Respektujte výsledky voleb!!!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Respektujte výsledky voleb!!!

Poseidon

#151 Národ se probudil

2013-01-29 23:22

a zvolil správně. To nebyli rudé a hnědé hovada, ale slušní lidé,kteří se nenechali zblbnout! Byla to pořádná facka našim médiím
Vojtěch Straka

#152 Ještě bych to rozšířil...

2013-01-29 23:37

Tu první větu prohlášení bych rozšířil - vedle tzv. osobností a tzv. umělců bych dal ještě tzv. inteligenci. Viz http://www.petice24.com/prohlaeni_vdc_leka_a_v_uitel_k_volb_prezidenta a podobné šílenosti.

Milan

#153 Re: Náš demokraticky zvolený president si zaslouží novou demokraticky zvolenou vládu

2013-01-29 23:42

#7: MiroSy - Náš demokraticky zvolený president si zaslouží novou demokraticky zvolenou vládu 

 To nejsou pravičáci. To jsou pravdoláskaři a ti nemají s pravicí nic společného.

Hroch

#154

2013-01-29 23:44

Text této petice jednoznačně podporuji a naprosto se s ním ztotožňuji. Umělci, rádobyumělci a pseudoumělci jsou se svým fňukáním po degene kreatuře Šlápenbergovi již trapní. Co jsou vlastně zač a jakým právem se domnívají, že jsou elita národa? Oni jsou pouze ostuda národa a elita osob s vylízanými mozky.
Holmes

#155 Re:

2013-01-29 23:44

#150: HaHa -

Za tento článek smekám.

Miras

#156

2013-01-29 23:53

Je potřeba přestat podporovat tyto umělce a nechodit,nesledovat jejich predstavení.Když nebudou mít sledovanost v TV,divadlech apod.,tak oni se proberou.
gymnastka

#157

2013-01-30 00:03

Přestaňte opruzovat. Korunu na Vaše umění nedám ...
husak

#158 Re:

2013-01-30 00:18

#1: City -  

 

A co pedofilní a incestní vztah Vašeho zlatého Milouška k vlastní dceři? Ivana Zemanová ví, proč se ani nechce ukázovat- bylo by ji na blití jako vetšine ostaních normálních lidí.
Po kalusovi přišlo neco ješte horšího – pedofilní arogantní kryptobolševické prase


Nepřihlášený uživatel

#159 Re:

2013-01-30 00:19

#150: HaHa -

Policii? Neměla jste spíš na mysli Veřejnou Bezpečnost? A přitom byste udělala líp, vybrat z koše nějakýho toho Zemana a po volební šichtě jste si mohla dát pár žejdlíků na oslavu grátis...

anonymus

#160

2013-01-30 00:24

Jsem zděšen ,co všechno si tihle takzavaní umělci poslední dobu dovolí.Společnost je živí a myslím ,že velmi dobře(pro představu -kdo jiný si může dovolit stát na jevišti s vypnutým mikrofonem,zatímco za ním někde zvukař z nosiče pouští ve studiu nahranou hudbu a tento UMĚLEC si sprostě řekne statisícovou částku.Nebo kolik existuje profesí kdy stejně jako zpěvák 1x za život za pomocí techniky nazpívá jakousi přiblblou písničku a CELÝ ŽIVOT!!!!! za to dostává peníze.
Zamyslete se i vám za jednou odevzdanou práci někdo opakovaně a celý život platí?)
Umělci žijí spokojeným životem a bohužel se takhle zastávají těch politiků,kteří jim taková a podobná svinstva umožňují.Bojí se a mají panický strach z takové vlády a takové politiky ,která by jim to neumožnila v takové míře.
Ale částečně to můžeme ovlivnit i my.Stačilo by přestat konzumovat jejich KULTURU ,přestat chodit na jeijich filmy,kupovat si ty jejich pseudodílka a přestat poslouchat jejich hudbu.
Nás ,kteří jsmě volili proti KNÍŽETI bylo víc a proto podle demokratických zásad máme pravdu.
A už Mistr Jan Hus říkal - Braňte pravdu
Růža

#161

2013-01-30 00:36

Občanské hnutí "Růžový panther" jsou pěkní "slizouni", když nerespektují názor většiny národa. Jestli si myslí, že příznivci Schwarzenberga v prezidentské kampani postupovali čistě a běloskvouce tak by si měli zamést před svým prahem !!! Jejich "válcovací" kampaň facebooku připomínala komoušské časy, kdy nikdo nesměl mít jiný názor. Na závěr jen citát:" Kde soudruzi z NDR udělali chybu?..."
rENÉ

#162 hmm

2013-01-30 00:38

Já jsem demokracie a můj názor je svatý.....? Tak si to nějak představujete?Banda komediantů která sloužila jakémukoliv režimu se teď snaží prosadit svůj názor proti většině(opět)...... SMŮLA když nic jiného tak tady v tom to ta demokracie funguje .Bohudík.RENÉ
Růža

#163 Re: Re:

2013-01-30 00:38

#159: - Re:  

 Na ostravsku se řekne jen suše -cype !

