Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM


Nepřihlášený uživatel

#1176 Re: Re: Cituji z diskuse

2012-11-25 19:01

#1159: Amnabe - Re: Cituji z diskuse

A tohle právě všechny ty zapšklé jedince štve. Být úspěšný je v jejich očích zločinem.


Nepřihlášený uživatel

#1177 Re: PETICE NA PODPORU VÍTĚZSLAVI BABOROVÉ-RADNÍ ZA ŠKOLSTVÍ Z KSČM

2012-11-25 19:02


Nepřihlášený uživatel

#1178 Re: Re: Re: Re: divkavmodrem

2012-11-25 19:04

#1137: TOMÁŠ KOTT - Re: Re: Re: divkavmodrem

A bránit ji budete třeba i tanky. To už to v dějinách této země bylo.

Amnabe

#1179 Re: Re: Re: PETICE NA PODPORU VÍTĚZSLAVI BABOROVÉ-RADNÍ ZA ŠKOLSTVÍ Z KSČM

2012-11-25 19:37

#1174: Eddard Stark - Re: Re: PETICE NA PODPORU VÍTĚZSLAVI BABOROVÉ-RADNÍ ZA ŠKOLSTVÍ Z KSČM 

 

Tak ted opravdu nevím, na co odpovídáte...co si mohl udělat sám? Naťukat si tam podpis 85 lidí? To asi mohl no, ale pak je to podvod

Nepřihlášený uživatel

#1180 Re: Re: Není to o jedné soudružce, ale o komunistech

2012-11-25 20:27

#1175: kantor - Re: Není to o jedné soudružce, ale o komunistecjejich

S pirátskou stranou nemám - na rozdíl od komunistů -problém.Pirátská strana má relativně silnou podporu všude v Evropě, nejen u nás, většinu z toho co mají v programu bych podepsala.Nedejte se zmást názvem.

2012 Mašinka

#1181 Re: dva kroky zpet

2012-11-25 21:57

#21: Pepa - dva kroky zpet 

No dnes už s tou vládou co máme jsme asi tak pět kroků zpátky.Všichni myslí na sebe a své kamarády a ne na slušné,pracovité lidi.Tak se nedivte.Je to správné co se stalo.

divkavmodrem

#1182 Re: Není to o jedné soudružce, ale o komunistech

2012-11-25 22:31

#1165: občanka - Není to o jedné soudružce, ale o komunistech 

 Musím říci, že obsadit komunistu do čela zemědělství v kraji, kde řada soukromých zemědělců tvrdě dře na komunistickými družsty a státními statky zbídačelých polnostech a hospodářstvích, je fackou do tváře všech, kteří prožili násilnou kolektivizaci. Vzpomeňme na slova hlavního hrdiny filmu Všichni dobří rodáci: "A pak bude všude takový bordel jako u tebe na dvoře.", říká pověstnému lenochovi, který se chce stát předsedou družstva. Vím, že to sem tak úplně nepatří, ale ti lidé nemají čas se za sebe postavit, dřou od rána do večera.


Nepřihlášený uživatel

#1183

2012-11-25 23:02

Myslím si,že některé vlády po 89 roce jsou mnohem horší.Prodávají a nechávají rozkrást republiku,ve státě je pěkný bordel a naspravedlnost.Vám to nevadí?Patří zakázat všechny parlamentní strany po roce 89.
jasan

#1184

2012-11-25 23:04


Posílám studentům podklady pro přípravu plakátů na stávku.
Je to také o těch co dřou od rána do večera. Ale jenom lidi kteří je bláhově volili.
http://www.nwoo.org/view.php?nazevclanku=korupcni-afery-politickych-stran&cisloclanku=2012100074
kantor

