S karty - zrušení

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno S karty - zrušení


Nepřihlášený uživatel

#26

2012-10-18 15:24

Zbytečnost, jen další problémy, lítání po úřadech kde nejsou zrovna nejmilejší a akorád další vyhozené peníze státem za něco, co nikdo nechtěl a nechce!
Eva

#27

2012-10-18 15:44

Ještě jsem ji nedostala - NECHCI JI! a už teď se bojím co mi přinese! :-( Ať si ji nechají! Nechci mít nic společného s Českou spořitelnou! Hnus!

Nepřihlášený uživatel

#28

2012-10-18 15:54

Nechápu proč musí mít skartu úplně všichni, proč jin edali jen těm lidem, kteří nemají účet a dávky jim chodí složenkou?

Nepřihlášený uživatel

#29

2012-10-18 16:12

doufam že to zastavíte sem taky proti...

Nepřihlášený uživatel

#30 Re: uplne souhlasim tenhle projekt stal pár milird a tam hore se na tom pár kravatákú nabalilo...

2012-10-18 16:14

vlasta

#31

2012-10-18 16:22

Je to nehorázná a nepromyšlená věc,skarty byla a je velkou zbytečností,i já se přikláním k názoru že se za tento nápad zase pěkně někdo napakoval na úkor nás daňových poplatníků,zrušit hned a bez OKLADU !!!!!

Nepřihlášený uživatel

#32 Re:

2012-10-18 16:25

#1: -

KOLIK TOHO MUSÍ BÝT?ABY TO PROŠLO?

Nikola M.

#33 Mě nevadí...

2012-10-18 16:30

Mě ta karta nevadí, peníze tak jako tak prostě dostanu, a je mi jedno jestli složenkou do schránky, nebo na jeden učet nebo na druhý učet....
Sice oni tím zase zadrbali hromady peněz a zase to platíme my, ale prostě je to tak...
Jásem spokojená
Matějková

#34

2012-10-18 16:37

No musím se přiznat, že jsem taky byla v šoku, když mi přišel dopis o vyzvednutí S-karty. Kvůli jednomu roku na rodičáku taková administrativa. A ještě víc mě rozladilo, když jsem zjistila jak to funguje!! Nejen, že z pracovnic na sociálce udělali bankovní úřednice, ale když mi zdělili, že převod z České spořitelny na můj účet bude trvat až 6 dní, nechápala jsem. Prostě banka si prachy podrží a pěkně je stihne otočit a přisypat si na hromádku, než je pošle nám, komu jsou určeny!!!!Tomu se říká "good job" protože práci za ně udělá sociálka - a já jako vlastník účtu u jejich společnosti na jejich pobočku vůbec nemám chodit! To prosím cituji slova úřednice, která mi kartu vydávala. Někdo tam na hoře asi přišel o rozum, jinak si to nedokážu vysvětlit. Tak snad to k něčemu bude, držím pěsti ať se tu podepíše co nejvíc lidí!!!!
Jiras

#35 co tu melete

2012-10-18 16:49

vzdyt vy co jste na davkach, zadní danoví poplatnici nejste.....jakej je rozdil jit do bankomatu oproti tomu jit na postu ?

Nepřihlášený uživatel

#36

2012-10-18 17:55

zrovna dneska mě ta krávovina došla....já to nechcii!!!!nebudu vybírat jak idiot,abych si to mohla zase vkládat na můj účet nebo si to přeposílat a zase za to platit.......
Lucie

#37

2012-10-18 18:10

Měla jsem rodičák na složenku..bohužel mám exekuce, které z mého měsíčního příjmu z dávek nedokážu řešit a složenkou jsem byla krytá, protože by se musel spojit s účtárnou a tam by zjistil, že z rodičovského příspěvku smí strhnout max. jednu třetinu a z příspěvků na bydlení a na dítě ani korunu...ovšem exekutor nebude zkoumat na účtu co mi to přišlo a kolik smí vzít, vidí účet v plusu a sebere co jde...nemohu si dovolit zůstat s dítětem bez peněz ani jediný měsíc...na složenku by mi po zásahu exekutora přišlo aspon něco, na účtu můžu být ve vteřině bez koruny a můžu se jít houpat..
...

