Petice proti nepravidelnosti rodičovských příspěvků.

paní co je za socku

#101 Re: Re: Re: #20

2013-02-21 12:52

#26: - Re: Re: #20

jo a jak a kde je žrádlo pro Vás slečno chytrá tvl tohle by se mělo vymítit ze světa

 


Nepřihlášený uživatel

#102 Re: Re:

2013-02-21 12:57

#48: - Re: bože něco tak tupyho jsem nečetla co je mám matkám platné že známe otce i když má určené alimenty a neplatí  je ty chytrá horákyně jsi fakt vymaštená kráva

 

paní co je za socku

#103 Re:

2013-02-21 13:01

#35: -

tak já se tedy zamyslím ale nad tím co jste milá paní za debilku že máte takovéto názory štětka jste leda Vy škoda že jste nepřihlášená moc ráda bych viděla s jakou kravkou mám tu čest.Protože tohle opravdu rozumný člověk nemůže napsat a upřímně Vás lituji protože větší kravku než jste Vy jsem snad nepoznala


Nepřihlášený uživatel

#104 Re: #20

2013-02-21 13:02

#23: Paní Rozlobená - #20

Jak si mám přivydělat, když nemám hlídání? A už vidím, jak mi ve školce, či jeslích vezmou dvouměsíční miminko! Nehledě nato, že bohužel kapacita školek není neomezená a na soukromou fakt nemám. Pokavad budu mít za zadkem někoho, kdo mě bude dotovat, jako pravděpodobně i Vás, tak si pak budu moci dovolit použít dávky jen a jen na dítě! A Vy pokavad jste studující matka, jak platíte nájem, ostatní poplatky, jídlo a další? Pomáhají Vám rodiče a tady na nás akorát nevhodně machrujete.......


Nepřihlášený uživatel

#105

2013-02-21 13:10

K tomu už není co dodat jsou to k-rvy hlavně že oni mají hromady peněz

Nepřihlášený uživatel

#106

2013-02-21 13:13

No taky bych byla ráda kdyby si nás někdo všiml,né furt maminky nic nepotřebují tak jim zkrátíme rodičák,mateřskou odebereme pár korun a jim to bude stačite né?No co dodat na bandu prašivou,všechno zdražují dph přidalí už i na pleny a že to děcko potřebuje aspon standarní péči od rodiču tak to je nezajímá.Stakovou tu poroste akorát tlupa zlodějů,protože jim nebudeme moct dát ani ten základ,no je to hnus měli by se nad sebou tam nahoře všichni zamyslet co tady páchají za škodu a je vidět,že to tak brzo neskončí:-((((já osobně se za tento stát stydím fuj!!!!!!!!!
taky mám děti

#107 Re: #20

2013-02-21 13:14

#23: Paní Rozlobená - #20

souhlasím s vámi taky si myslím že je to k ničemu zajímalo by mne kolik těchto rozzlobených maminek bylo u voleb když se rozhodovalo kdo tu bude vládnout to je totiž jediná možnost jak to změnit ne sedět doma na PC -což taky stojí peníze které mohou ušetřit pro dítě - a když jsou volby tak říct já na to kašlu

lucka táboříková

#108 Re:

2013-02-21 13:20

#89: Šárka -

šáry děkujeme za petici mame pokec u socek tak už rozjíždíme a šíříme dále a pozdravem lucka táboříková s 3letým synem a 7 měsíčními dvojkami


Nepřihlášený uživatel

#109

2013-02-21 13:20

chceme pravidelny termín k penezum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#110

2013-02-21 13:30

Je to hnus co vláda dělá ve všem mají s prominutím bordel.Jim je to vše ukradené oni své peníze v pevném termínu dostávají a nedokžou si představit jaké to je mít doma malé děti a nemít jim pomalu co dát najíst kvůli tomu,že si peníze posílají jak chtějí!

Nepřihlášený uživatel

#111

2013-02-21 13:33

BORDEL...

Nepřihlášený uživatel

#112 Re: #20

2013-02-21 13:33

#23: Paní Rozlobená - #20

Milá paní, předpokládám, že vás z největší pravděpodobností živí rodiče a také u nich bydlíte. Protože to co jste teď napsala, by jste jinak nemyslela vážně!!!! Ano pracovat můžeme a kdo nám pohlídá dítě? Školka, která je přeplněná, kde mnohdy nevezmou ani tříleté dítě, nebo snad chůva na kterou prostě nevyděláme, případně pracující babičky a dědečkové, kteří si musí vydělávat na sebe.

V neposlední řadě, pokud chce člověk bydlet a neskončit na ulici, tak musí také platit nájem, elektřinu, plyn apod. A ukažte mi chlapa, který to zvládne všechno sám s příjmem cca 14.000,--, když jen hypotéka je 8.000,-- a kde je zbytek. A to nemáme nárok na dětské přídavky, příspěvek na bydlení apod. Takže jak vy říkáte peníze jsou sice určené pro děti, ale musíme s tím zaplatit i jiné potřeby pro děti, jako je např. voda, bydlení. Předpokládám, že nikdo, kdo tady píše neuvžívá tyto peníze na hospodu, chlast cigarety, ale zásadně pro potřeby dítěte a to dítě taky musí něco jíst, pít, musi být čisté, oblečené apod.

