Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM


Nepřihlášený uživatel

#4801 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-05 17:17

#4800: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Vzhledem k tomu, že mám s jinými marketingovými tahy dnes a denně co do činění, tak moc dobře vím, že dobrý marketér dokáže prodat i navoněnou zdechlinu. A to se v předvolební kampaní senilního děduly podařilo na výbornou.

Netuším, co je noblesního na demenci, slintání a neschopnosti dát dohromady smysluplnou větu. Můžete mi to objasnit?

Docela dost mě překvapuje a baví, že se tady všichni vyjadřují pohrdavě o alkoholu, ale většina studentíků, nejen třeboňských, je pravidelně každej víkend zlitá pod obraz. Nehledě na to, že Havel přes lihový opojení neviděl, jak se za jeho prezidentování tunelovala republika.


Nepřihlášený uživatel

#4802 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-05 18:37

#4801: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

A se kterými, prosím? Navoněnou zdechlinu se zde snažíte prodat pouze vy. Naštěstí už marně...

PS: Ta vaše zcela debilní poznámka o chlastu, vypovídá jenom o tom, že jste krapet, nebo spíš, zcela mimo realitu...


Nepřihlášený uživatel

#4803 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-05 18:47

#4802: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Politik, který přes svou senilitu není schopen zvládat svoji práci, není navoněná zdechlina?  Pardon, on se vlastně noblesně drží zuby nehty koryta.

Já vím, že se vám to nehodí do krámu, ale je to fakt, že Havel chlastal první ligu. Ale no tak, byl to taky jenom člověk a ne polobůh, měl svoje slabosti.

 


Nepřihlášený uživatel

#4804

2013-06-05 19:12

Ještě že to dokážete posoudit... Konkrétně sem vytapetujte vaše výtky k zahraniční politice, našeho ministra zahraničí. Můžete do toho jít, zuby nehty...
Chudák MIP.

#4805 MIPE - ALPU již nepij, debilita je hrozná " nemoc".

2013-06-05 21:33

.

#4806 .

2013-06-05 21:44

DIPLOMOVÁ PRÁCE - Vnitřní význam folklorního tance - http://jdem.cz/23su3
Osobnost papouška šedého a její stabilita v čase - http://jdem.cz/22ar8 ..BÝVALÝ PREMIÉR ŠPIDLA POVEDE AKADEMII -
.

#4807 Blbi z Třeboňského gymplu.

2013-06-05 21:45


Je třeba to probrat, hlavně ty naprosto zbytečné humanitní, vždyť tito absolventi jsou téměř nezaměstnatelní ! Nezaměstnanost mladých odvisí taky od toho, co se studuje. Je dobře se podívat, na co jdou do školství prachy, člověk jen zírá.

Nepřihlášený uživatel

#4808 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-06 07:13

#4799: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Ne demagogu, ne "někomu" ale VELICE KONKRÉTNĚ TOMU, KTERÝ SE TU DRZE ZASTÁVÁ TERORISTICKÝCH VRAHŮ A ŠPINÍ TY, KTEŘÍ I V JEHO ZÁJMU S NIMI ZA NÁS VŠECHNY BOJUJÍ NÁM  VNUCENOU VÁLKU (je jedno zda povoláni "plnit občanskou povinnost" nebo jen "za peníze").  Když teroristi už mrzačí a vraždí, ať si to vychutnají oni a jejich tupí zastánci....


Nepřihlášený uživatel

#4809 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-06 07:15

#4797: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Jsem soudný a uznávám, že zdravotní stav knížete není ideální  pro výkon prezidentského úřadu .... ale jste Vy opravdu pyšný na výkony Vašeho vítěze??

Přiznám se, že je mi hanba, když mi volají přátelé ze zahraničí a s velkým smíchem mi gratulují, koho jsme si to zvolili ( téměř nikde ve světě totiž nepřehlédli jeho heroický boj s virózou )

Nevím ani, proč jste přesvědčen, že kdo nevolil Zemana, musel být "utažen na vařené nudli"??? Nemůže to platit naopak právě u voličů našeho lidového vtipálka ( ten bonmot při povodních byl také z těch povedených )?

Doufám také, že volby ukáží....tak špatně, jako za komunistů jsem si nikdy nežil ( a to tvrdím, že tu přes 20 let většinou máme moc špatné, zkorumpované, prolhané,...politiky), tak, snad z Aurory nevystřelíte:-))


Nepřihlášený uživatel

#4810 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-06 07:22

#4801: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Nerozeznáte rozdíl mezi alkoholovým opojením studentů při jejich mladických párty....a stejným opojením hlavy státu při vrcholném státnickém aktu? Skutečně ne?:-)

Asi narážíte na smysluplnost vět, podobných těm, které pronesl současný prezident třeba nyní, při povodních?:-)

Závidím vám, zřejmě jste si byli s panem prezidentem Havlem velmi, velmi blízcí, když jej takto znáte:-)... Z veřejných vystoupení si totiž žádný takový počin nepamatuji ...

A pro pořádek, netunelovala se za prezidentování, ale za vlád ... nemáme prezidentský systém ( ale to pouze na okraj )... 

