Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM


Nepřihlášený uživatel

#226 Petice

2012-11-13 11:45

Vsem Vam hrozne fandim, jsem malir a grafik, a zazil jsem vyhazov z prace za komonistu za obrazek hrobu americkeho pilota, ktereho sestrelili ke konci valky v C. Budejovicich. nedopuste navrat komunistu, nebo se dockate znovu teroru. rad jsem petici podepsal.
Jiri Maska
Hnutí české inteligence

#227 Re:

2012-11-13 11:45

#160: -

Demokracie má svaté právo (a povinnost) bránit sama sebe jako má každý člověk právo bránit sebe a svůj majetek.
Demokracie nerovná se svoboda. Demokracie je systém umožňující vládnout komukoliv, kdo bude mít za svou vládu přímou odpovědnost vůči lidu, který si jej zvolil. Proto je nemožné, aby se na ní podílel někdo, kdo ji popírá. Jeho volba totiž není demokratická, protože svými činy (omezováním demokracie) svůj mandát k nim ruší. Rušení demokracie či její omezování nikdy nemůže být demokratické.
Demokraticky poražená strana má přejít do opozice a čekat na další volby. Ne být zrušena. Totalitu nelze volit, jde pouze rušit demokracii.

Nepřihlášený uživatel

#228

2012-11-13 11:45

Sice je Třeboň daleko od mého města, ale snaha signatářů je mi blízká, a nejen to, plně se s ní ztotožňuju. Takové učitelky jsem taky zažil (jsem ročník 1959) a stavěl jsem se jim na odpor už tehdy. Komunisté nikdy nechtěli vzdělané lidi, ale lidi poslušné...

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-11-13 11:48


madqwert

#230 Re:

2012-11-13 11:50

#228: -

Je zajímavé, že od roku 1989 se v žebříčku vzdělanosti propadáme... A že ti nevadí družinářka Hanáková na ministerstvu kultury? To je zřejmě člověk na svém místě, že?


Nepřihlášený uživatel

#231 Re: Re:

2012-11-13 11:52

#230: madqwert - Re:

Paní Hanáková je přece členka té správné strany.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-11-13 11:55


Ivan a Draha Venclíkovi

#233

2012-11-13 11:58

Soudruh Zimola asi neví, jak v padesátých letech komunisté s jeho stranou zatočili!Možná, že ale ví a v honbě za mocí nedbá. Je třeba komunisty omezit, pokud to je možné. Že vítězí vůlí lidu? To je ta samá demagogie jako před únorem 1948. A já se podepíši plným jmenem. Jestliže to bude pokračovat tímto směrem, vrátíme se do Švýcarska, jehož jsme občané!

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-11-13 11:58


madqwert

#235 Re:

2012-11-13 12:01

#233: Ivan a Draha Venclíkovi -

Co má paní Baborová společného s 50. léty?

edy

#236 Re: Fašisti

2012-11-13 12:05

#229: madqwert - Fašisti 

Je to komunistka a to stačí. Vyznává úchylné hodnoty.Čím se provinil můj otec, když si vzal mou mámu v kostele? Málem tehdy vyletěl z výšky. A můj praděda. Byl to sedlák, měl majetek a hospodařil si na svém - byl to tedy kulak. Komunisti přišli a sebrali mu úplně všechno. Máte vážení velice krátkou paměť. Je prokletím lidí, že si tak málo pamatují. Komunismus a fašismus byli dva nejzrůdnější systémy v historii vůbec.

madqwert

#237 Re: Re: Fašisti

2012-11-13 12:07

#236: edy - Re: Fašisti

A jak s tím vším souvisí paní Baborová?

Stan

#238 Re: Re: Re: Fašisti

2012-11-13 12:11

#237: madqwert - Re: Re: Fašisti : propaguje zrůdný komunistický režim, obhajuje jej a nezapomeňte, že legislativně propagace komunismu je trestná, tudíž se dopouští trestného jednání.

 

edy

#239 Re: Re:

2012-11-13 12:15

#235: madqwert - Re:  

 No já bych neřekl ani tak s 50-tými léty jako s normalizací. Mj. neřekl bych že komunistické školství by mělo být zrovna vzorem. Školy zdarma, všechno zdarma - to je omyl. Výuka by měla být placená, ale s tím, že talentované děti by měli mít nárok na stipendijní programy (které jim zafinancují celou výuku) Bylo by toho více, ale jde mi o to, aby se rudooperci nedostali k moci. zažil jsem je a zažil jsem je i úřadovat. Je to sběř a divím se socanům, že se s nimi paktují. nejde jen o onu soudružku. Holt "Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění.".

