Chceme BiGy v Letovicích

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Chceme BiGy v Letovicích


Nepřihlášený uživatel

#51 Re: Re: Re: Re: Proč se hlásí žáci ZŠ Letovice jinam

2012-03-16 10:39

#50: - Re: Re: Re: Proč se hlásí žáci ZŠ Letovice jinam

Ne a nejspíš toho ani nejsi schopen ty jeden dovážný anonyme.


Nepřihlášený uživatel

#52 Re: Re: Re: Re: Re: Proč se hlásí žáci ZŠ Letovice jinam

2012-03-16 13:05

#51: - Re: Re: Re: Re: Proč se hlásí žáci ZŠ Letovice jinam 

 Plivat a nadávat umí každý, ale zapojit se do konstruktivní debaty žádá po jejich učástnících odložit osobní averze a zášť, což bohužel, jak je zde v některých příspěvcích vidět .....

S pánem bohem

Draha

#54 poděkování

2012-03-18 12:19

poděkování
2012-03-18 12:18

Milí přátelé, chtěly bychom Vám z celého srdce poděkovat za Vaši podporu, je pro nás velkou útěchou. Rozhodnutí biskupství již asi znáte - http://www.biskupstvi.cz/2012-03-16-biskupske-gymnazium-letovice-se-slouci-s-biskupskym-gymnaziem-v-brne

Za petiční výbor ale i nadále doufáme, že se přece jen podaří BiGy zachránit.

Dovolte nám, abychom Vás pozvaly dne 28. 4. na benefiční festival BiGy fest, který se bude konat v Letovicích na počest školy. V současné době dáváme dohromady program, podrobnosti budeme průběžně zveřejňovat na stránkách BiGy (www.bigyletovice.cz).

Ještě jednou velké díky, na shledanou na festivalu, Draha, Ivana, Katka
Daniel Zouhar

#55 BiGy fest

2012-03-18 17:24

Co se týče konání BiGy festu - jsem ochoten pomoci s přípravou i průběhem programu. Sice budu časově velmi vytížen (očekávají mě státnice), ale pro BiGy, které ještě dýchá udělám vše, co bude v mých silách. Prosím iniciátorky petice, aby se mi ozvali na mail zouhar.daniel89@hotmail.com. Propagaci akce jsem ochoten učinit i prostřednictvím webových stránek.

Nepřihlášený uživatel

#57

2012-03-19 19:45

Výhodou malých škol je osobní přístup k jednotlivým žákům, který někteří studenti opravdu potřebují. Proto se za udržení této školy velice přimlouvám.