Vyhodte Bílka

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Vyhodte Bílka

terrry

#551

2012-10-19 00:23

MICHAL BÍLEK NEMÁ ČURÁKÁ............MÁ HO PANÍ BÍLKOVÁ.BÍLKU VEN!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#552 Re: Re: Re: Re: "Vyhodte Bílka"

2012-10-19 00:23

#449: - Re: Re: Re: "Vyhodte Bílka"

na to je jediná odpověď.. když se vám nelíbí rohlík v obchodě, tak si ho doma upečte sám :D Co na tohle říct? Neříkám, že si chlapi nemůžou zanadávat u piva v hospodě, ale to je tak všechno, tohle už je normální lynč!


Nepřihlášený uživatel

#553

2012-10-19 00:48

Doufám,že lidi co podepsali tuhle petici nebudou chodit na stadion fandit d oty doby dokud on bude na lavicce.. !!

Nepřihlášený uživatel

#554

2012-10-19 00:48

Bílek je kokot !!! Už 3 roky mne nebaví repre a to jen když zahlídnu tohoto zoufalce, který není žádná trenérská ani fotbalová osobnost. Drží se tam zuby nehty pro tu svou výplatu a dojebává celý narodní tým a hlavně fanoušky.´Do piče už jednou pro vždy s ním !!! Ani mluvit neumí, když nemá našeptávače "top managera" Šmicra.

marti z prahy

#555

2012-10-19 01:01

ja si myslim ze lepsi fotbaliste v cechach proste nejsou ,era pavla nedveda a spol je pryc musime si proste zvyknout ze jsme na urovni rakouska, madarska, polska atd trener bilek za nic nemuze , treba prijde jina garnitura hracu kteri neco dokazou........ale zatim ne bohuzel.
sajmn

#556

2012-10-19 01:17

nevadi me kdyz narodni muzstvo prohraje ale potrebuji videt nasazeni hru dopredu a v neposledni rade i radost ze hry a to proste nas narodak nema... pan bilek nedava sanci hracum s aktualni formou a jeho koncepce pokud tam nejaka je je proste spatna proto se pripojuji k teto petici.

Nepřihlášený uživatel

#557 Re:

2012-10-19 01:27

#554: - ale trener nehraje  ne ze bych se ho zastaval ale lepsi hrace asi nema!!

 

Bedřích

#558

2012-10-19 01:50

Pan Bílek, mě donutil nefandit našemu nároďáku, nikdy bych nevěřil, že toho budu schopen. Jsem v této schizofrenní situaci a přeji si abychom prohráli s Maltou, aby to bylo ještě včas a dalo se ještě něco zachránit,pro zbytek kvalifikace, snad by to po tomto výbuchu kompetentní pánové uznali, že není na co čekat a je třeba jednat, ale jak na potvoru jsme vyhráli a naše agonie, a tím pádem i moje rozpolcenost posunuje k dalšímu zápasu, zase fandím Bulharům, ať konečně pošlou pana Bílka na lavičku,ale do parku. Málem se jim to podařilo a už to trošinku hrozilo, ale pan Pelta se vyspal, zřejmě mohl dobře spát, asi byl na zápase Německo - Švédsko, proto že ,kdyby viděl Česko - Bulharsko, spát by nemohl a ještě v noci by musel sepsat tuto petici on sám, ale jak jsem viděl on to nebyl.

Nepřihlášený uživatel

#559

2012-10-19 02:39

Je to totalne neschopny a arogantni clovek,ktery si dela legraci z celeho statu a obyvetel za jejich penize.Nema zadne kompetence pro praci s reprezentaci,coz je vlastne videt na jeho praci,mam za to,ze neni s reprezentaci cokoliv rozumneho udelat,a stejne s jeho volbami hracu.Necht co nejrychleji zmizi ze sceny.
pepaa6

#560 nestydatost

2012-10-19 02:48

Mily Michale,
Jako hrace v dobe Haska,Kabyla, Orgonika a tebe jsem te zboznoval. Kdyz jsi nam vystre lil z primaku proti portosum(Standa Griga se nechal vyloucit) postup,brecel jsem se svym synem(miminkem) v rukach. Kdyz jsi promenil penaltu na MS a bezel se radovat s Chovancem za brankovou caru,vedel jsem, ze jsi tam lidsky nejlepsi. A vidis,v techto komentarich ti pisi jiz po treti a nechapu,ze to neberes vazne! Nemas schonost byti trenerem narodnho tymu a svym tragickym pristupem se dostavas na uroven "kulu v plote" Milouse Jakese!!! Opravdu nevis,jak se z toho dostat? Prosim, odejdi, mas-li fotbal rad a chces-li si zachovat dustojnost. Nenech si spatneradit od primitivu vizkosmicru!!!
Vart69

#561

2012-10-19 04:37

Komentář a proč stačí jeho výsledky u národaku.Co mladej kluku by tam řádilo mnohem lépe než co tam má.

