MAREK EBEN PREZIDENT!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno MAREK EBEN PREZIDENT!

šmajdalf

#51 Re: A ...

2015-01-15 13:21

#9: narodsobe.cz - A ... 

 Já jsem se ho ptal a říkal, že nechce. Ale je dost času ho přesvědčit, aby se obětoval pro národ :-)

Marek Eben

#52

2015-01-15 14:19

Dobrý den,

díky za podporu, lidi.

Piešťan

#53 Re:

2015-02-16 18:12

#52: Marek Eben -  

 Dobrý den, pane Ebene,

uznávám Vás jako člověka vzdělaného v hudbě a herectví, dokážete kultivovaně bavit obecenstvo, moderovat, přinášet zajímavá interview se špičkovými lidmi.

Přesto mi dovolte říci, že za prezidenta bych Vás nechtěl, i když uznávám Vaše profesionální a lidské kvality. Vidím u Vás totiž i nedostatky, jejichž vinou byste neměl aspirovat na nejvyšší post.

Přeji klidný, nerušený šťastný život v zábavě.

Ing. Ivo Piešťan


Nepřihlášený uživatel

#54

2015-04-09 14:59

MAREK EBEN - NA HRAD!!!

Nepřihlášený uživatel

#55 Re: Re:

2015-04-09 19:50

#53: Piešťan - Re:  

 Vy byste tam chtel sam sebe nebo nejakou manipulovatelnou kremroli ne?

Uznavam ze Marek Eben neni politik,ale President by byt mohl,pze ten ma representovat a nevyvolavat konflikty s kazdym dnem, pres cele politicke spektrum az po bezne obcany.

Republika potrebuje respektovanou autoritu a uplne nejlepe opravdu nezatizenou stranickymi putkami,rozbroji,korupci apod...pze na tom jsou pak nasledne problemy na Hrade a jeho pana.

Zeman je toho nejlepsi ukazkou.


Nepřihlášený uživatel

#56 Re: Re: Re:

2016-01-02 20:25

#55: - Re: Re:  

 Právě, že Eben by byl jen loutka.


Nepřihlášený uživatel

#57 Re: Re: Re:

2016-01-02 20:36

#55: - Re: Re:  

 

  Pan Zeman je VYNIKAJÍCÍM prezidentem.

Zkuste se zeptat obyčejných Němců nebo si přečtěte komentáře v německých denících.

Kdybyste se zeptal Čechů, bylo by to 80% lidí, kteří s ním souhlasí.

Mohl bych uvést kladné odezvy z USA ( ! ) a Číny. To byste asi nestrávil.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#58

2016-05-06 07:45

Chudák Marek. Souhlasím, že není boží bojovník. V tom je Horáček jiná liga.


Nepřihlášený uživatel

#59

2016-05-07 22:06

 Eben je havloidní blb, čili nevolitelný.


Nepřihlášený uživatel

#60 Re:

2016-05-08 12:31

#59: -  

To je zase hlubokomyslná poznámka... Stejnětak můžu já napsat "Zeman je převlečený komunistický blb, proto je nevolitelný". A vidíš: I tak silný handicap nevadil většině lidí, aby si ho zvolila.

Já ho musím vydržet a vydržím, prozatím se v cizině hlásím k polské příslušnosti. Ale kdyby se Eben stal prezidentem, rád se zase budu hlásit k Česku.

Že je Eben nevolitelný pro tebe neznamená, že je nevolitelný. U mě tento slušný člověk například šanci má.


Nepřihlášený uživatel

#61

2016-05-09 13:51

a dalsi nesmyslny kandidat do sbirky, to sem zvedava s kym jeste za ty dva roky prijdete


Nepřihlášený uživatel

#62 Re: Re: Re:

2016-05-09 13:52

#55: - Re: Re:  

 a odkdy je prosim Eben respektovanou autoritou ??


Nepřihlášený uživatel

#63

2016-05-09 13:59

tak uz sem prisel na tu nejvetsi chybu Zemanova "kralovani", a to je to, ze si "narod" mysli, ze kdejaky trochu slusny clovek by byl dobrym prezidentem, a tak se ptam, co ho dle vas pasuje do role prezidenta ?? zatim jsem se tu docetl tak akorat, ze je slusnym a chytrym clovekem, to by, ale pak mohl delat prezidenta kazdy druhy, takze bych rad slysel ty argumenty pro jeho nominaci, nez jen liche blaboleni


Nepřihlášený uživatel

#64 STRUČNĚ A VÝSTIŽE, NCI MÍT S PENEM EBENEM, KAVÁRENSKÝM POVALEČEM HAVLA, FUJ, A BR.

2016-05-18 18:30

To je nějaký podrza. Já nechtěla uvést, že má být prezidentem tento nekorektní Eben. Okamžitě mé jméno vyrušit.


Nepřihlášený uživatel

#65

2016-05-19 07:36

Pan Eben jako inteligentní člověk selhal zesměšňováním českého prezidenta. Takový člověk nemá charakter.
Nechci o tomto člověku už více nic slyšet a jeho muziku, kterou jsem ráda poslouchala absolutně ruším.

Nepřihlášený uživatel

#66

2016-08-01 07:13

Tez me to napadlo jiz drive. Jen prosim vas upravte ty stranky, každý musí hledat českou republiku jak osel z políčka spojené státy...