6

#240

2012-11-13 12:19

Dobrý den, chci Vám poděkovat. Lidé jako Vy ukazují studentům, že narozdíl od našich politiků, nezapomínáme a považujeme za nemožné, aby resort školství vedl člověk nedistancující se od zrůdného komunistického režimu. Zvlášť resort školství (ale nejen) by toho měl být uchráněn, pokud chceme z našich dětí vychovávat slušné lidi tvořící společnost postavenou na nějakých mravních hodnotách...
Miroslav Vlasák

#241 Pro pana madqwerta

2012-11-13 12:24

Oháníte se demokracií pro zločince. Se stejnou logikou byste mohl hájit nástup Hitlera k moci. Vzpomínáte, jak se báli soudruzi v zimě 89/90 ? Nebyli jsme jako oni a dávají nám to teď sežrat. Každá šelma vycítí slabost.Je třeba se z historie poučit. Ještě, že maldí študácí pokračují v tom co začalo před 23 lety. A propos, proč se madqwerte sytdíte za své jméno?
Pavel Klíma

#242 Podpora studentů

2012-11-13 12:25

Pracuji jako ředitel základní školy v jižních Čechách, plně podporuji studenty. Ad s. Baborová: Ta paní možná nikomu nic neudělala, ale tohle je princip současné politiky. Dosadit na důležitá místa lidi, kteří nic neudělali a ani nic neudělají. Možná je s. Baborová sama překvapena, kam ji strana vynesla. Její odvolání považuji v tuto chvíli jako nemožné vzhledem k pozici ČSSD. Přesto podporuji tento humbuk, jelikož socani jsou nuceni ukázat pravou (levou) tvář. Snad to vše zahájí konec jejich vlády. Tohle není vzkaz komunistům, ale všem lidem o stylu politiky ČSSD. Držím palce panu učiteli i studentům, z nichž někteří půjdou za 4 roky poprvé volit.
madqwert

#243 Re: Re: Re: Re: Fašisti

2012-11-13 12:30

#238: Stan - Re: Re: Re: Fašisti

Propagace komunismu není trestná.

madqwert

#244 Re:

2012-11-13 12:31

#240: 6 -

Jak jsi přišla na to, že se paní Baborová nedistancovala od minulého režimu?

madqwert

#245 Re: Pro pana madqwerta

2012-11-13 12:33

#241: Miroslav Vlasák - Pro pana madqwerta

Nemohl, protože nástup Hitlera k moci nebyl legitimní stejně jako není legitimní současná vláda. Ovšem co je nelegitimního na funkci či krocích paní Baborové, to opravdu netuším.

madqwert

#246 Re: Podpora studentů

2012-11-13 12:35

#242: Pavel Klíma - Podpora studentů

Moc nerozumím, jak si představuješ konec vlády socanů, když mají v zastupitelstvu společně s KSČM většinu? Nějaký protiústavní puč?

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-11-13 12:36



Nepřihlášený uživatel

#248

2012-11-13 12:46

Držím palce!

Nepřihlášený uživatel

#249

2012-11-13 12:49

Je vidět, že soudruh Zimola našel konečně nové kamarády, kteří mu pomůžou se politicky znemožnit. Jen tak dál soudruhu hejtmane. Čest Vaší práci!


Nepřihlášený uživatel

#250 Pro levicové anonymy

2012-11-13 12:54

kteří se ohánějí proti srovnávání NSDAP a KSČ(M). Netřeba studovat tlusté knihy, můžete alepoň nahlédnout do Wikipedie: "Adolf Hitler se 30. ledna 1933 dostal legálně k moci, když byl dosazen do funkce říšského kancléře prezidentem tehdejšího Německa Paulem von Hindenburg. Na začátku své vlády předsedal koaličnímu kabinetu, nicméně poměrně záhy se mu podařilo od vlády odstavit ty členy kabinetu, kteří nebyli členy nacistické strany." Není mezi těmito dvěma zločineckámi spolky žádný mravní rozdíl.