Nesouhlas s trestním stíháním Richarda Frištenského

nesimuluj a tahni

#1 vtip?

2012-10-10 17:02

3x trestany recidivista co utoci na policajta pri zakroku proti smazce se budete zastavat jo? trochu rozumu do hlavy by to chtelo :D

Anonymous

#2 Re: vtip?

2012-10-10 17:22

#1: nesimuluj a tahni - vtip?

3x trestany recidivista? Zdroj?


Nepřihlášený uživatel

#3 Re: Re: vtip?

2012-10-10 18:34

#2: - Re: vtip?

policejni databaze, od znamych z prahy 5


Anonymous

#4 Re: Re: Re: vtip?

2012-10-10 19:19

#3: - Re: Re: vtip?

Aha takže se nějaký policista na praze 5 dopustil zneužití pravomoci veřejného činitele.... no pěkné ;)


Nepřihlášený uživatel

#5 Re: Re: Re: Re: vtip?

2012-10-10 19:37

#4: - Re: Re: Re: vtip?

proc hned zneuziti? to je normalni soucast vysetrovani ;)


Anonymous

#6 Re: Re: Re: Re: Re: vtip?

2012-10-10 19:59

#5: - Re: Re: Re: Re: vtip?

Ne pokud informace poskytl "ven"


Nepřihlášený uživatel

#7

2012-10-11 13:15

SRABI

Nepřihlášený uživatel

#8 myslím, že...

2012-10-11 13:27

se tu nebavíme o historii pana Frištenského, navíc poněkud vágně zdrojované...

Nepřihlášený uživatel

#9 Vracíme se časem - "sametová revoluce" je zpátky!!!

2012-10-11 13:54

Měli by odstavit ze služby ty šmejdy městský a zavést s nima, alespoň kárné řízení, když nic jiného!!! Měšťáci, jsou většinou blbečci co se nedostali ke státní policii, a tak si honí triko a hojí si ego na takových akcích jako je tohle! VYŘEŠTE SI SVÝ MINDRÁKY JINAK VY HOVADA!!!
Kontrolní orgán inspekce bezpečnostních složek

#10 Re: Re: Re: vtip?

2012-10-11 13:58

#3: - Re: Re: vtip?

Pokud jsi dostal takovéhle informace od PČR, tak si porušil zákon stejně jako oni a jelikož jsi to uvedl na veřejném foru, bude proti Vám zahájeno trestní stíhání za porušení práv a informací bezpečnostních slože a zneužití osobních údajů!

 

Hodně štěstí u soudu tobě i příslušníkům PČR Praha5


Nepřihlášený uživatel

#11 probudte se!!!!

2012-10-11 19:26


Nepřihlášený uživatel

#12

2012-10-11 19:27

Kontrolní orgán inspekce bezpečnostních složek....:D:D:D:D:D:D = decko z 8.tridy...
GOGO

#13

2012-10-13 01:08

Mě to připadá, že se někdo snaží, aby se lidi báli pomáhat si jeden druhému v nesnázích ... Pan Frištenský se zachoval správně !
Kuba7

#14 Recidivista..? Hloupý žert.

2012-10-16 23:56

Vážení petičníci, pan Richard Frištenský nikdy trestán nebyl. Vím to zcela stoprocentně neb jsem jeho nadřízený, znám ho skoro 8 let a stejně tak jeho čistý trestní rejstřík zakládaný do personálního spisu.
Z jeho rodiny byl jako "nebezpečný zločinec" naposledy zatčen komunistickým režimem v 50. letech jeho otec, rodina pak byla pronásledovaná a zbavená majetku. Pan "nesimuluj a tahni" je tedy buď hloupý žertéř nebo nastrčený záškodník nebo osoba s duševním rozladem.
kammil1203

#15 Reakce:

2012-10-19 01:50

To, co jsem viděl na videu Tn.cz, tak to mne zvedlo ze sedadla. Připomínalo mi to dobu za STBáků, Lidových milicí a utiskování slušných lidí. Ti měšt'áci mi připadali jak smyslů zbavení, nebyli náhodou pod drogami. Chovali se nekorektně a nepřiměřeně brutálně. Ti měšt'áci by měli okamžitě opustit řady policie, takoví diletanti a šílenci u policie nemají co dělat. Jsem si jist, že se policistům v tomto zkorumpovaném státě nic nestane a pán Frištenský vyfásne určitě trest, protože v Česku je spravedlnost slepá. Hnusí se mi česká justice, protože její verdikty nejsou podle litery zákona, ale na zakázku mocných darebáků a politiků !!!! Panu Frištenskému velmi fandím a držím mu palce proti mašinérii justice. EU cpe do všeho nos, ale proč nesjednotí Trestní zákonik, to by pak podplacení soudci a státní zástupci museli vydávat verdikty podle zákona EU.

Nepřihlášený uživatel

#16

2012-10-22 00:53

Pan Fristensky by mel dostat verejnou omluvu od policejniho prezidenta za PRASECI chovani svych lidi nazyvajicich se policii CR,ale vzhledem k tomu ze pan Roman Smetana je uveznen za obycejne malovani po plakatech tak se da predpokladat ze casem tento nedemokraticky a totalitni stat ulozi p.Fristenskemu trest vezeni nejmene na 10 let,nejlepe zmizet z teto zeme co nejdale.

Nepřihlášený uživatel

#17

2012-10-22 00:53

Pan Fristensky by mel dostat verejnou omluvu od policejniho prezidenta za PRASECI chovani svych lidi nazyvajicich se policii CR,ale vzhledem k tomu ze pan Roman Smetana je uveznen za obycejne malovani po plakatech tak se da predpokladat ze casem tento nedemokraticky a totalitni stat ulozi p.Fristenskemu trest vezeni nejmene na 10 let,nejlepe zmizet z teto zeme co nejdale.
obcanhavel

#18 Bilej Bilemu...

2012-11-23 13:49

Tak cinanini maji o potiz mene, ponevac bilej bilemu skodi.....

Nedemokrace a neototalita.