Petice za zachování stávajícího rozsahu zdravotní péče v NemKH


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-03-31 14:56

Je to zločin na kutnohorakých a ostatních občanech celého okresu.

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-03-31 16:00

Nejvíce mě mrzí že se již v Kutné Hoře nenarodí žádný občan. Není pěkné že co stálo za pracovní místa tak to naši radní prodali nebo rozkradli. Tak ať alespoň zachovají to poslední co všichni potřebujeme a to je zdraví. Ulrichová Zdena s rodinou.
BarboraMilena Matulová
Autor této petice

#3 Re:

2013-04-01 07:46

#2: -

Děkuji paní Ulrichová za Vaši podporu. Prosím šiřte povědomí o petici mezi Vašimi známými, každý podpis je malá naděje, že nás radnice či Kraj vyslechne a začne se o osud nemocnice zajímat.


Nepřihlášený uživatel

#4

2013-04-02 09:10

Kdopak má zájem o ev.uvolněný areál nemocnice ?!?!?

Nepřihlášený uživatel

#5 Re:

2013-04-02 09:13

#4: -

soukromá firma, která zde zřídí ldn.


Nepřihlášený uživatel

#6

2013-04-03 07:55

bylo by velká škoda nemocnici rušit

Nepřihlášený uživatel

#7 re..

2013-04-03 08:15

Proč nepomůže město? Podle všeho kraj porušil podmínky převodu, je na čase, aby byla nemocnice městu navrácena. A nebo, aby byla samostatná a ne pod Kolínem.

Nepřihlášený uživatel

#8

2013-04-03 08:52

Ne každý má auto a může dojíždět do Kolína. Okleštili jste naši nemocnici o dětské oddělení a porodnici. Tímto pomalým způsobem spějete k tomu, aby se nemocnice zavřela. Nikdo se neptá obyvatel KH a potažmo i pacientů. Není možné rozhodovat od stolu. Proč je nemocnice v Čáslavi funkční? Protože o ni její obyvatelé stojí. Braňme naši nemocnici!!!!!. Také berte na zřetel i úbytek pracovních míst ve zdravotnictví. V jednotě je a byla síla.

Nepřihlášený uživatel

#9

2013-04-03 10:13

V listopadu r. 2012 mi na tomto oddělení provedli perfektně operaci po komlikované zlomenině kotníku a s péčí a přístupem k pacientům jak pana primáře, tak i všech lékařů a zdravotnického personálu tohoto oddělení jsem byla naprosto spokojená. Pokud by toto oddělení bylo zrušeno, tak bych se k ošetření dostala s velkým zpožděním. Přece se nebudeme s péčí o pacienty takovýmto nesmyslným rozhodnutím vracet o staletí zpět?

Nepřihlášený uživatel

#10

2013-04-03 10:31

Přílišná centralizace je ku škodě občanům .Připadám si ve velké nemocnici jako kus materiálu se kterým se i tak zachází . Kdežto v menším zařízení je pacient ohledně lidkého přístupu na tom lépe.
Barbora Milena Matulová
Autor této petice

#11

2013-04-03 10:58

Dobrý den, všem Vám velmi děkuji za podporu petice. Prosím, šiřte ji dál. Bohužel Kraj ani radnice se o zachování nemocnice nesnaží, nejsou hlasem občanů, jak by měli. Ředitel, spadající pod obra jménem NEMKolín toho asi také sám moc nenadělá. Musíme se ozvat sami. Od března jednám s Krajem, radnicí i samotným ředitelem nemocnice a vypadá to, že je rozhodnuto, jen se nám to bojí říci a dozvíme se to, až bude pozdě. Proto jsem založila tuto petici. Máme právo se vyjádřit k dění v našem regionu, máme právo být informováni a radnice, resp její vyslanci na Kraji, by měli být naším hlasem. Ne hlasem svých politických stran a předvolebních bojů.

Nepřihlášený uživatel

#12

2013-04-03 14:02

Je,zarazejici, ze by v tak vyznamnem turistickem centru mela chybet chirurgicka pece.Pacientum ze Zruce n.S. se dojezd ZS prodlouzi o dalsich 13 Km.

Nepřihlášený uživatel

#13

2013-04-03 16:58

Jakmile se omezí provoz,tak se následně celé zruší. To už tady bylo s jinými odděleními.Tak zkusme zachránit to poslední, co nám tu zbylo...

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-04-03 20:29


Marie Macková

#15 Poděkování

2013-04-03 21:30

V kutnohorské nemocnici jsem se narodila, narodily se tu 3 z mých 4 dětí (při 4. se malovalo :)), prodloužili tu život mým rodinným příslušníkům, prodělali jsme zde operace a stavy po úrazech. Mému manželovi tu vloni zachránili život. Děkuji. Doufám, že nemocnice bude zachována a těšilo by mě i obnovení porodnice.


