TV NOVA omluvte se za to co jste řekli o M4rtym09!


Nepřihlášený uživatel

#526

2013-03-09 13:46

Je to fakt hnus co o nich všechni ti chytrolini rekli

Nepřihlášený uživatel

#527

2013-03-09 19:10

tvnova omluvte se za to co jste řekli o m4rtym09
ANONYM

#528 Re:anonym

2013-03-09 20:01

#517: -

Ahoj jsem stvým názorem a jsem hrdá že se nebojíš to prohlásit.... děkuju


Nepřihlášený uživatel

#529

2013-03-09 21:15

měl jsem M4rty09 hodně rád nekolikrát jsme spolu skypovali.
Wlčáček

#530

2013-03-10 12:01

Přenést si hru do reálného života je to nejhorší co se může stát. To že ujížděl takovou rychlostí v běžném provozu je nelidské.
Pište si o mě co chete ale buďte rádi za to že nezabil někoho z Vás nebo z Vaších známých či kamarádů.
awesome

#531

2013-03-10 12:21

omg nechapu co si chcete touhle peticí dokázat. nova se vám nikdy neomluví a já bych se taky za něco takového nikdy neomluvil to že se zabije v ukradeném autě chápu nechce žít je to jeho věc. ale kdsyž se jak hovado valí 200km/h po dálnici a pak málem zabije otce dvou dětí tak to už nasvědčuje že to v te hlavě neměl v pořádku.nova řekla jen to co vypliva z vědeckých poznatků.a vy vycházíte z čeho ? myslím si že 98% z vás ho v realitě ani neznala. a stejně tady melete jaky je internet hnus co oněm napsali a nova hnus co oněm řekla probuďte se... až na dálnici poletí takovydle hovado a zastaví o vás chci vidět váš názor potom...

Comedian

#532 Re:

2013-03-10 13:30

#531: awesome -

Ach jo, to jste mohl říct hned na začátku, že jste retard, takhle jsem to musel číst celý, aby mi to došlo... :-D

Ne, teď vážně, z čeho vycházíme?! Z našich životních zkušeností s hrami a hráči. Znám hodně hráčů a jsou to normální lidi, i když hrajou brutální hry. Pokud si někdo plete hru s realitou, tak to je vina třeba psychické nemoci nebo drog, ale ne té hry. Především M4rtyho kamarádi (tudíž lidi, kteří ho znali víc než nějaký "odborník") a i jeho přítelkyně tvrdí, že on vůbec nebyl na hraní závislý, měl i jiné záliby a to, co udělal, spíše souviselo s jeho problémy v rodině a ne se hraním her. Ale to Novu vůbec nezajímá, jim stačí předsudky o hráčích, ze kterých vytvoří reportáž, v níž udělají z hráčů psychopaty, násilníky a potenciální vrahy. A proto chceme omluvu.

A to, že ukradl auto a ujížděl policistům s tím nemá nic společnýho. Vadí nám to, jak se vyjadřují o hrách a hráčích.

Comedian

#533 Re:

2013-03-10 13:32

#530: Wlčáček -

A M4rty si snad převedl hru do reálného života?! To, že to říkali na Nově, neznamená, že to je pravda. Koukněte se třeba na reportáž z Primy, tam je to řečeno rozumně...

Hehe

#534 Právě jsem měl telefonát s Bohem

2013-03-12 00:39

a prý tam nahoře určitě nikoho novýho, kdo zmrzačil jiného člověka, nemají, jdu ještě zkusit brnknout čertovi, ale nejspíše ho poslali zpátky a narodí se jako bernardýn v číně

Nepřihlášený uživatel

#535

2013-03-12 08:41

Nechápem ja to môže NOVA povedať. Retardovaný

Nepřihlášený uživatel

#536 Re: co se to děje..

2013-03-12 16:57

#2: Michal Krampol - co se to děje..

já mam ten blbej pocit, že právě Vás ta televizní stanice NOVA dost oblbla... ačkoli mártyho neznam, dokazu si to vsechno zive predstavit a tak rikam, že je to debil za to co udělal, ale ta petice neni tak o tom, co ten kluk udělal jako spíš o tom, jak popsali příčinu toho co udělal, uvědomte si to, M. Krampole! Ve vás vidim politika, a krabici od bod v ruce za par let ;-)
a nemluvim o tom, že policie tak trochu muže, za to co se stalo... popíšu jak bych řešil tu situaci já (zkráceně)
auto sledovalo prvne nejaky bezpecnostni vozidlo bo co... a to ho mohl sledovat celou dobu kliiiidně až domu, nebo na místo s okamžitym a nejmene nebezpecnym zakrokem.... to POLICIE si myslí že je kobra 11 , ne ten kluk že je v Mafii!

Dodatečně bych chtěl požádat o nějakou petici, s vetšim hlídáním policie, chovaj se jak zmrdi, ne jednou jsem už vytahaval telefon abych vyfotil/natočil co policie udělala za svinarny kvuli ktery se pak vysmívate lidem na youtube, kteří proti policii bojují, ona to totiž neni zbytecnost, vsimnete si, že nekolikrat policie odmíta predložit dukazy VÁM! a to je podezrely ne? Jen sem se chtel vypovídat o policii ČR, díky a sorry za trochu "jiné" téma ;-)


Nepřihlášený uživatel

#537 Re: Re: co se to děje..