Nepřihlášený uživatel

#562

2012-10-19 04:59

Už se na to nedá koukat. Chce to změnu. Čím dřív tím líp.
Darda

#563 Repre

2012-10-19 06:51

Není mi jedno co se děje s naší Českou repre. Chce to něco nového už od základu.
Pepa

#564 Uz vypadni Bilku

2012-10-19 07:01

Katastrofalni trener, nema v narodaku co delat. Proto se na kvalifikaci radsi uz nedivam nebo bych musel prijet a nakopat mu p....

Nepřihlášený uživatel

#565 Re: vyhodit bilka

2012-10-19 07:11

kodl

#566

2012-10-19 07:19

Pokud trenér nepochopí , že reprezentace není
za zásluhy a jeden útočník je na nic, tak to lepší
nebude.
mike solano

#567

2012-10-19 07:40

Bílek není dobrý stratég pro reprezentaci je slabej trenér

Nepřihlášený uživatel

#568

2012-10-19 07:48

Petice je dobrá, ale víc by zapůsobilo, kdyby na příští domácí zápasy nikdo nechodil. Jako to udělali slávisti proti Franzovi.

Nepřihlášený uživatel

#569

2012-10-19 07:48

Pan Bílek místo trenéra reprezentace dobrovolně neopustí.Kde by bral takové peníze.

Nepřihlášený uživatel

#570

2012-10-19 07:49

je cas odejit..
mira

#571

2012-10-19 08:07

nemá tam co dělat nebyl ani dobrý fotbalista jak může být dobrý trenér,neumí postavit ani jedenáctku.
Bebeda

#572

2012-10-19 08:14

Nepamatuji si , že by Michal Bílek dal během své trenérské kariéry nějakému týmu byť náznak nějakého systému či fotbalové tváře. Ani při zisku double se Spartou se na jeho produkt nedalo koukat. Proto bylo pro mě veliké překvapení , když jej Hašek instaloval do této funkce. To , že v ní setrvává je pro mě nepochopitelné a vysvětlitelné pouze zákulisními intrikami a ekonomickými zájmy určité osoby či osob.
popyp

#573

2012-10-19 08:15

když jsi trener neumi udělat pořadek v tymu tak to neni trener naš fotbal nestoji hernim projevem za nic to je muže trenovat každy jarda pepa a za desetinu platu
joška

#574

2012-10-19 08:40

Těším se na jarní zápasy-v únoru dostanem v přáteláku s Tureckem minimáně trojku.Doma prohrajeme s Dánskem,proti Arménii ubojujeme "velmi cennou" remízu a král deBílek bude ->DOUFÁM<- sesazen!!!
Vašek

#575 Re: vyhodit bilka

2012-10-19 08:41

#9: krutovladce - vyhodit bilka 

 ano v něčem máš pravdu a s některými názory s tebou nemohu souhlasit, především trener Bílek byl dosazen Haškem i když neměl nikde žádné výsledky a ze všech štací byl vyhozen. Za druhé se upne na několik svých oblíbenců a ty preferuje ať hrají ve svých klubech nebo nehrají ať mají formu nebo ne. Plzeňáky nasadil taky až na základě tlaku fanoušku a medii. V zápase s Bulharskem (a i v předešlých zápasech) bylo vidět, že třeba Plašil nemůže hrát střední rozehrávku a Bílek na to přišel až v 70 minutě kdy tam poslal Daridu. To že diváci pískali a nebyli 12 hráčem se taky nedivím, protože pokud takto vypadá přístup reprezentantů, kteří vyhlašují jak budou hrát na 120% a pak si nenahrají na 3 m a za poločas nevystřelí na bránu naštve. Co se týče hráčů, kteří jsou zraněni tak si myslím, že ani na jaře nebudou, Rosa si to myslím už rozmyslel a ukončí repre, Pilař a Kolář na jaře ještě nebudou a Necid má dlouhodobé problémy a v Rusku nehraje.