Nepřihlášený uživatel

#16 Re:

2013-04-04 06:03

#11: Barbora Milena Matulová -

Neuvažujete o papírové podobě petice?

možná by měla větší váhu!

Petra


Nepřihlášený uživatel

#17 Re:

2013-04-04 06:05

#12: -

To je přesně ono, nikdo neřeší velikost spádu naší nemocnice! nikdo neřeší ani to, že od jara do podzimu přibývá turistů, chatařů a dětí na táborech. To Kolín nezvládne ani náhodou a pokud ano, tu kvalitu péče snad ani nechci vidět!!!

 

Barbora Milena Matulová
Autor této petice

#18 Re: Re:

2013-04-04 06:53

#16: - Re:

Ráda bych měla i papírovou petici, ale nevím, kdo z kutnohorských by byl tak odvážný a umístil ji ve svém obchodě, kavárně či jiném zařízení...pokud něko najde, budu mu vděčná! Jinak tato petice má stejnou váhu jako petice tištěná, pokud tedy všichni uvádí pravdivé údaje...

Barbora Milena Matulová
Autor této petice

#19 Re: Re:

2013-04-04 06:54

#17: - Re:

již nyní je kh chirurgie vytížená, protože to Kolín nestíhá a "nudné" zákroky posílá sem...čekací doba u plánovaných operací jsou 3týdny! Jak dlouho budeme čekat v Kolíně? a vezmou nás tam vůbec, nebo skončíme na dalším odkladišti??


Nepřihlášený uživatel

#20

2013-04-04 17:53

Mám již velké děti, ale je mi líto maminek, které s dětmi musi na pohotovost do místa vzdáleného 11knm. Je moc škoda že jsme okresní město a nemocnici je pouze interna a chirurgie z ostatních prostor LDN
Barbora Milena Matulová
Autor této petice

#21 info o petici

2013-04-05 09:02

Dobrý den, petice má své stránky na Facebooku, shromažďuji tam všechny články a aktuální info o dění kolem NemKH a ráda bych, aby se tam sdružovali podporovatelé NemKH a vyjadřovali své názory. Odkaz je zde: https://www.facebook.com/peticezazachovaninemkh?ref=hl
Barbora Milena Matulová
Autor této petice

#22 Re:

2013-04-05 09:05

#20: -

Pokud dojde k uzavření chirurgie, nebude ani chirurgická pohotovost, ani traumatologie, ani pohotovost pro dospělé...také se prodlouží dojezdy RZS na odpovídající pracoviště, přitom mnohokrát RZS jedoucí s případy z Uhl Janovic a okolí, zastavují v nemkh, minimálně tu pacienty stabilizují a pak je vezou na odborná pracoviště. O provozu kh heliportu nemluvě...

Barbora Milena Matulová
Autor této petice

#23 Papírová petice

2013-04-05 10:19

Petice bude od dnešního odpoledne dostupná k podpisu v obchodě Kávy Pitel v Šultysově ulici. Bylo mi také nabídnuto umístit petici v Centru Oblastní Charity v Tylově ulici.Těmto prvním statečným velmi děkuji za pomoc a podporu.
MUDr. Mgr. Jan Bydžovský, DiS., PhD.

#24 Držím palce!

2013-04-05 11:08

Vážení přátelé,
v kutnohorské nemocnici jsem před lety začínal svou kariéru ve zdravotnictví. Po dvou letech tam jsem krátce pracoval v ON Kolín a nyní již léta ve FN v Motole. Na kutnohorskou nemocnici a náš tehdejší kolektiv na MO JIP přesto stále moc rád vzpomínám. Myslím, alespoň co se interny a MO JIP týče, že se tam nedělala vůbec špatná medicína a vybavení materiální i personální bylo špičkové. Dovedu si představit mnohé stavy, se kterými bych raději přišel do nemocnice v Kutné Hoře než v Motole. Pro "běžné lidi s běžnými nemocemi" to může být mnohem přívětivější, pružnější a funkčnější nemocnice než kterákoliv (a navíc vzdálená) fakultní. Držím Vám a Vaší nemocnici palce!
MUDr. Mgr. Jan Bydžovský, DiS., PhD.
Barbora Milena Matulová
Autor této petice

#25 Re: Držím palce!

2013-04-05 12:58

#24: MUDr. Mgr. Jan Bydžovský, DiS., PhD. - Držím palce!

Vážený pane doktore,

děkuji Vám za Váš názor a velmi si vážím Vaší podpory.

Jsem ráda, že naše petice si našla cestu až k Vám a doufám, že se nám podaří si naši nemocnici ubránit.

 

Barbora Milena Matulová