutnohoráků) nemocnice o svoji záchranu.A nyní je opět v ohrožení i ten zbytek péče o nemocné. Začneme už konečně opravdu bojovat za to ,co pro nás vybudovali předešlé generace(s úctou k jejich práci- prim.MUDr.Klouček a další).Jedno je jisté ,to co se zruší,těžko nachází cestu zpět. Bylo by dobré ,aby naši občané měli informace i o své nemocnici ,alespoň v takovém rozsahu ,který věnují média všemu ostatnímu dění ve městě.

#34 Petice za vznik politického hnutí Svoboda Volby - Společně pro Čechy, Moravu a Slezsko

2020-12-15 03:47