#1185 Re: Re: Není to o jedné soudružce, ale o komunistech

2012-11-26 00:04

#1182: divkavmodrem - Re: Není to o jedné soudružce, ale o komunistech

Děvče zlatý, kolik je Vám let? Nechci urážet, ale, co to tady plácáte? Náhodou pocházím ze zemědělské rodiny a něco o tom zemědělství vím.  Ano, kolektivizace v 50. letech byla prováděna mnohde špatně, ale v r. 1989 už jsme měli zemědělství na úrovni. A podívejte se, jak je to dnes. Na polích řepka nebo kukuřice,... radši nechci pokračovat. Prostě po r. 1989 jsme zemědělství zkazili. A mnohé produkty nevalné kvality dovážíme.

divkavmodrem

#1186 Re: Re: Re: Není to o jedné soudružce, ale o komunistech

2012-11-26 00:19

#1185: kantor - Re: Re: Není to o jedné soudružce, ale o komunistech 

Já myslím, že neplácám. Pár soukromých zemědělců znám a klobouk před nimi dolů, ti lidé jsou solí naší země. A odbýt ty hrůzy, které se tu děly jen zmínkou, že se nestydíte! Kolektivizace a znárodňování byl zločin a zrůdnost vlády méněcenných. A teď se drze a bezostyšně staví do čela resortu v kraji další člověk bez svědomí. A zrovna u nás v kraji máme velmi dobrá a kvalitní potraviny, stačí jen si vybrat. A navíc je často produkují mladí lidé na menších farmách, to je myslím povzbuzující. 

kantor

#1187 Re: Re: Re: Re: Není to o jedné soudružce, ale o komunistech

2012-11-26 00:51

#1186: divkavmodrem - Re: Re: Re: Není to o jedné soudružce, ale o komunistech

Ve vesnici, odkud pocházím, proběhla kolektivizace v klidu. Tím neříkám, že jinde to bylo také tak. Hodně záleželo i na místních lidech, jak si  někdy spolu"vyřizovali účty".  V naší vesnici hospodařilo družstvo dobře, po r. 1989 někteří členové vystoupili, někteří tam zůstali, opět celkem bez problémů. Rozhodně zemědělská půda byla dobře obdělávána.

krucifix

#1188 Komunisté

2012-11-26 00:55

se na krajských vládách budou podílet proto, že současný režim spěje od desíti k pěti a všechny naděje a touhy lidí z listopadových demonstrací roku 89 pohřbil, a zbytek rozkradl. Nechápu, proč se děti nechaly takto zmanipulovat a zpochybňují demokratické volby - hlavní cíl listopadového převratu. Taktéž mi není jasné, že jim nevadí bývalí komunističtí prominenti, kteří převlékli kabáty, např. prezidenští kandidáti Fisher, Dlouhý, Zeman, člen vlády Národní Fronty Kalousek, vzorný svazák a člen Svazu československo-sovětského přátelstvi Nečas, komunistický lampasák Topolánek, zahraniční agent Vondra a stovky dalších.
Také by mě zajímalo, jestli petentům stejně jako tato paní vadí i dar katolické církvi - nedemokratické, totalitní, misogynní, krvelačné bestii.
Pro modrobolševiky, které tento příspěvek rozpálí doběla, než ho autor petice, demokraticky si libující v mazání příspěvků, odstraní, jen poznamenám, že jsem před rokem 89 odmítl vstoupit do KSČ.
kantor

#1189 Re: Komunisté

2012-11-26 07:53

#1188: krucifix - Komunisté

S Vaším příspěvkem naprosto souhlasím. Ještě by mě zajímalo, jak tito mladí "komunistobijci" pohlížejí na to, že loupežní vrazi Mašínové byli vyznamenáni Topolánkem (premiérská medaile) a Vondrou (Zlatá lípa). Doufám, že si mládež alespoň podle Wikipedie zjistí, co byli tito "hrdinové, kteří bojovali proti režimu se zbraní v ruce", zač.

Při stávce zpívali studenti písničky Karla Kryla, ten aby se "v hrobě obracel".

Rovněž já jsem před r. 1989 odmítl vstoupit do KSČ.