#38 Re:

2012-10-18 18:12

#36: -

Za přeposlání se nic neplatí, je to zdarma.

Klára

#39 Re: co tu melete

2012-10-18 18:14

#35: Jiras - co tu melete

nejsme ale byli jsme...a sere nás že si na tom maximálně někdo namastí kapsy..nehledě na to, že lidi co bydlí v nějakých "kotěhůlkách" a chodili jim peníze na složenku si s tou kartou asi na poštu nezajdou..a pokud vím na vesnicích ve většině případů bankomaty nejsou..takže si s tou kartou mohou maximálně vytřít...typicky příklad...matka samoživitelka na vesnici, dítě nemocné, nejbližší bankomat ve městě 15 či  20km...hmmm...no hlavně že bude mít peníze na kartě...na hovno


Nepřihlášený uživatel

#40 Re: RE: M. 9

2012-10-18 18:22

#14: Mony - RE: M. 9

velmi dobře.....:-)

Klára

#41 Re: Adelle

2012-10-18 18:30

#24: Adelle - Adelle

já myslím, že petice, je vytvořená s dosti vážnou fazonou a toto jsou komentáře zúčastněných, čili se v nich odrážejí i emoce, které psaným slovem nevyjádříme..od toho jsou tzv. "smajlíci"..proč ne


Nepřihlášený uživatel

#42 samosebou zrušit

2012-10-18 18:35

Mimochodem se musím zastat té paní co napsala o mamince, že okrádá své dítě. Ta paní si to do komentáře napsala sama. TAkže chytráci,co jste se na ní osočili, naučte se číst a pak moralizujte a pomlouvejte a zbytečně s čertěte a blabla. Aby jste se furt všichni nepoto....
Štěpánka

#43

2012-10-18 18:38

Přesně jak píše většina lidí, je to akorát okrádání daňových poplatníku. A opravdu většina lidí v tomhle státě má svůj bankovní účet a stejně si ty peníze bude hned přeposílat na svůj. Tak že další zbytečné čekání, než se peníze přepošlou z účtu na účet a další zbytečný poplatek za transakci. Ať žije pan "odvolaný" ministr Drábek, který tuhle zbytečnou "blbost" vymyslel!!

Nepřihlášený uživatel

#44 Re:

2012-10-18 18:50

Lenka

#45

2012-10-18 18:52

Je to nehorázný nesmysl těch nahoře :(,já si jí musela vyzvednout i přesto,že už jen jeden měsíc budu brát rodičovský příspěvek!!!!!,potom už nebudu brát žádné dávky,jelikož již teď pracuji a účet u stejné banky jeden mám!!!.Co je největší nesmysl,že i přesto si jí musím doma skladovat 4 roky!!!!
oli

#46

2012-10-18 19:07

si někdo nahoře akorát napakoval kapsu :(

Nepřihlášený uživatel

#47

2012-10-18 19:21

zase další sračka- musím být sprostá!
Ilona

#48

2012-10-18 19:48

No neříkám nic kdyby to třeba dávali jen tem co nemají učty tak to ještě možná pochopím , ale nevím proč mají mít lidi 2učty stejně si to každý nechává přeposílat na svuj stávající učet takže prašt jako uhod :-)

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-10-18 20:26


Vé.

#50 Re: Re:

2012-10-18 20:32

#9: M. - Re: předem byste si měla uvědomit, že pojem SPLÁTKY hned neznámená pojem DLUHY!!!!Vy snad neplatíte faktury za paušál, internet, plyn, elektřinu apod....??????? A když je trvalý příkaz nastaven tak, že peníze MUSÍ nejpozději 12ho odejít, tak je asi maminkám k prdu, když jim tam peníze dojdou až 20ho, že????????