Náš pankáčský Káhrl for. president- cháchá

#4811

2013-06-06 08:28

Je pravdou, že se dosud nikdo nepodíval kamerou pod Kníže, když chrápe ve Sněmovně. Ani při odchodu na tu mokrou skvrnu.
No - třeba jo, ale možná je to státní tajemství.
Chrápající mrt-vola.

#4812 Představitel naší země ??????

2013-06-06 08:31

http://zpravy.ihned.cz/c1-52869220-schwarzenberg-usnul-pred-diplomaty-v-belehrade-skandal-rikaji-srbove

"Skandál: Český ministr usnul při fóru v Bělehradě," píše list v titulku. "Pospal si nejméně půl hodiny před sálem plným diplomatů," dodává v podtitulku. "Bělehrad - Trochu si schrupnul," uvádí pak popiska pod fotografií.
Jirka

#4813 Rozdíl mezi panem Zemanem a mumií je zřejmý.

2013-06-06 08:32

.

Nepřihlášený uživatel

#4814 modré straky vpřed

2013-06-06 08:59

for president

#4815 Kníže pán i bez podpory starostů usnul než by řekl šve......

2013-06-06 09:06

Karlíkovy knížecí kapky vyráběné v podhradí

#4816

2013-06-06 09:07

Jan Musil: Nesouhlasím s rozhodnutím Ústavního soudu o církevních restitucích

#4817 Jan Musil: Nesouhlasím s rozhodnutím Ústavního soudu o církevních restitucích

2013-06-06 09:21


Nepřihlášený uživatel

#4818 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-06 12:01

#4809: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

A co říkají vaši zahraniční přátelé na spícího senilního diplomata? Jistě litují, že Česká republika nemá tak noblesního prezidenta.

Kandidáti na prezidenta, to bylo bohužel strašné panoptikum a myslím, že mnozí se tak jako já chytali za hlavu a přemýšleli, koho zvolit. Takže ti, co se teatrálně nepohoršují nad současným prezidentem, nemusí automaticky a nekriticky obdivovat každý jeho "výkon", jak si naivně myslíte.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#4819 Re: Jan Musil: Nesouhlasím s rozhodnutím Ústavního soudu o církevních restitucích

2013-06-06 12:52


Nepřihlášený uživatel

#4820 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-06 12:59

#4818: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Reagovali pouze na naši současnou "superstar" ( stejně jako onehdá na kouzelnický kousek bývalého prezidenta ) a jeho zdařilý pokus nepozvracet korunovační klenoty a okolostojící...

Nechci se přít, ale myslím, že kníže a historicky celý jeho rod, jistou vážnost, narozdíl od současného prezidenta, v okolním světě má ... i když, jak jsem přiznal, je limitován svým věkem...


Nepřihlášený uživatel

#4821 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-06 13:18

#4820: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Tak jim ukažte i "superstar č. 2". Myslím, že je udiví, co je v naší republice možné.

Prosím vás, koho dnes zajímá nějaký knížecí rod?

Každopádně budiž dědek odstrašujícím příkladem toho, jak to bude vypadat, když se bude věk odchodu do důchodu neustále zvyšovat.


Nepřihlášený uživatel

#4822 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-06 13:49

#4821: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 ... nevěřil byste, jak jsou někteří lidé na naši historii, tedy i na historii rodu Schwarzenbergů patřičně hrdí.....takoví ovšem nejsou, narozdíl od vás, hrdí na naši komunistickou minulost...

...a nedivím se, že jste si zvolil svého prezidenta....jste stejný křupan jako on:-))


Nepřihlášený uživatel

#4823 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-06 14:41

#4821: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Rád bych viděl tebe, jak vypadáš, jaký odstrašující příklad jsi ty. Podle tvých příspěvků politováníhodný ubožák.


Nepřihlášený uživatel

#4824 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-06 15:15

#4820: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Výběr   prezidenských kandidátů byl šílený, nechci Vám brát Vaši iluzi o panu knížeti, nejsem ten, kdo si tady s Vámi píše, ale přesto, přečtěte si pár knížek o  knížecím rodu, o tom, jak se chovali ke "svému " lidu, ale musíte číst skutečné záznamy, ne převyprávěné pohádky o hodném knížecím rodu. Budete se divit, jak zacházeli se svými zaměstnanci, jak to bylo s odchody do důchodu, ale ona postačí událost o odchodu pana lesního z  Orlicko -čimelického panství stará cca 4 roky.

 


Nepřihlášený uživatel

#4825 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-06 18:32

#4823: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Proč jsem ubožák? Kvůli tomu, že vyřknu nahlas veřejný tajemství, že ten dědek má mozek zatemněný senilitou, že místo práce chrápe a už mu to moc nemyslí? Kdyby byl opravdu tak noblesní, tak už dávno vyklidí pole, ale bohužel se předvádí jako klíště, které se ne a ne pustit zdroje. Docela mě překvapuje, že to tolik lidí omlouvá a nevadí jim, že ho platí ze svých daní.