Monika

#1190 Re: Re: Komunisté

2012-11-26 08:44

Souhlasím a podporuji církevní restituce a vy oba myslitelé si procvičte naši historii v jiných historických pramenech, než komunistických. Obdivuji bratry Mašinovy a pana Paumera. Ještě že máme tyto a jim podobné hrdiny, jinak by se člověk musel stydět, že pochází z kolaborantské země. O kolektivizace nemá cenu se s vámi bavit, tolik zabedněnosti jsem neviděla. Tzv. JZD zničila naši zem k nepoznání, když vyráběla potraviny ve velkém pro rusáky a umělými hnojivy zdevastovala celou přírodu. Zázrak je, že za 20 let se z toho velkoobdělávání vzpamatovala. Kryl by bojoval a nikdy by se s komunisty nesmířil a měl by ze studentů radost.
Milí studenti VYDRŽTE!!!! Třeba nevyhrajeme, ale je to dobrý boj a nedáme jim nic zadarmo. Čtěte Irská proroctví. Varování je blízko. Jó a super knížka je Smrt v sametu.
kantor

#1191 Re: Re: Re: Komunisté

2012-11-26 10:34

#1190: Monika - Re: Re: Komunisté

Milá Moniko, předpokládám, že si děláte legraci skoro ve všem, co píšete. Můžete prosím napsat 1 hrdinský čin bratří Mašínů? Třeba - které rodině pomohli a pod. ? A podívejte se např. do Wikipedie. Už v r.1946 ukradli zbraně v muzeu v Poděbradech. A což podřezání spoutaného a omámeného člověka? To přece odporuje Ženevským konvencím a nesmí se to dělat ani ve válečném stavu.

sendy

#1192 Re: Re: PETICE NA PODPORU VÍTĚZSLAVI BABOROVÉ-RADNÍ ZA ŠKOLSTVÍ Z KSČM

2012-11-26 11:17

#1158: Amnabe - Re: PETICE NA PODPORU VÍTĚZSLAVI BABOROVÉ-RADNÍ ZA ŠKOLSTVÍ Z KSČM 

 Nikoliv , ty lidi jsem tam vypisoval já a všichni ti lidé s podpisem souhlasili. Akorát ,že jsou vesničtí a nemají počítač anebo čas. podpisy šly i z jedné adresy. A nechtějte mi demokradi nakecat , že musí každý podpis být poslán z jiného počítače.Byste mě pobavili.

sendy

#1193

2012-11-26 11:39

Tak vám študentíci gratuluju.Uhnali jste starou bábu. Stateční chlapci.(i děvčata). Demokracie zachráněna,demokradi můžou krást dál.
Monika

#1194 Re: Re: Re: PETICE NA PODPORU VÍTĚZSLAVI BABOROVÉ-RADNÍ ZA ŠKOLSTVÍ Z KSČM

2012-11-26 12:32

#1192: sendy - Re: Re: PETICE NA PODPORU VÍTĚZSLAVI BABOROVÉ-RADNÍ ZA ŠKOLSTVÍ Z KSČM : Sendy pan Vavroušek z Dobronína  mi říkal, že nic takového nepodepisoval a kdyby toho gaunera, co ho tam napsal chytil, tak mu zmaluje dr... Takže jsi vzal telefonní seznam a vypsal všechny obyvatele ? Haha A co takhle Štoky, tam je taky komančů ráj

 

 

 

Monika

#1195 Re: Re: Re: Re: Komunisté

2012-11-26 12:36

#1191: kantor - Re: Re: Re: Komunisté: Hlavně že komunisté konali samé dobré skutku, které byly v souladu s Ženevskými konvencemi, co. Kolik bylo umlácených lidí v kriminálech, a co páter Toufar, to bylo také správné, že. Obdivuju mašínovce a co dělali, bylo správné, uplatnili třídní boj a bojovali statečně proti obrovské přesile. Jsou to hrdinové! A Wikipedia je dělaná lidmi, ta s objektivitou nemá co společného