René

#164 hmmm

2013-01-30 00:40

PS . když jde o koryto jde vše stranou
hmmmmm

#165 Re: Re: Rádoby umělců

2013-01-30 00:43

svatá pravda ,,, na pražáka na prasáka  #144: Hrdý Moravák - Re: Rádoby umělců 

 

Růža

#166 Re: Re:

2013-01-30 00:49

#158: husak - Re:  

 Asi nemáš všech pět pohromadě ! U nás v Česku je jedno přísloví vhodné  pro pisatele "husák": "Podle sebe soudím Tebe"- zřejmě to máte v rodině.... rozhlédni se kolem sebe ! Potom suď !

Zřejmě neumíš unést porážku-tak si to konečně připusť - většina občanů této země má zdravý rozum a dobře si pamatuje co je pan Schwarzenberg zač...jen loutka v rukou pana Kalouska. Tančí jak Kalousek píská !!!  

Růža

#167 Re: Národ se probudil

2013-01-30 00:56

#151: Poseidon - Národ se probudil 

 Tleskám-výstižně řečeno !!! Mám stejný názor a je nás zaplať Bůh většina národa ! Snad skončí nevraživost našeho národa ve chvíli, kdy naši hokejisti vyhrají zlato. Pak zase budeme "vlastenci" !!!

Robert

#168

2013-01-30 01:06

Miloš, se někdy chová hrozně, ale nemá nasazenou masku dobroty a laskavosti tak, jako Karel, který pod ní skrývá skutečné zájmy. Lidé, prohlédněte si tohle video, zabere to jen chvilku. http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/VIDEO-Bojovnik-s-korupci-Slusnost-knizete-je-jen-slupka-Tohle-jsem-s-nim-zazil-260450
Jinak tyto volby jsou ukázkou, jak velké procento lidí neumí rozeznat manipulativní informaci od pravdivé, kolik lidí má sklony ke stádnosti, podlehne jednoduché lži a jde za Karlem a vysvětlování složité pravy je zbytečné, protože nejsou s to ji pochopit. Také hodně lidí instinktivně pochlebuje šlechticům, snad je to tím, že je to v nich geneticky zakódováno, téměř celou historii lidstva to bylo totiž výhodné. U některých "umělců" vidíte, jak mají na jednu stranu brilantní humor, se kterým si nás získají, na druhé straně jejich mantinely chápání mimo jejich obor jsou velice omezené. Mám ale radst z vás, malého procenta lidí, kteří to vidí, jako já.
Karel

#169 Re: nemohu tolerovat vědomého lháře

2013-01-30 01:19

#1: City -

Umělci neumělci, ale jak mohu být hrdý na prezidenta, který se do úřadu doslova prolže? Jak si takového člověka vůbec vážit? To má být příklad? To po mě nemůže nikdo chtít. Toto bohužel demokracie umožňuje. Je potřeba na to stále upozorňovat.


Nepřihlášený uživatel

#170 Re: Zklidněte hormon.

2013-01-30 01:24

#5: suva - Zklidněte hormon.

Zavést přímou demokracii.


Nepřihlášený uživatel

#171 Re: Napsáno absolutně výstižně, děkuji.

2013-01-30 02:14

#42: Elena -

Lépe to snad ani napsat nejde. LK

MEDEK

#172 ReEMIGRACE? NA TEBE TAM BUDOU URCITE CEKAT,POZENOU TE ZPET,

2013-01-30 02:18

TAK JSI JDI,NIKDO TE TU NEDRZI

 


Nepřihlášený uživatel

#173 Seš hnůj:

2013-01-30 02:47

Michal Kalkuš

#174 teď ať držej huby ubozí komedianti

2013-01-30 03:08

NEJSEM hajlovec a do voleb jsem tvrdil, že furt lepší becher než ten druhej haj(z)lik - takže ano, hurá že becher, ALE nutno i nadále reflektovat realitu, tzn. že stejně tak jako ony ósobnosti (které jsou však nepochybně hajlovci) tvrdím, že becher mým prezidentem není a zdaleka nejen proto, že nevzešel z demokratických voleb, ale hlavně pro jeho minulost a i to, že nejen povahově je to samý, co duševní mrzák šašek klaun, ALE v souvisloti s tímhle odpadem bych se těch "ósobností" rád zeptal, zda to samé prohlašovali po nátlakovém dotlačení šaška klauna na Hrad? A protože je jisté, že ne, tak pak tedy teď ať držej huby a jen opakuju: ani klaun ani becher NEJSOU (mými) prezidenty
Jana H

#175 Kdo se povyšuje, bývá ponížen !

2013-01-30 04:03


Pan Karel S. nám tady vládne skoro 3 roky , aniž by jednou jedinkrát se postavil zvůli , která na nás dopadá. Nikdy se nepostavil za občana , takže nemůže čekat, že občan si ho vybere. Zfanatisovat mládež je málo. Kampaň byla ubohá a kontraproduktivní.Hledejte chybu u sebe a respektujte výsledek voleb. Umět prohrát je těžké.Nezesměšňujte se.