PETICE PROTI NESPRAVEDLIVÉMU ZRUŠENÍ PŘÍSPĚVKU INVALIDŮM


Nepřihlášený uživatel

#126

2013-03-05 15:07

Je mě na zvracení za roskrádání bere poslanec náhrady a chudáka postiženého chtějí udelat nepotřebného pomoci st.Grebeníčka nikdo před soud nedostal??ale v německu k soudu dovezou fašistu na nemocniční posteli i s doktorem tím stát ušetřil pan Tejc řve že si dělá vláda policejní stat kauze Lesy ten jeu soudu a pan tejc je v klidu je to stejný dříve se bouraly sochy prezidentů a dnes se odbourává pomoc potřebným postiženým děte do ------ šmejdi.

Nepřihlášený uživatel

#127

2013-03-09 00:31

Ano Kalousaek a celá tato vláda zlodějů okrádá invalidy. Nemůže okrást doktory protože budou stvkovat. Nemůžou okrást učitele protože budou stavkovat. Invalidy okrást mnůžou i když budou stavkovat tak se jim jen vysmějí viz paní ministrině nedávno se vysmála věřejně invalidům. Tak, že závěr je naše vláda je banda zlodějů.

Nepřihlášený uživatel

#128

2013-03-09 23:14

Srazilo ji auto, přišla o nohu nad kolenem. Pro úředníky je zdravá, protože s pomůckou (protézou) "normálně" chodí.

Nepřihlášený uživatel

#129

2013-03-12 00:35

Velebnost,chce se mi z toho blejt!

Nepřihlášený uživatel

#130

2013-03-13 18:26

Jsem občanka s podstatným omezením všech čtyř končetin.Jsem pacientka se zánětlivým,degenerativním,systémovým onemocněním.Přesto letos mi průkazka ZTP nebyla prodloužena.Sice ujdu oněch 200m,ale jakými bolestmi trpím,to už nikoho nezajímá.Soukupová Ivana,Kralovice
Irena Schonweitzová-

#131 Paní Soukupová...

2013-03-13 19:55

#130: -

Děkujeme za reakci, paní Soukupová prosím ozvěte se : schonweitzova.irena@seznam.cz     774 615 688

předkládám případy hendikepovaných  občanů zároveň s peticí a chci jejich  parlamentní řešení... IS


Nepřihlášený uživatel

#132

2013-03-14 09:54

Opravdu nás invalidymposunují až za zvířátka i ta mají větší práva !
Pepa

#133 Už jsem zdravý...

2013-03-14 20:38

Ani nevíte, jaká je to radost, když se po 35 letech života na jedné noze dozvíte, že jste zdravý. Bohužel však při mé výšce (189 cm) ta informace z hlavy k vlastní noze nedospěla a ta po určité době vyššího namáhání - kvůli ztrátě ZTP nemohu parkovat tam, kde bych potřeboval - začala stávkovat. O 200 metrech se mi může jen zdát. Vaši snahu tuto problematiku řešit podporují i s celou rodinou a značným počtem přátel. Děkuji Vám moc. Bartoníček

Nepřihlášený uživatel

#134

2013-03-24 08:54

Stát, který se hojí na zdravotně postžených lidech a jeho vláda si nehorázně zvyšuje platy je vládou zlodějů, podvodníků a lhářů.

Nepřihlášený uživatel

#135

2013-03-24 13:01

Zrušení příspěvku byla sprostota, obohacovat se na úkor postižených je hnus !

Nepřihlášený uživatel

#136

2013-03-27 13:35

Jsem od narození postižená a štve mě,když zdraví kteří nemají představu o tom co každý den zažíváme určují jak máme žít.

Nepřihlášený uživatel

#137

2013-04-01 09:23

Ja sice neberu zadne prispevku na dopravu jsem invalidni a mam problemi a docela se mi to horsi ale nestezujisi zatim.ja uz nemuzu ani utikat na autobus to pak mam problemi pohybem az mam slzi ocich ,a vcera sem se dozvedel ze jedne pani sebrali 3,stupen a daki ji do 1,stupne a poslali ji na pracak tam ji musela pani odvest protoze nemuze chodit,bere same leky za ktere da dost penez zaplati najem,za leky a na jidlo nema,a na pracaku ji rekla bezte delat na dve hodiny,pani ktera nemuze nic delat chapeteto co se deje tomhle state,hitler mnel heslo delej dokut muzez bez nazoku na slusni zivot a peci.chudak pani ja bych se toho nechtel dozit a to mam desetilitou cerku,ktera mi pomaha mi zvednou s postele,a to chodim do prace za 50.na hodinu,musim abych uzivyl dyte a aby nezavydilo jinem detem co maji,a aby mi nekde nelezlo do odpadku pro jidlo,tohle vlada nevydi jaka je chdoba v rodinach .hlavne ze si pan ministr pakuje kapsi za teskou praci co delame.

Nepřihlášený uživatel

#138

2013-04-01 15:06

Jsem 21 let po operaci prsu. Setkávám se s lidmi postiženými rakovinou, ale když vidím dítě, je mi z toho moc a moc smutnio, že musí trpět. Navíc dělá se mi špatně z toho co nám naše vláda připravuje za různá opatření. Oni si odhlasují všechno jen ke svému prospěchu a těm potřebným všechno vezmou. Je to hnus, co se děje v tomto státě.Měl by každý z nich zakusit jaký je to život, když má nemocné dítě a nemůže mu dát to co by si plně zasloužilo. Může mu dát jen svou lásku a naději, že se těm nahoře rozsvítí a budou používat mozek.


