Petice pro zlepšení sociálního systému-doplňková k tištěné petici

Máca

#26

2012-03-19 01:42

prosím vás,proč řešíte chyby?Maminky na mateřské,nenají právo na život?Jsme jako prašivky?Nechápu,nikdo v petici nepsal : vzala jsem si půjčku ,státe zaplat mi ji !!! Proč dostanu pěníze,když jsem v životě nedošla do práce a ještě mi zaplatí bydlení a sto dalších věcí,protože jsem nepřizpůsobivá???? A naopak proč stát dopustí abych měla 3800,- na dítě a sebe,popřípadě na manžela ,kdyby nedej bože přišel o práci a jediný na co mám nárok je neomezeně si přivydělat?A poradte mi milí rejpalové a štouralové kde si v tom případě můžu přivydělat v dnešní době,kdy práce není?

Nepřihlášený uživatel

#27 Re:

2012-03-19 01:59

#26: Máca -

:))) přesně tak ..... myslí si , že maminky jsou přítěží pro státní rozpočet, že je platí ze svých daní atd. Ale , že třičtvrtě maminek odvedla do státní kasy peníze než šla na mateřskou , to už nevidí. Mě osobně vadí, že z daní co odvádím se platí ti co na práci nešáhli a ani nešáhnou .... raději ať se přidá maminkám a ubere těm co nemakají. Ať si páni politici začnou šetřit u sebe ... tam tečou peníze, ať si přestanou vyplácet nesmyslné prémie atd. tam je potřeba začít šetřit.!!!

máca

#28 Re: Re:

2012-03-19 13:55

#27: - Re:

přesně přítěž ,a kdo na ně bude jednou makat?řekla bych že naše děti a ne ty romský klíštata,ty budou pořád jen brát,takže si svoje děti vychováme stylem jsem pořád v práci abys mělo co jíst milé dítě .A oni stylem hlavně aby tě nenapadlo jít do práce,to by ses mohlo zařadit ,mezi ty pitomce co nic nemají a drží hubu a krok.rasově utlačovaný jsou normální lidi a ne romové ,už se s tím musí něco děla,chtěj rovnoprávnost?Paráda dostanou to co všichni - ho.... a bude hned ve státní kase o dost víc


Nepřihlášený uživatel

#29

2012-03-19 21:12

....co se týče sociálních dávek(rodičovského příspěvku),měli by peněžité částky rozdělovat podle odpracovaných let!!!!
Máca

#30 Re:

2012-03-20 00:02

#29: -

to by zas  nebylo fér vůči maminkám ,co jsou mladoučký,ale nebo co když vyjdou ze školy a otěhotní?po vejšce třeba


Nepřihlášený uživatel

#31 Re:

2012-03-20 11:05

#26: Máca -  

 Moc hezky napsané,taky nechápu,jak někdo v dnešním státě může být spokojený a hlavně,proč nepodpořit někoho,kdo to potřebuje... :)


Nepřihlášený uživatel

#32

2012-03-20 15:36

tohle je muj nazor na tuto petici: Boze kde to zijete co to po tyhle vlade chcete uz tak nas drbou na davkach a vy chcete tohle vse mozna si o tomhle nechte zdat na tohle nikdo nepristoupi.... stat neni povinen davat rodinam byty chces rodinu tak se obcane starej. povinnost uradu informovato veskere mozne pomoci? blbost to si musi kazdy sam vybehat a vazeni neznalost zakona neomlouva. Berte proboda ohled na lici co plati dani vzdyt ty penize dostavate na ty deti od nich oni maji doplacet na neco co nekdo chce.... chteli jste demokracii tak ji mate chteli jste EU jste tam tak se nedivte.... tohle je muj nazor na tuhle petici je totalne nesmyslna.

Nepřihlášený uživatel

#33 33

2012-03-20 16:33

jo tak proč cizinky co tu poroděj maji porodne 19500.-našs pouhych 13000.- proč cizinky maji rodičak 11900.- pocelou dobu a naše maminy 7600.- a po te 3800.- to je spravedlnost co

Nepřihlášený uživatel

#34 Re:

2012-03-20 22:41

#32: -

Nikdo Vám názor nebere - každý má na něj právo.

Ale Vy vlastně tvrdíte, že všechny maminky co momentálně pobírají MD,RD státu neodvedli ani korunu!!!Ano některé ji neodvedli, ale spousta dost dlouhou dobu pracovala  než šla na MD,RD a rozhodně je mi milejší platit daně na maminky, důchodce , ale rozhodně se mi nelíbí je platit lidi co jenom využívají systém a nehodlají státu odvést ani korunu !!!

fear77

#35 Sklamání:(

2012-03-21 09:20

Četl jsem si text petice a moc se mi líbil , než to skazil bod demisi vlády. Proč??Co to pomůže obyčejným matkám?? To že příjdou jiné svině??Připomíná mi to Holešovskou výzvu či národní radu.A co bude po demisi?? Kdo bude vládnout?? B.S.
lili 15

#36

2012-03-21 10:42

Líbí se mi jak lidi si najdou jeden bod v petici a díky němu ji celou odsoudí - chápu to, ale zase na druhou stranu : přece si nikdo nemyslí, že by prošli všechny body této petice - to by byl hotový zázrak. Nezapomeňte, že to nesjpíše sepisovalo více lidí než jsou v petičním výboru, tak tam museli napsat i s čím třeba někdo nesouhlasil - všechny petice, které sepisuje více lidí je o kompromisu asi jako život a dle mého spíše autoři této petice doufají, že by mohli schválit aspoň něco. Osobně se mi líbí bod č. 1, 2, 3, 10 a 11 ostaní body tak na půl.

Nepřihlášený uživatel

#37

2012-03-22 17:04

souhlasím, podporuji
karel král

#38 Navrácení RoP do 7-let dítěte

2012-03-24 00:16

20.03.2012 byla projednána novela zákona o RoP v prvním čtení a poslána do druhého.Dle informací z posl. sněmovny je přislíbena podpora napříč parl. kluby tak uvidíme když to dobře dopadne mělo by to být do července navráceno do původního stavu.Ale opět prosím nenechávejme to nahodě a zajděte za poslanci ze všech stran ve svém volebním obvodě a požádejte je o podporu.Pro inf. je to sněmovní tisk č. 594/0.Hodně štěstí nám všem.

Nepřihlášený uživatel

#39

2012-03-24 23:48

Souhlasim se vsim co v teto petici je psano je az nehorazne jak s nama vlada cvici a jak neustale bere nejpotrebnejsim... rodinam s detmi,postizenym at velkym ci malym je nacase s timto neco udelat....
Bára

#40

2012-03-26 10:33

No musím přiznat že tato petice je opravdu chaoticky sepsaná.Nejde mi o to kritizovat,jde spíš o to aby ji opravdu někdo bral vážně.Každopádně taky chci aby se tady konečně něco změnilo takže podepíši a pošlu dál,snad když bude podpisů dostatek k něčemu to bude dobré.

Nepřihlášený uživatel

#41

2012-03-29 09:42

Tyto požadavky splní spíše levice...

Nepřihlášený uživatel

#42

2012-04-25 13:45

Rodina - základ státu byla touto garniturou politiků úplně znevážena.
zelenec

#43 přejděte tam, kde mají skutečný zájem o lidi

2012-04-25 22:46

Toto je naprostý nesmysl. ještě jsem neviděl, aby petice za sociální zlepšení měla základ v komerčním využití