Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM


Nepřihlášený uživatel

#2301 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro studenty a jejich příznivce

2012-12-16 23:24

#2281: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro studenty a jejich příznivce

Jo, přesně tak. Pakoval jsem se na lepší univerzitu. A neprohloupil jsem.

Nepřihlášený uživatel #2301

#2303 Jo, přesně tak. Pakoval jsem se na lepší univerzitu. A neprohloupil jsem.

2012-12-16 23:40

ari

#2304 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-16 23:49

#2292: rotnak - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Víte, je mi srdečně jedno, s kým debatujete "rád" a s kým "nerad". Ztrapňujte se, kdy, jak a s kým je vám libo. Ale prezentujete své názory na veřejném fóru - a pokud prosíte, aby na vaše názory nebylo reagováno, pokud si oponenty vybíráte, jenom ukazujete totalitní základ svého myšlení.

Schválně, rotňáku, zkusím si tipnout - podle vašeho stylu: že vy jste bývalý komunista, nerjspíš funkcionář, který 18. listopadu 1989 ráno zjistil, že byl vlastně vždycky antikomunista, zahodil legitimaci, převlékl kabát a nyní se zoufale drží svých dvacet let starých názorů - zatímco se úspěšně živí jako "podnikatel", totiž překupník čínského zboží? Trefil jsem se?

 

chajda

#2305 NEZAPOMEŇTE!

2012-12-17 00:17

Moji milí, přes všechno to hašteření tady, nezapomeňte - v úterý je den krátkých kalhot. Vzpomeňme na Václava Havla, když už se k tomu nedostal Václav K. ve své nedělní debatě na PRIMĚ, ve které hovořil především jen o sobě.

Nepřihlášený uživatel

#2306 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro studenty a jejich příznivce

2012-12-17 01:22


Nepřihlášený uživatel

#2307 Jednodenní...

2012-12-17 09:30

Jednodenní "hladovka"?
Hlavně na sebe, milí studenti, dejte pozor, ať si při tom výkonu neublížíte. Je s vámi větší sranda než s Felixem Holzmannem v televizi.
Jaké bude příští číslo?
třeboňský student

#2308 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rád odpovím

2012-12-17 10:01

#1832: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rád odpovím

Když paní Baborová by měla být morálně souzena co potom a kdy by měli být souzeni : Havel,Klaus, Gross,Řebíček,Janoušek,Barták,Kalousek,Němec P.,Dalík, Vondra,míší tlama atd. atd. ?

Peman

#2309 Pluji lodi do Děčína

2012-12-17 10:18

elefteria=svoboda

#2310 Podpora studentů v Jihočeském kraji

2012-12-17 10:26

Je pro mne velice příjemné vědět, že mladí lidé nezapomněli a dobře se zajímají o to, co komunisté doopravdy byli, jsou a vždy budou, proto je podporuji v této akci. A připomínám, že to samé již ČSSD udělala v roce 1948 a jen díky tomu, že se tehdy nečekaně spojili s KSČ mohl být puč a radikální obrat naší země od demokracie. Mnozí levičáci chabě argumentují tím, že mladí komunismus nezažili a že oni jsou již KSČM a ne KSČ. Nenechte se těmito prázdnými a demagogickými slovy umlčet neb oni jsou mistři demagogie. Napoleona jsme taky nezažili a víme velice dobře co byl zač a změna písmenka v názvu nezmění fakt, že jsou stále vrazi a zloději. Nehledě na to, že za těch 40. let máme všichni svého komunistu v rodině a všichni je proto velice dobře známe.
MONIKA

#2311

2012-12-17 10:50

http://dialog.ihned.cz/komentare/c1-58969240-boj-o-tvar-vaclava-havla-vecny-souboj-svetla-a-tmy

Autor : Petr Fischer, analytik Hospodářských novin

Od Havla sametového bojovníka za lidská práva se nedá odpárat Havel podporovatel vojenského násilí a "humanitárního bombardování". Dramatik kriticky odhalující různé konstrukce a vyprázdněnost jazyka, nezakryje politika, který systematicky a pečlivě inscenuje vlastní politickou kariéru, a tím zároveň novým a specifickým způsobem konstruuje jiný, politický jazyk. Havla trvale se obracejícího k občanské společnosti, v níž vidí záchranu politiky skrze politiku nepolitickou, nelze vnímat bez Havla elitáře, který si mezi občany hledá jen "ty své".
rotnak

#2312 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-17 11:03

#2304: ari - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 :-) ... jste úsměvný

:-) ... vedle "jak ta jedle":-)) ... co jste Vy netipuji, nepotřebuji to vědět....a víte, že mi nevadí ani naše rozdílné názory? Klidně bych se s Vámi "přel".... ale nechci....vadí mi totiž Váš tón....Vy vlastně diskutovat nechcete. Vás názor jiný, než Váš, nezajímá...

