Respektujte výsledky voleb!!!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Respektujte výsledky voleb!!!

pavka

#201

2013-01-30 11:29

Není co dodat. Zeman je právoplatně zvolený prezident, nyní jen je třeba, aby si ho jeho ochranka dokázala ohlídat, aby jej někdo úkladně nezabil. A víme, že existují i takové sofistikované zbraně, při jejichž použití to vypadá, že dotyčného postihl infarkt. Takže přeji Miloši Zemanovi, aby během příštích pěti let ukázal co v něm je - to lepší samozřejmě :-)
zaan

#202 Re:

2013-01-30 11:29

#193: ave -

A co ukážete senátorům a poslancům a jejich klikám a zaměstnaným rodinám, kteří si žijí  z našich peněz, vytváří si teplá místečka a to všechno  z financí daňových poplatníků? Sponzorujeme strany politiky a je tu čím dál hůř a Vy řešíte herce...... Jak zatočíte s těmito mnohem většími vyžírkami? Nebudete chodit do obchodu?....... A start k tomuto prostředí dal pan Klaus a jeho ODS. "Úspěšným" pokračovatelem byl pan Zeman a jeho ČSSD a za odměnu jsme jej zvolili prezidentem.... V opravdu demokratickém státě, by oba měli už dávno spoustu problémů se zákonem....... My je tu volíme a děláme z nich ikony. Vždycky jsem byl zastánecem přímé demokracie, ale teď už si nejsem tak jist........Hezký den

Jožin

#203 Re: Respektuji

2013-01-30 11:32

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji 

My se za vás styděli 20 let.


Nepřihlášený uživatel

#204

2013-01-30 11:38

Myslím,že jsou oprávněné moje obavy,že nezůstane pouze u pomalovaných plotů,že se můžeme dočkat i jiných agresivnějších forem nátlaku.Samozvaným mediálním a intelektuálním „elitám“také se jim říká „celebrity“ nebo „osobnosti“, není pan Zeman po chuti.Už se jako vrány houfují,už vzkazují Miloši Zemanovi,že není a nikdy nebude jejich prezidentem,tuto výzvu určitě podpoří řada lidí,ale to nemůže nic změnit na tom,že pan Zeman je legitimně zvolený prezident všech občanů České republiky.určitě nebude dlouho trvat ,kdy tyto“osobnosti“navedou studenty ke stávkám,případně hladovkám s jediným požadavkem,aby Miloš Zeman odstoupil.Demokracie musí jít podle těchto „osobností“ stranou-nemohou přece dopustit,aby prezidentem byl člověk,který bude svou funkci vykonávat ve prospěch obyčejných lidí.
Marco

#205 Re:

2013-01-30 11:51

#16: ebebebeb -

Tady jde hlavně o to, že Zeman z politiky kdysi dle svého slibu odešel a proto není u řady lidí křivák!

bushido

#206 Umělci?

2013-01-30 11:54

Já bych přestal "umělce" dotovat z našich daní. Pokud by chtěli přežít, tak by se museli snažit hrát a pracovat, tak jako jiní. Dělníky také nikdo nedotuje a žijí. Tito flákači co si říkají umělci přežívají a bohužel budou přežívat pokud je bude tato vláda živit, ostatně jako jiné flákače. Pokud je umělec skutečně umělcem, pak si na živobití vydělá a rádi mu lidé zaplatí. Chce to vrátit zpět o 150 let, kdy umělci byli skutečnými umělci a museli se zatraceně smekat, aby se uživili.
Oli

#207 Re:

2013-01-30 11:58

#4: brutto -

To nejsou ultrapravičáci a ani pravičáci a ani levičáci, to jsou bezcharakterní paka!

Mádl

#208

2013-01-30 12:23

Podporuji demokraticky zvoleného pana prezidenta Miloše Zemana a odsuzuji tvrdě tyto umělce kteří si na ně pouze hrají,jak to mají v popisu práce.Dále je známo že za tuto kampan inkasují od politiků pravice slušné úplatné. Jirka Mádl..

Nepřihlášený uživatel

#209 Re: Re: TOTALITA V NÁS

2013-01-30 12:23

#10: - Re: TOTALITA V NÁS

Ježíš určitě není vůl.

ilja

#210 Re: Svěrák a spol

2013-01-30 12:28

#56: PETR - Svěrák a spol

Vážený pane, vůbec si s tím nelamte hlavu!! Tito lidé za to nestojí. Vy jste ukázal demokratického ducha a je Vám jich líto. Myslíte si, že jim by vás líto bylo? Podle toho, co po volbě předvádějí asi ne.  A pan Svěrák a Mencl, také jsem je měl rád. Dokonce jsem si bláhově myslel, že jim jde o demokracii a svobodu. Já Zemana v 1. kole nevolil. Chtěl jsem jiného, ale toho vyřadili. Druhé kolo jasně mluvilo pro Zemana. Proč, to je nám všem, kromě "umělců" jasné.