Už vás vidím, jak  celý měsíc vyžijete s 3.800,--, když zaplatíte běžné měsíční platby!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#113 Re:

2013-02-21 13:34

#35: -

Děti sem si nedělala, kvůli přídavkům, ale proto, že se máme s manželem rádi a děti jsme chtěli. Ale na dávky nárok máme a když vidím, jak si támhle poslanci pobírají desetitíce a to jsou ve vězení, jak se jistým menšinám strkají tisíce, tak si myslím, že těch pár stovek bych taky mohla dostat a dostat je s nějakou jistotou.  A milá dámo, kamarádku znásilnili tři vzorní tatínci od rodin, otěhotněla a musela si malé nechat. Také nevěděla, kdo je otec, muselo se čekat na testy, ale kdyby nyní četla VÁŠ příspěvek, vrátilo by se jí vše, co prožila. Vypouštějte  takovéhle nesmysly trochu s rozvahou, nevíte, jestli někomu neubližujete neprávem!!!!

Šárka

#114 Re: Re:

2013-02-21 13:38

#108: lucka táboříková - Re:

Jsem ráda že se šíří... :) Jen tak dál.


Nepřihlášený uživatel

#115 Re: Re: #20

2013-02-21 13:38

#107: taky mám děti - Re: #20

Byla sem u voleb, pokaždé!!!!
A rozlobená jsem taky, vše se zdražuje, školky jsou plné, rodiče mám já i manžel na hřbitově, jak mám jít pracovat?


Nepřihlášený uživatel

#116

2013-02-21 13:46

je to neustále dokolečka,všichni chtějí po nás mít vše v daný termín zaplacený a nezajímá je zda-li na to máme nebo ne,tak proč máme neustále čekat,jestli se smilují a peníze nám včas odešlou

Nepřihlášený uživatel

#117 Re: Re: #20

2013-02-21 13:48

#25: - Re: #20

Samoživitelka jistě nepobírá pouze RP,ale má nárok na jiné dávky+event.výživné.Přijde mi to fakt už jako výmluva.Ano jistě,jste zvyklé brát k nějakému datu,ale výplaty i tak běží dle zákona,to,že jednou je to 9.,pak 15.,tak to snad až takovou roli nehraje,víte,že v daném měsíci peníze máte.Spousta těch,co nadávají,mají i manžela,přítele,partnera,takže nechápu "závislost"na RP.A nájem lze zaplatit do posledního dne v měsíci,jakuvedeno na SIPU a dalo by se toho napsat víc....


Nepřihlášený uživatel

#118 Re: Re: Re: #20

2013-02-21 13:53

#117: - Re: Re: #20

dobře, takže když je manžel na nemocenské a daný měsíc nemocenská nepřišla, tak RP člověk opravdu potřebuje aspoň na to nejnutnější, protože jinak se stane dlužníkem a už to s ním jede. A to musí podotknout, že nějakou rezervu jsme měli, teď už nemáme nic!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#119

2013-02-21 13:56

Je to strašné, jsem pro pevný termín výplat!!!

Nepřihlášený uživatel

#120

2013-02-21 13:57

jsou to hovada !

Nepřihlášený uživatel

#121 Re: Re: Re: Nezodpovědnost

2013-02-21 13:58

#91: Lu. - Re: Re: Nezodpovědnost

Nezodpovědnost?... co si pod tímto pojmem představuje pisatel bych ráda věděla.. Dá se říci, že ne všechny "matky"  mají děti z lásky..ale to je opravdu menšina.. ve většině případů, přeci ženy, které se staly matkami, řádně pracovaly, odváděly státu soc. a zdravotní..tzn.. pracovaly a podporovaly nejenže stát...ale také spoluobčany...kterým se nějakým způsobem musely též vyplácet nějaké dávky..ať už důchodcům, postiženým, matkám na md... a samozřejmě i jim doběhne ten koloběh biologických hodin a chtějí mít děti..a tím, že např. 10let pro stát pracovaly, odváděly poctivě daně státu, se přece mají právo také v tuto danou chvíli "spoléhat na stát" který stojí za velké ......... a pokud se už tak tedy rozhodnou...i pro to málo....čím je stát podporuje.... si mají v rámci " lhůty" která je naprosto nesmyslná připadat jak žebráci? PROČ?

Myslíte, že se spousty z nich...nesnaží ještě okolo, aby mohly zajistit rodinu, alespoň na standard, že se neotáčejí i při malém miminku? TAK TO JSTE VAŽENÝ NA VELKÉM OMYLU!


Nepřihlášený uživatel

#122

2013-02-21 14:00

Je to strašný co se dějě!!

Nepřihlášený uživatel

#123 Re: Re: Re: Re: #20

2013-02-21 14:02

#118: - Re: Re: Re: #20

rozumím,ale to je mezi tím množstvím ojedinělá situace,asi ne všech žen manžel či partner je na nemocenské,která mu nebyla vyplacena


Nepřihlášený uživatel

#124 Re:

2013-02-21 14:04

Soulasím

 


Nepřihlášený uživatel

#125 Re: #20

2013-02-21 14:13

#23: Paní Rozlobená - #20

A co maminka dvojčat? Má stejný peníze jako maminka jednoho dítěte !!! Takže 3800 krát dva =7600!!!