Takže ano, vybírám si ... jsou tu i lidé, kteří mají zcela jiné názory naž já, ale vážím si jich, protože je prezentují slušně...a  bez urážek oponují mým názorům... To je pro mne názorová diskuze...


Nepřihlášený uživatel

#2313 Re: NEZAPOMEŇTE!

2012-12-17 11:06

#2305: chajda - NEZAPOMEŇTE! 

 Na našeho pana prezidenta Havla nezapomenu ... toho druhého pána neznám ...

Takže ať žije úterý = den krátkých kalhot !!

kdemohkrad

#2314 to MONIKA 2311

2012-12-17 11:12

do posledniho slova souhlasim s vasim prispevkem. vecne opily vagus z hradecku, servilni poskok balkanske řeznice Olbreitove, ktery by jiste, pokud by si ho pred rokem neodnesl rohatej, farizejsky pesickou zamackl slzicku nad obetmi americkeho mladicka, který postrilel minuly tyden tolik deti v americke skole, podobne, jako to teatralne zkousel americky president obama. Jestlipak take zamacknul slzicku nad smrti tisicu vietnamskych zen a deti, ktere strileli amaricti zlati hosi z vrtulniku jako koroptve na honu??? jestlipak projevil pan obama litost nad detskymi obetmi americkych teroristu v byvale jugoslavii,  iraku a nyni v afganistanu????
jsem zvedav, kdy na trebonskem gymnaziu vyberou, podobne jako blahe pameti jana palacha, nejakeho zdrogovaneho vlastence, aby se treba na stedry den upalil na hrazi blizkeho rybnika manifestacne proti vysledkum demokratickych voleb za bzukotu televiznich kamer ct1,ct2,ct24,tv nova a za pritomnosti vybranych novinaru jako je komarek a steigerwald...
kde berou tu drzost ruzni alkoholem a drogami zmozeni vagusove , otravovat vsem lidem predvanocni a vanocni dny tim vecne nalitym vagusem z hradecku??? at si ho oslavuji v tech pajzlech, kde si s nim blahe pameti do nemoty maceli choboty...

Lejno na podolku

#2315

2012-12-17 11:39

Soudružko Baborová, neodstupuj. Já se také držím ze všech sil!

Nepřihlášený uživatel

#2316

2012-12-17 11:58

Podepsal jsem petici proto, že s komunisty a jejich vládou mám osobní zkušenost. Teď se tváří jako ochránci slabých a potřebných. To už tady bylo ve 40. letech.
Pak se dostali k moci a vzali lidem naději a svobodu. Takovou zatuchlou beznaděj znovu nechci. Komunistické ohlupování také nechci.
Když už je Socdem tak nedočkavá a mocichtivá, že jí jsou komunisté dost dobří, ať je alespoň natolik ohleduplná k lidem a komunisty použije na jiných postech.
Je to symbolické, ale to neznamená, že to není důležité.
F. Šimek

Nepřihlášený uživatel

#2317 Re:

2012-12-17 12:11

#2315: Lejno na podolku -

:-)       ano, vypadá to tak. Materiál odpovídá.

ari

#2318 Re:

2012-12-17 12:32

#2316: - Petici jsem nepodepsal, protože mám s komunisty osobní zkušenost. Ano, zakázali mi (kvůli příbuzným v zahraničí) vykonávat profesi, kterou jsem vystudoval. Moji sourozenci nesměli studovat vůbec, moji rodiče nesměli ani na dovolenou do Bulharska.