Nepřihlášený uživatel

#211

2013-01-30 12:30

Volby nezpochybňuju, nicméně má každý právo si říkat co chce.
Kovča

#212 Re: TOTALITA V NÁS

2013-01-30 12:34

#6: občan - TOTALITA V NÁS 

 Naprosto s pisatelem souhlasím.

Věra z Prahy

#213

2013-01-30 12:34

Jenom bych chtěla dodat,že pokud se s faktem, že většina národa zvolila pana Zemana, nemohou smířit, ať jdou žít jinam.
coolibra

#214 Re:

2013-01-30 12:39

#12: - Až tě potkám tak ti demokraticky rozbiju hubu , ne proto, že by mě nějak vzrušoval Zeman nebo Karel ale proto , že si nevychované postkomunistické prase, které si nic jiného nezaslouží. Myslím holoubku , že takové hovada jako si ty by si za totáče maximálně uprdli do kalhot, žel z tebe je tedka velký demokrat a vzhledem k tomu, že je vás nových fašounú čím dál víc nic než karabáč na vás nebude platit.

 

vl

#215 Re: Re: TOTALITA V NÁS

2013-01-30 12:51

#10: - Re: TOTALITA V NÁS Nadávky nejsou argument, ale zřejmě jsou vaším programem.

 


Nepřihlášený uživatel

#216 Re: Re:

2013-01-30 13:00

#205: Marco - Re:

Aby se do ní třikrát vrátil... Skvělá úvaha.

kris

#217 další ukázka práce našich kolaborantů

2013-01-30 13:10



Režisérka v ČT: Zeman je zdegenerovaný idiot



joul

#218 fixlování

2013-01-30 13:12

Kdyby se někdo raději zabýval tím omezit možnosti možným podvodům při volbách, viz popsané možnosti s průkazy voliče a průkaznosti jejich nezneužití.


"Ve volebním zákoně je velká mezera. Na jeden voličský průkaz totiž lze hlasovat několikrát. Jména lidí, kteří volí s průkazem, totiž komise zapisuje jen na papír, který se hned zapečetí. "Neexistuje žádná centrální evidence," řekl IHNED.cz mluvčí KohoVolit.eu Kamil Gregor"


... že popsaných řešení je dost......

amina

#219

2013-01-30 13:17

plně souhlasím
František Rozehnal

#220 Všem umělcům a nespokojeným s volbou:

2013-01-30 13:22

budu štastný, až se budete živit pouze a jenom z peněz, které jste si vydělali a ne z dotací a podpory od státu, tedy i z mých daní. Až tomu tak bude, klidně si nerespektujte svobodné volby a klidně si na velké straně založte svůj vlastní stát, rád vám toto území klidně i věnuju.

A TAKÉ VYHLAŠUJU BOJKOT VŠEHO, CO NAŠI NESPOKOJENCI VYPLODILI, TEDY NECHODIT NA FILMY, NEKOUKAT NA TELEVIZI, NEKUPOVAT HUDEBNÍ NOSIČE A ZBOŽÍ Z REKLAM VE KTERÝCH ÚČINKOVALI, NEKUPOVAT COKOLI, CO SE S JEJICH JMÉNY DÁ SPOJOVAT.

Pokud třeba mně a další čtvrtině národa Hřebejk vzkazuje, že jsme prasata, hovna a jiné, pak si přece nenechám srát na hlavu.

T O T Á L N Í - I G N O R AC E -  I G N O R A N T Ů

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-01-30 13:28



Nepřihlášený uživatel

#222

2013-01-30 13:41

Souhlasím s volbou pana Zemana jako prezidenta. Pokud by byl zvolen pan Schwarzenberg, asi bych emigrovala.
Kolemjdoucí

#223 Re: Re: TOTALITA V NÁS

2013-01-30 13:50

#10: - Re: TOTALITA V NÁS

Proč nadáváš Ježíšovi? Ten za Tvoji frustraci nemůže. Bylo by lepší, kdybys trochu přemýšlel. Ulevilo by se Ti.

tabita

#224

2013-01-30 13:55

Nelituji toho, ze jsem se rozhodla volit pana Zemena. Buh mu zehnej v jeho praci pro nasi zemi a Buh ho ochranuj od vsech lidi, kteri se stavi tvrde a nenavistne proti nemu. Kez ma k sobe lidi, na ktere se muze spolehnout a s kterymi bude moci vyvest nasi zemi z toho marasmu v ktere byla a je doposud.

Nepřihlášený uživatel

#225

2013-01-30 13:57

http://www.reflex.cz/clanek/nazory/49365/zakazany-sestrih-padu-a-vravorani-milose-zemana.html

Ano, je to i můj prezident. Jdu se nacamrat. Příštích pět let bude vhodné býti v lihu co nejčastěji...