nabrufast-rychle-občerstveni

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno nabrufast-rychle-občerstveni

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-07-07 21:03



Nepřihlášený uživatel

#2

2012-07-07 21:12

chees ve čtyři ráno prostě TOP...
mop

#3 Pocit poškození?!

2012-07-07 21:49

Toto tvrzení je dle našeho názoru NEPRAVDIVÉ,

"... protože převážná část mladistvých a nejen jich, k nám v
nočních hodinách přichází z místních diskoték již ve velice podnapilém stavu,

na pouhou konzumaci jídla,

cítíme se tímto velice POŠKOZENI."
----------------------------------------
Kdyby při tom neměli potřebu si "zpívat" a prát se, nebyl by problém.. Práva každého končí v okamžiku, kdy omezuje práva ostatních. Mám právo na noční klid a je-li narušováno díky provozu vašeho bufetu, resp. vaší klientelou, omezujete tím mé právo.

Nepřihlášený uživatel

#4 Re: Pocit poškození?!

2012-07-07 22:43

#3: mop - Pocit poškození?!

"... Mám právo na noční klid a je-li narušováno díky provozu vašeho bufetu, resp. vaší klientelou, omezujete tím mé právo. "

-----------------------------

Co to je za blbost? Podle tvého názoru by tedy měly být zákázány například benzínky na dálnici, protože jejich klientela jezdí víc než maximálkou a a omezuje tedy mé právo na klidnou jízdu? Tvá argumentace mi přijde nesmyslná. Nechápu, čím toto občerstvení podporuje omezování tvých práv. Pokud se zavře, tak ti lidé jen tak nezmizí, akorát nejspíš budou ještě víc řvát a nadávat na ty, kdo zavřeli obchod místo toho aby měli hubu nacpanou žrádlem.

Jenda

#5 Re: Pocit poškození?!

2012-07-07 22:51

#3: mop - Pocit poškození?!

Dobrý den, lidé se opijí, zazpívají si, poperou se všude, ne jen před občerstvením. Toto by měla hlídat spíš policie (rušení nočního klidu), nemyslíte? Ti "zpěváci" se opijí v ostatních podnicích v Říčanech, není to klientela jen "bufetu" jak říkáte, mě se také perou pod okny ve 4 ráno a nikde okolo není žádná diskotéka, občerstvení a nikdo to neřeší. Jak jednoduché hodit vinu na nějaký podnik. :) Když se to vše zavře, lidé půjdou pít do parků, to pak bude veselo :)

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-07-08 00:25


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-07-08 00:32


M

#8

2012-07-08 00:50

Jak je známo, když lidé pijí alkohol a mohou si k němu přikousnout něco k jídlu, alkohol na ně nemá takové účinky. Tím pádem je naprosto nesmyslné zavírat jediný noční zdroj jídla na Černokostelecké a mluvit o něm jakoby alkohol jenom podporovalo. Věřte, že tímto hloupým zákazem se vše jen zhorší.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-07-08 04:51



Nepřihlášený uživatel

#10

2012-07-08 07:58

Se zavřením také nesouhlasím, nicméně tvrzení, které se zde v diskusi objevilo - že se v nabru fastu neprodává alkohol, je směšné. Všichni vědí, že i zde se leje ve velkém. Také mi přijde divné, že se všechno hází na balagio. Sport, Azzuro i okolní herny jsou zřejmě všichni svatí. Přesto nesouhlasím s jakýmkoliv omezovaním činnosti všech podniků.

Nepřihlášený uživatel

#11

2012-07-08 20:40

Dlouhodobě bydlím na ulici Černokostelecká 30/21, dle mého názoru vzniká větší nepořádek u restarace Sport, Nabrufast opravdu slouží převážně jako hladové okno a ne jako nalevna. Navíc v okolí není žádné zařízení tohoto typu což není moudré něco takové omezovat. Josef Novák

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-07-09 00:50



Nepřihlášený uživatel

#13 Re: Děkujeme Vám za Váš názor velice si ho Vážíme NabruFast

2012-07-09 01:20

#11: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#14

2012-07-09 09:06

Skutečně nechápu co páni radní mají proti rychlému občerstvení. Plně chápu rozhořčení vlastníků NabruFast. Odůvodnění mi připomíná komunistická rozhodnutí...prostě se mi tohle zrovna nelíbí a já mohu, tak jim to osolím.


Nepřihlášený uživatel

#15

2012-07-09 09:20

Ať je to jak chce. Je to omezování podnikání špatnou cestou. Jde-li o alkohol,tak jej zakažte v nočních hodinách prodávat všude....jestli se pak něco na lidské blbosti změní a lidé přestanou lézt za volant opilý, přestanou rušit ostatní, přestanou se opíjet a následně pak ničit a dobrovolně páchat sebevraždu....tak to jsem si jist, že nikoliv. Páni radní....zakazovat umí každý blbec, ale vymyslet něco účinného, to je asi nad vaše schopnosti.
RaD

Nepřihlášený uživatel

#16

2012-07-09 13:13

Co se říčanské radnice týká, vedou ji lidé kteří Říčany ani neznají !!! Stačí zajít na jedno veřejné zasedání. Omezit otevírací dobu jediného rozumného non-stop občerstvení v okruhu zhruba 15 kilometrů, je asi tak stejně inteligentní nápad, jako byly přednosti zprava.  Evidentně je to snaha udělat "něco" s rušením nočního klidu, ale nerozházet si majitele diskoték na Černokostelecké. Takže vybereme obětního beránka, koza se nažere a vlk zůstane celý. Bohužel to celé vypadá jako komunistický zásah do soukromého podnikání, což u říčanské radnice není vůbec nic překvapivého. Pokud nejste developer ochotný skupovat pozemky za nějakou tu "pozornost", asi nemáte nárok v Říčanech se o cokoliv snažit. Říčanská radnice už má stejnou pověst jako práva v Plzni a zřejmě to vážně nikomu nevadí. Držím této petici palce a radostí podepisuji !!

Michal Šindelář

 

Petr Urban
Autor této petice

#17

2012-07-09 17:49

Děkujeme Všem za komentáře, a podpisy. Nyní máme 350 podpisů. Nabrufast

Nepřihlášený uživatel

#18

2012-07-09 23:31

Kde jinde se najíst v nočních či ranních hodinách,než u Nabru :)
Petr Urban
Autor této petice

#19 Poděkování Starostovi

2012-07-10 23:19

Vážení přátelé NabruFastu, včera jsme se sešli s panem Starostou na jednání, které se neslo v přátelském duchu. Dohodli jsme se s panem Starostou na některých krocích, které zvýší bezpečnost v okolí. Podali jsme žádost o znovuprojednání nočního provozu v nabrufastu, městskou radou, která bude zasedat zítra.
Děkujeme panu Starostovi za rychlé řešení našeho vzniklého problému.

http://www.petice24.com/nabrufast-rychle-oberstveni

Vážení přátelé děkujeme Vám za Vaše podpisy, kterých je k dnešnímu dni přes 400. Váš NabruFast