Petice za nový skatepark v Ústí nad Labem

Šimon

#26 Re: Re:

2012-06-30 12:39

#10: loupák - Re:

kolik tu máme fotabalových hřišť ? oproti skateparkům o 90% více . je tu 1 jediný skatepark a to v devastujícím stavu . ta tvoje veřejná sbírka byla v podstatě dlouho vybýráná, když se za každý skejtový den muselo platit 30,- a k čemu ? v podstatě k h.....u. Stačí se podívat na foto ze skateparku v jakém je hrozném stavu ! Můj názor je že novej S. Park je tu velice zapotřebí, je tu tolik talentovaných mladých jezdcu, který ale nikdo neocení protože jezdí na silnici apod., ale zodpověste si otázku kde jinde máme jezdit když park stojí za prd ? Šimon . Ps: nemusíš sem psát když tě to nezajímá !


Nepřihlášený uživatel

#27

2012-07-02 20:44

Prosím byl bych rád kdyby se skatepark Ústí n. Labem nerušil ,protože nemáme kde jezdit a pak jezdíme po ulicích kde nás vyháněj a mi jim to ničíme (ne náschvál) ,protože nemáme kde jezdit.
Geckini

#28 Re: Re:

2012-07-07 09:56

#10: loupák - Re:

Hej di s fotbalem nekam fotbal se da hrat i u baraku ale jezdit ne :)


Nepřihlášený uživatel

#29 Jenom drobnost

2012-07-09 14:29

V skate parku nebo spíše na stadionu mládeže jsem pracoval a často vám i skatepark opravoval. Jde o to že je ze špatného materiálu. Z překližky nebo ze dřeva muselo snad už na začátku stavby být jasné že to nemůže delší dobu vydržet. Ale to zase odbíhám jen jsem chtěl napsat že s vaší peticí souhlasím, jsem pro skate park ale máte tam uvedeno že provozovatel chce skate uzavřít kůli tomu že do toho nechce investovat. To není pravda on by do toho mile rád investoval ale bohužel mu na to město nedá více peněz a Dům dětí a mládeže má omezený rozpočet na svoje kroužky, akce a zaměstance které už probíhají delší dobu jak 6 let.

Nepřihlášený uživatel

#30

2012-07-09 16:07

Postavte ten skatepark.. Je hrozný když chcete jezdit a nemáte pořádnej skatepark... :)
Macin

#31 Re: Re:

2012-07-09 16:13

#10: loupák - Re:

No tak možná je slavnější ale kopnout do stupidního míče umí každej!!! Ale kdo umí na skateboardu? To je trošku složitější.. Fotbalisti simulujou když jim někdo kopne do nohy a my lítáme přes velký zábradlí a stěžujeme si? Fotbalisti jsou největší kreténi!!!

Macin

#32 Re:

2012-07-09 16:19

#17: -

Serem na stadion!!! :DD


Nepřihlášený uživatel

#33

2012-07-10 17:32

skate for fun
Fuckiengr

#34 Re: Kocourkov

2012-07-17 09:55

#19: Hans - Kocourkov

Máš pravdu Napříkla když nějaká rodina z jiného města si vyjede do Ústí nad Labem Tak mladýho vysaděj u skateparku protože jezdí buď ska,bmx,nebo inline po horšim příkladě na koloběžce . Ti ostatní by jeli např do muzea,zooo a tak ale tedka by to nešlo protože ze skateparku jsou ruiny

!!!

#35 Re: Re:

2012-07-18 13:46

#10: loupák - Re:

bože co ty si za čůráka? koho zajímá nějakej posranej fotball? je to naprostá chujovina... akorát se do toho vrážej prachy a stejně je to o hovně... jenom banda vygumovanců co se honí za míčem! Takže, nejdřív se postaví dobrej skatepark a pak si třeba renovujte to vaše teploušský hnízdo!

Pavel Dlouhý za Radu města UL

#36 Skatepark bude !!!!!!

2012-09-16 20:01

Milí příznivci skate, bike a in-line, máme pro Vás skvělou zprávu: zastupitelstvo města schválilo ve čtvrtek rozdělení peněz z hazardu - 3.000.000 Kč jsou určeny na výstavbu betonového skateparku na Bukově. Do konce roku bude zpracován projekt, získáno stavební povolení a příští rok se bude stavět !
Děkujeme všem, kteří podpořili petici a pomohli nám tak svým hlasem prosadit dobrou věc.

Nepřihlášený uživatel

#37 Re: Skatepark bude !!!!!!

2012-10-27 12:07

pavel123169

#38 Re:

2014-01-19 14:36

#23: -

mi takhle jezdíme furt před 2 lety nám zavřeli skatepark a ted si lidi i policajti stěžují ,že jezdíme po městě a parku