2013-03-12 17:08

#536: - Re: co se to děje..

Taky bych vsadil život, že kdyby to byl nejakej dospelej chlap, nikdy by to neřekli a přitom i muj fotr hraje collina mcrae a richarda burnse... takže novo, tn.cz, blesk a prima ftv přestante snama jebat, když jste lidi tak jako mi, radsi zavrete Rollins, je mi zvas na blití, všem bulvarnim zmrdum preju krach nebo aby přišli o místo... ! jsem zmrd no


Nepřihlášený uživatel

#538 Re: Re: Nechápu

2013-03-12 17:23

#37: Anonymous - Re: Nechápu

jžš, padny duvod, proc to auto třeba vzal, bože nekteří staří lidé toho moc z 21. stoleti nezná... zatim je v prezidentskem kresle a politice este vase generace čtyřicátníků, ale uvedomte si že to pujde furt dál a budou tam lide co budou rozumet nové době... ten kluk to udelal a nemusel nikdo zemtrit, kdyby policie udelala lepsi zakrok, a už fakt na havec serveru pisu jak ten zakrok mel vypadat... proste strategie policistu nema bejt jako kobra 11 (za což bych jim vsem jednu nejradsi vlepil) ale třeba moje strategie by byla sledovaní auta a klidne 2 a hlidat ho a proste nechci se dál rozepisovat... snad vam dojde že policie mela mít jine resení... v americe se auto ridi od 16let, myslite si že amíci jsou v 16ti letech jiní než češi? ten kluk mohl bejt lepsi ridic než vy vsichni chytrolíni kteri jste este nehodu nemeli a tak proto si verite.... byla to smůla... RIP! a ACAB


Nepřihlášený uživatel

#539

2013-03-12 21:05

Bylo opravdu trapný co jste napsali o M4rtymu za hry jeho smrt nemuže ani on nemuže za to že zemřel styďtese TV HOVNA !!!

Nepřihlášený uživatel

#540 Re:

2013-03-13 00:05

#1: Maty -

Všichni co se ho zastáváte se omluvte nevinným lidem  kteří díky tomuhle frajírkovi málem přišli o život.A nesvádějte na TV něčí vinu.Řekla jenom fakta a tak to je.Kdyby zabil někoho vašeho známého tak by jste otočili svůj imbecilni vzkaz ať se vám TV omluví.


Nepřihlášený uživatel

#541 Re: Re: co se to děje..

2013-03-13 00:08

#536: - Re: co se to děje..

Jseš absolutní idiot!Policie to řešila správně a on měl ihned zastavit.Jak by to tady vypadalo kdyby za každým jezdily jak vláček..........

Thorpe

#542 Re: co se to děje..

2013-03-13 11:39

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Je vidět, že jste o Martinovi nic nevěděl a mluvíte tu, jako ti bezcitní novináři z novy... Tady jde o to, že o normálním chlapci, který sice vzal auto tátovi, řekli, že je to vyvrhel společnosti a porovnali ho s feťákem a Breivikem... což je nevětší ubohost, kterou udělali. Nacíc, kdyby ho nechali dojet až domů, tak by ho mohli trestat jinak, než že ho zabili... ale to už je věc druhá...


Nepřihlášený uživatel

#543

2013-03-13 14:19

chudák m4rty09 :-C

Nepřihlášený uživatel

#544

2013-03-13 19:33

RIP Marťasi!

Do řitě z NOVOu!

Nepřihlášený uživatel

#545

2013-03-13 21:28

Nova sou vymrdanci
hlodák

#546 ...

2013-03-14 19:06

Lidi, vy jste vážně natvrdlí. Už to konečně pochopte, že si to všechno udělal sám a policie neudělala žádnou chybu. Ty kecy, že ho měli sledovat domů apod., to jde vidět, že píšou děcka/puberťáci, kteří vůbec nechápu, jak to na světě chodí. On se řítil s ukradenou károu, 200Km/h, bez řidičáku, nezletilý a ještě k tomu se zbytkáčem v krvi. Několikrát byl vyzván k zastavení-nezastavil. Postavili zátaras-taky nezastavil. Nikdo nemůže dávat vinu policii, ti to udělali, tak jak měli. A to říkám, jako člověk, který obecně policajty nijak rád nemá.

Nepřihlášený uživatel

#547

2013-03-14 23:31

To co Nova provedla M4rtymu, to je nelidské. Měla by se stydět a omluvit, ale bojím se že omluva nebude stačit.

Nepřihlášený uživatel

#548

2013-03-15 16:52

M4rty!!Proč zrovna on..A ještě do toho ta Nova..To je fuj!!
Sheila88

#549 Martíku..

2013-03-15 16:52

Jsi můj idol..

Nepřihlášený uživatel

#550

2013-03-15 22:42

Nova Omluvte se!
To co jste řekli je ostuda ! A jste akorát šmejdi co lžou a musejí si vymyslet něco co ani není pravda!