Nepřihlášený uživatel

#139

2013-04-03 06:06

Ostuda našeho státu nezná mezí. Zrušit příspěvek invalidům? Co k tomu dodat, snad jen to, že se opravdu v této situaci může ocitnout každý z nás. Nemoci a některé, bohužel nepředvídatelné situace si opravdu nevybírají. Každou minutu se stane nějaká situace, která nám může obrátit život vzhůru nohama. Proto doufám, že se vše v dobré obrátí. V opačném případě, držím palce těm, kteří tento příspěvek zrušili. Snad na ně nedojde.

Nepřihlášený uživatel

#140 Re:

2013-04-03 06:14

#139: -

Máš pravduTáni :)


Nepřihlášený uživatel

#141

2013-04-04 06:20

Moje babicka prisla ke konci zivota o nohu. Nedokazala sama ani vstat z postele, dostat se ven z domu bylo nemyslitelne. Socialni pracovnice, ktera setrila, jestli dostaneme prispevek na vozik, se ji ale vyptavala na nesmysly jako jestli by si umela prisit knoflik nebo jestli by se vyznala ve meste. Fakt, ze si nemela jak dojit pro jehlu a nit, nebo ze se do mesta nemela jak dostat, zjevne nehral roli. Vozik jsme si museli poridit nezavisle, nemit babicka milujici rodinu, nechal ji tento stat shnit zaziva. Na co Cesi pumpuji penize do statu, kdyz ten jim pak nepomuze v nouzi? Ja uz jsem emigrovala a kazdemu, kdo jen trochu neco umi, radim totez. Miluji svou zem, ale nenavidim stat, ktery ji okupuje.

Nepřihlášený uživatel

#142

2013-04-10 16:36

Podporuji petici z důvodů,které uvádí pan Krása!Petr Dudešek-"Buřinky a Berušky Petra Dudeška"!

Nepřihlášený uživatel

#143

2013-04-10 16:39

Podporuji s celou svou rodinou petici !Petr Dudešek-"Buřinky a Berušky Petra Dudeška"-Kopřivnice-Lubina 297 PSC 74221 Morava-ČR

Nepřihlášený uživatel

#144

2013-04-11 21:19

Nezlobte se vážení poslanci. ale co předvádíte
v PS , vy nemáte ani špetku citu a hendikepované
by jste nejraději zakopali po zem.
ING. TUREK IVO. z BRNA - DIAGNOSA POLYNEUROPATIE

Nepřihlášený uživatel

#145

2013-04-12 11:05

Nedávno jsem si nechal napsat nástavce na hole, černé, tvrzené a na každý jsem doplácel 54,- s tím že pojišťovna tuto položku již nehradí... V tom případě už nechápu proč vůbec pojišťovny v ČR máme... Zvláště VZP... Holt je to tunel a prádelna peněz pro pár vyvolených aby si mohly stavět paláce za miliardy... Martin Dvořák

Nepřihlášený uživatel

#146

2013-04-16 11:25

Vzala bych poslancům vozidla a dala je postiženým lidem, kterým příspěvek vzali.
Držím palce Šárka Vašátová, Ústí nad Labem

Nepřihlášený uživatel

#147

2013-04-19 19:02

Myslím,že už je dost neomaleností této neschopné vlády , jejichž tolik ministrů se dostalo za hranice zákona . Tato vláda začíná se škrty a úsporami u sociálně nejslabšich skupin, postižených, a to i děti ! Sami její členové, poslanci , senátoři hledají stále cesty k neomalenému naplnění svých kapes. Zatím co, invalidé jsou oklešťováni o již tak nízké příspěvky , členové senátu a parlamentu se nestydí pobírat náhrady cestovního , aniž by deklarovali spotřebu - vynaložení těchto prostředků, za účelem cestovného. Jsem přesvědčen, že je třeba razantněji projevit odpor k tomuto nemorálnímu konání vlády a zákonodárných orgánů. Antonín Pavelka, Svitavy

Nepřihlášený uživatel

#148

2013-05-03 14:42

Lidé se musí bránit soustavnému ožebračování. Jedněm osekávají co se dá, druhým cpou do chřtánu miliardy. Dějí se v našem státě nespravedlnosti do nebe volající. Brát invalidním a potřebným lidem příspěvky je, slušně řečeno, neetické.

Nepřihlášený uživatel

#149

2013-05-06 10:23

K TOMU NENÍ CO ŘÍCT JE TO PROSTĚ CHOVÁNÍ PRIMITIVŮ,KTEŘÍ NEVĚDÍ CO JE BÝT ODKÁZANÍ NA POMŮCKY NEBO NA JINÉ,SAMI SOBĚ SI CESTIČKY VŽDY UMETOU.POŘÁD SE OHÁNÍ V MÉDIÍCH,JEN TÍM CO SE JIM HODÍ,ALE ZA TOTO SE MOHOU V ZAHRANIČÍ STYDĚT JAK SE CHOVAJÍ K INVALIDŮM,ZNAJÍ JEN CO MUSÍME,ALE NA CO MÁME NÁROK ,NIKDY NEŘEKNOU.





NVALIDA SE NEMŮŽE BRÁNIT TAK JEN DO NICH!!!!

Nepřihlášený uživatel

#150

2013-05-19 07:35

Zdravím všechny,co tuhle petici podepsali a podpořili tak bezpráví, které v naši zemi je stále víc.
Znám mnoho takových,co se honosí ZTP průkazem,mají na svých velice drahých autech toto označení,pobírají značné příspěvky a nestydí se za to,že jinak jsou soběstačný,všude si pobíhají a ještě se smějí,jak nad vším vyzráli.:-((((
Ale těm,co to opravdu potřebují,těm nikdo pomoci nechce.
Stydím se za naši vládu,ale nemohu víc s tím udělat - bohužel.