Ale přesto byl jejich režim ve srovnání s nynějším neskonale slušnější, kultivovanější, kulturnější a dokonce i demokratičtější. V roce 1989 jsem si to nemyslel. Jsem učitel a svým studentům se každý rok omlouvám za to, že jsem 17.11.1989 byl jako student na Národní třídě, že jsem i dalšími aktivitami přispíval k pádu režimu. Budoucím generacím jsme tak připravili nedůstojný život v bídě a ponižování, život ve strachu, v němž peníze mají vždy přednost před morálkou. Připravili jsme jim svět, ve kterém zase lidé umírají zimou a hladem.

Stydím se za rok 1989. A omlouvám se. Byli jsme maldí a pitomí. Skoro stejně jako dnešní studenti z Třeboně.

 

Gogo

#2319

2012-12-17 12:54

2 000 000 komoušů, co bylo v čssr,, kdepak asi jsou ti všichni stébáci, jejich donašeči, různí tajemnící z onv, předsedové jzd, různí ředitelé a jiný nomenklaturní duševní odpad, kde to všechno je? Máme to hezky doma, různí hodní tatínkové, babičky, tetičky, sousedi, co rádi zalejou o dovolené kytičky...Co teď s tím? Víte, co si asi tak dělají z takovéto petice?!?! Na ně platí jediný způsob-a sice ten, který zvolili bratři Mašínové a spol.
kdemohkrad

#2320 Re: to gogo 2319

2012-12-17 13:15

#2319: Gogo -

kdyz mluvi kdemohkrad, humanista havlovskeho typu a osviceny krestan vlkovsko-dukovskeho typu, kazde srdicko pravicoveho moralniho devianta a lupice pookreje... tak jako to rikaval u alkoholovych seanci na hradecku vaclav havel: je treba likvidovat bolseviky, ale humanne /jsme preci humaniste/, ne aby si nekdo pri te likvidaci rozcuchal pesinku ci si umazal svatecni odev...

kdemohkrad

#2321 Re: Podpora studentů v Jihočeském kraji

2012-12-17 14:09

#2310: elefteria=svoboda - Podpora studentů v Jihočeském kraji

za vecnou ve vasem stupidnim blabolu povazuji pouze posledni vetu, ktera ma alespon trochu "scheitel und ferze" (pro mene vzdelane jedince: hlavu a patu). s prihlednutim ke skutecnosti, jake nazory zde presentujete by bylo zrejme nejlepsi, kdyby vas tenkrat po poceti s vasim komunistou maminka vycurala koze do piti...

komuchtělkrad

#2322 Re: Re: Podpora studentů v Jihočeském kraji

2012-12-17 15:17

#2321: kdemohkrad - Re: Podpora studentů v Jihočeském kraji 

 Jste opravdu rozkošný. Chtěla bych vás mít v kredenci místo pepřenky.


Nepřihlášený uživatel

#2323 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rád odpovím

2012-12-17 16:32

#2308: třeboňský student - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rád odpovím

Pokud by se Ti zachtělo soudit uvedenou řadu politiků,tak prvého ,kterého zmiňuješ,Václava Havla,soudit můžeš,ale pouze za to,že  dnes žiješ ve svobodné společnosti a nemusíš pouze přežívat pod vládou komunistů.A svobody by sis měl vážit nadevše.


Nepřihlášený uživatel

#2324 Re: Re:

2012-12-17 17:02

#2318: ari - Re:

Mluv za sebe, bolševický zmetku - kdo je to ti "my" ("....Byli jsme maldí a pitomí...."). Ty teď jsi sice starý, ale pitomý o to více. A nestyď se za svou rodnou Stranu, jen se k ní přihlaš. Ty vaše blbé bolševické plky podle stranou schválené šablony ( "...nikdy jsem komunistou nebyl, nikdy jsem komunisty nevolil, ale dnešní režim ....atd,atd..") jsou nejen neskonale blbé, ale už i poněkud okoukané a také prokouknutelné. Ať ti straničtí ideologové vymyslí zase něco nového.

P.S. Nezapomeň si v bolševickém rozhořčení přiložit do kamen, abys nám neumřel zimou. Mohla by za to ovšem stejně vláda, režim a ODS!

jita

#2325 Souhlasím s peticí

2012-12-17 17:29

Myslím, že strana, která vraždila a zabíjela, by něměla mít možnost nikdy, ale nikdy ujmout se jakékoli moci. Copak jste lidé zapoměli?