 


Nepřihlášený uživatel

#1196 Re: Re:

2012-11-26 12:53

#18: - Re:

Vážený pane, mám ještě dvě sestry. Všechny tři jsme měly vojáky z povolání, všechny tři jsme měly svatbu i v kostele - v roce 1955,1961 a 1971. Všechny tři máme pokřtěné děti. Svoji práci jsme mohly vykonávat bez problémů a nikdo nás kvůli tomu nešikanoval a nevyhazoval z práce. I když i my jsme pracovaly ve státní správě.

Karel

#1197 Bolševické manýry protestujících

2012-11-26 12:57

Souhlasím s jmenováním p.Barborové, volil jsem stejně jako 20 % mých spoluobčanů KSČM a mám právo být mými volenými zástupci nejenom zastoupen v demokraticky zvolených orgánech, ale vzhledem k síle jejich mandátu mám právo, aby se podíleli na správě věcí obecných. Většina těch, kteří podepsali petici mají bolševické manýry a nijak se neliší od podporovatelů totalitních režimů všech druhů.
sendy

#1198 Re: Re: Re: Re: PETICE NA PODPORU VÍTĚZSLAVI BABOROVÉ-RADNÍ ZA ŠKOLSTVÍ Z KSČM

2012-11-26 12:59

#1194: Monika - Re: Re: Re: PETICE NA PODPORU VÍTĚZSLAVI BABOROVÉ-RADNÍ ZA ŠKOLSTVÍ Z KSČM 

 Milá Moničko,není Vavroušek jako Vavroušek a divím se ti ,že se bavíš s komunistou.A že by se takhle vyjadřoval tak to těžko. Ale ty spíš kecáš viď. Jinak zmalovat by mě zkusiti mohl,ale těžce pochybuji,napovím ti že opravdu TĚŽCE. Rozeženu římany,takže se optej je-li soudruh nebo říman. Ale je hezké žes to udala. Jestli se budou chtít hromadně podepsat ze Štok ,klidně je hromadně podepíšu,i když pak si to třeba někdo rozmyslí.ALE je to zbytečné,starou ženskou jste uhnali mrchožrouti.

sendy

#1199 Re: Re: Re: Re: Re: PETICE NA PODPORU VÍTĚZSLAVI BABOROVÉ-RADNÍ ZA ŠKOLSTVÍ Z KSČM

2012-11-26 13:02

#1198: sendy - Re: Re: Re: Re: PETICE NA PODPORU VÍTĚZSLAVI BABOROVÉ-RADNÍ ZA ŠKOLSTVÍ Z KSČM 

 No zbytečně jsem ti něco vysvětloval,jak jsem tak četl tvoje bláboly o Mašínech.Co Pták a Lanstoff ?Taky hrdinové co ? Jestli jsi z Třeboně tak potěš koště.

kantor

#1200 Re: Re: Re: Re: Re: Komunisté

2012-11-26 13:39

#1195: Monika - Re: Re: Re: Re: Komunisté

Milá Moniko, máte to poněkud pomotané. Samozřejmě vím, že komunistická strana má na svědomí mnoho zločinů proti lidskosti. Ač nejsem členem této strany a nikdy jsem nebyl, vím, že se za to již několikrát omluvili. Já jsem se ptal konkréně na bratry Mašíny. Víte, oni totiž ještě žijí pamětníci těch jejich "hrdinských činů", např. Stanislav Rošický, syn zavražděného účetního, který zemřel rukou Mašína jen proto, že bránil svěřené peníze, které Mašínové chtěli uloupit a také se jim to podařilo i za cenu lidského života. Myslím, že "obdiv" k Mašínovcům v posledních letech hodně pohasl, po tom, co se lidé o nich dozvěděli skutečnou pravdu. Znovu žádám, jmenujte mi jeden jejich hrdinský čin a neopakujte hloupé fráze.