Petice proti rušení praktických škol
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice proti rušení praktických škol
Nepřihlášený uživatel |
#3512017-04-23 16:55Už velice dlouho mám pocit, že každý ministr školství je ještě větší blb, než jeho předchůdce. |
roman |
#352 Zprava2019-06-14 10:50Treba nekteri zaci do specialnich skol nepatrili drive a takhe dostanou lepsi moznosti tou inkluzi |
Nepřihlášený uživatel |
#3532022-09-16 11:19Petr Fiala cíleně likviduje školství v České republice. Petr Fiala je velký vymývač mozků a slouha západu, proto chce, aby lidé zdejší byly co nejhloupější,
jedině hloupí lidé volí ODS. Kdyby byly všichni lidé chytří, tak by ODS nedostala žádné hlasy, a to přece nemůže připustit.
Petr Fiala stále jen lže a krade, můžete do nyní vidět každý den.
Historicky si pamatuji demagogický projev Petra Fiala ve sněmovně, kde řekl, že stačí zvýšit učitelům platy a školství bude automaticky kvalitní. Ne, nebude! Takhle to nefunguje! A pochybuji, že by sám Petr Fiala byl tak hloupý, aby věřil svým pindům!
Školství bylo vždy dvourychlostní a vědělo se proč je dvourychlostní. Hloupé děti potřebují pomalejší školu. A chytré děti potřebují, aby je nezdržovali ty hloupé. Je proto nanejvýš hloupé, že se zrušili pomocné školy a nalély do těch normálních, které se tímto akcem staly školami nenormálními.
Zajímavé je, že na západě se děl opačný proces: Zakládali se školy pro mimořádně nadané děti, aby je ty průměrné děti nebrzdily a nezdržovaly.
Kéž by celá pětikoalice skončila v propadlišti dějin.
A pak tu máme nepravou opozici Babiše, který propaguje vakcíny a lže o vakcínách, což vlastně dělá i Fialova vláda. |
Nepřihlášený uživatel |
#354 Re: Zprava2022-09-16 11:24Je to právě naopak. Hloupému dítěmi v normální škole ujede vlak a pak už s nebude chytat. Navíc to hloupé dítě bude vždy poslední ze třídy, což neprospějě jeho psychice. Jeho vzdělání bude také horší, jak už sem vysvětlil. Ale proč se to vlastně dělá? Protože neustále roste počet autistů, retardáků, postižených. Kdyby se neustále navyšovala kapacita pomocných škol, tak se lidé chytnou za nos, ale když budou všichni lidé chodit do stejné školy, tak se nechají ohlupovat, že se nic neděje, vše je v pořádku... |
|
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
PETICE za přejmenování Moskevské ulice v Karlových Varech na počest Jiřího Bartošky
Deklarace zastání se srnčí zvěře
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
Sky Shield pro Ukrajinu - otevřený dopis předsedovi vlády České republiky
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
SAVE STALIN
2661 Vytvořeno: 2025-06-24
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
132596 Vytvořeno: 2025-02-11
PETICE ZA DOŠETŘENÍ ZMIZENÍ ALEXE BURKOVA
572 Vytvořeno: 2025-06-26
PETICE ZA ZRUŠENÍ POVINNÝCH TELEVIZNÍCH A ROZHLASOVÝCH POPLATKŮ
26712 Vytvořeno: 2021-12-22
Petice za zachování kulturního prostoru STALIN na Letenské pláni
240 Vytvořeno: 2025-06-25
Otevřený dopis adresovaný vedení Slovanského gymnázia Olomouc na podporu Mgr. Silvie Langerové
157 Vytvořeno: 2025-06-25
Petice za záchranu rozjetého projektu zubní kliniky v Lokti
100 Vytvořeno: 2025-06-25
PETICE ZA ZLEPŠENÍ PODMÍNEK NA WORKOUTOVÉM HŘIŠTI V HABARTOVĚ
61 Vytvořeno: 2025-06-29
Deklarace zastání se srnčí zvěře
2878 Vytvořeno: 2024-08-23
„Pomozte nám zajistit bezpečný přechod pro zrakově postižené v centru města.“
44 Vytvořeno: 2025-06-29
Petice za zachování sdílených elektrických koloběžek v Praze a nastavení vhodné regulace
345 Vytvořeno: 2025-04-30
PETICE ZA UZAVŘENÍ SMLUVNÍHO VZTAHU - NEUROLOGIE MIŠTRÍKOVÁ - PACIENTI
34 Vytvořeno: 2025-06-27
Petice proti výstavbě soustavy větrných elektráren na Žulovsku a Javornicku.
2031 Vytvořeno: 2025-05-15
Vraťte Rosťu!
32 Vytvořeno: 2025-07-01
Petice za zachování Paní učitelky Šamonilové Moniky, která učí ES 2 na Střední odborné škole Třineckých železáren
31 Vytvořeno: 2025-06-28
Petice za zpřísnění podmínek pro podmíněné propuštění pachatelů zvlášť závažných trestných činů
759 Vytvořeno: 2025-05-04
Voda pro zubry a divoké koně
20207 Vytvořeno: 2023-06-06
Petice za zrušení povinnosti platit poplatky České televizi a Českému rozhlasu a za ukončení jejich veřejnoprávního statusu
21 Vytvořeno: 2025-07-01
Petice za návrat šesti dětí z Plesné domů – proti rozhodnutí OSPOD a soudu v Cheb
21 Vytvořeno: 2025-06-27
Požadujeme odstranění nadměrného a dlouhodobého znečišťování ovzduší společností SAGE ve Strakonicích
344 Vytvořeno: 2025-04-29