Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.

proud

#51 petice

2012-02-06 11:28

Zdravim,no nezlobte se,asi ted budu nepopularni,ale tohle nepodepisu.Aby padla vlada si preju,aby se prestalo krast taky,stesti lidi a system zalozenej misto na majetcich na stesti lidi taky.Ale ten zpusob a cesta k nemu mi smrdi na sto honu,takze se bojim,ze to je zase pokus o zneuziti lidi a dosazeni novejch jmen do vlady.Jestli neco chci,tak primou demokracii=vladu lidu a ne zase krik po voleni zastupce s hogofogo vzdelanim,ktery v dnesni dobe muze mit zase akorat prachac, a jak se ti dostavaji k majetku je vec dostatecne znama.takze o duvere nemuze bejt vubec rec.Chci vladu lidu a zastupce z lidu,treba zedniky,kdyz to budou s narodem myslet dobre,ale opravdu odbornej management lidi,kteri budou vlade pomahat ,to uz je vec dalsi a samozrejma,ten management je prace,drina,patricne ocenena,ale narodem dobre kontrolovana.Vsechno ostatni neni demokracie a le jen hra na ni a tu ja nepodporim.Navic nevidim nikde ten koncept do budoucna.To co se za nej predklada je flikovani staryho s jasnym vysledkem,zvrhnuti se casem ke starymu,na spatnejch zakladech novej dum nepostavis.Je treba znova budovat a uz ted presne vedet co a jak a znat vysledek,to je cesta kterou vzdycky podporim.Takze se omlouvam,ale podle ciste myho nazoru: takhle ne! Nakonec tu predstavu demokracie nazorne ukazal prubeh holesovsky vyzvy,3 minuty na cloveka,nemoznost probrat to se svym sdruzenim pred podpisem a hlasovanim,prakticky nulova diskuze ke kazdymu projevu.No diky,ale vazne ne..................proud

Nepřihlášený uživatel

#52

2012-02-06 11:28

Plně souhlasím s vládou pravých odborníků. Ti,co jsou jmenování na základě stranických zásluh se neosvědčili.Pro stát je to velká zátěž,protože se musí obklopit řadou poradců a nakonec nenesou žádnou zodpovědnost.S tím musí být konec.

Nepřihlášený uživatel

#53

2012-02-06 11:30

pryř s politickými zloději a korupcí

Nepřihlášený uživatel

#54

2012-02-06 11:32

Kašlou na občany a jen si mastí kapsy
proud

#55 Re:

2012-02-06 12:18

#52: -

odbornik sebou nese velky riziko,zakonite si mysli,ze musi bejt ocenenej a je dost znalej na "chytraceni" bokem,vlastenec chytracit nebude,ani o tom nebude premejslet,protoze mysli na narod v prvni rade,ovsem odbornika potrebuje kvuli znalostem,to je podle me lepsi reseni,nez nechat vsechno jednomu,navic takovymu co "se vyzna",takhle ma porad nekoho kdo mu vede ruku,rekneme to rovnou,kdo ho kontroluje,aby se neudelal pro sebe..................proud

Brnsko

#56 Re: petice

2012-02-06 14:14

#51: proud - petice

Potom tedy navrhni jaký způsob a cestu by jsi volil ty.

Proklikej si odkazy na www.narodni-rada.cz, konfrerenci z 28.1. najdeš např. www.ekonomickareforma.cz od pana Schlimbacha, kde je vše vysvětleno a nebo návrhy ostatních iniciativ a združení.

Nemyslím si, že by jsi to přehlédl, spíše se domnívám, že ti jde o něco jiného, než se snažíš předstírat.

 

proud

#57 Re: Re: petice

2012-02-06 14:23

#56: Brnsko - Re: petice

abych se priznal,cerpam ze zprav co se ke me dostanou,hodne z nwoo.org a odkazu od lidi v jeho komunite co chteji zmeny.Na jinym systemu pracuju,ale je to jen ode me a beru to jen jako navrh kterej bez vyjadreni naroda(ne par skupin) ,nebude vic nez kus pairu.Pro upresneni,shoduju se se Zelenou knihou Kaddafiho o demokracii odspoda a jeho tvrzenim,ze kazda byt i zvolena strana s jeji vetsinou kandidatu plus tech par ze stran okolo je porad vlada mensiny vetsine a tudiz jen jista forma totality,takze pristi vlada,beze stran,jedina strana je narod.No a ted k zabave,schvlane,o co myslis,ze mi opravdu jde ,kdyz to dokazes vydedukovat bez znalosti moji minulosti :-)....................proud


Nepřihlášený uživatel

#58

2012-02-06 14:27

To co se děje ve zbytku,kdysi ekonomicky silné a šťastné republiky,je již nepojmenovatelné,bankéři,rychlozbohatlíci defraudanti ovladají 9700000 obyvatelstva,hanba nám všem,že to trpíme,Havel je pryč,tak něco začněme konat...
proud

#59 Re:

2012-02-06 15:05

#58: -

no kona se a diky za to,ze se aspon neco dela,to se musi uznat,ale chtelo by to konat opravdu dukladne,nejde o veci,ale o lidi,takze bych nic neuspechal a nic jim nedelal za zadkem............................proud


Nepřihlášený uživatel

#60

2012-02-06 16:43

Určitě by mělo dojít ke svržení vlády, která rozkradla veškerý majetek státu a vůbec se nestará o blaho lidí, ale hrabe jen do své kapsy.

Nepřihlášený uživatel

#61

2012-02-06 16:43

Adelka
Miroslav

#62 Re: petice

2012-02-06 16:46

#51: proud - petice

Kdyby jste si přečetla Petici pozorně, tak by jste se dočetla, že se budou sice vybírat lidé  s odborným vzděláním, ale MUSÍ PROJÍT PSYCHOTESTY, podobně, jak to dnes dělají velké světové firmy. Tyto testy se v odborné literatuře jmenují Testy na Emoční Inteligenci. Ta nijak nesouvisí s obecně známými testy IQ. Testy na IE dokáží spolehlivě rozpoznat, o jakého člověka se jedná z hlediska morálních hodnot, které on v sobě má. Mj. se podle nich spolehlivě pozná, na co se daný člověk nejlépe hodí. Já jsem prošel obdobnými testy pro koncern TRW a jen jsem se divil, na cože se mne to ptají. Námitka, že vše se dá nějak přelstít, může být možná i v tomto případě z části pravdivá, i když tyto testy vypracovala londýnská renomovaná univerzita. Proto budou tyto testy , alespoň z počátku, muset být doplněny testem na detektoru lži. Kdo nemá co skrývat, tak to pochopí. Máme už dost zakuklených zlatokopů. Nevím, jak jinak lépe poznat, zda ten, či onen "zedník", "učitel", atd. se nezvrhne v lumpa. Přímá demokracie tento problém nijak nevyřeší. Ve Švýcarsku ji mají už dlouho a taky tam není příliš mnoho věcí v pořádku. Bez důkladného prověření těch, o kterých si přejeme, aby pro nás pracovali, se v nejbližších letech asi neobejdeme.

proud

#63 Re: Re: petice

2012-02-06 17:23

#62: Miroslav - Re: petice

da se rict,ze s tim se da souhlasit,radeji doplnim "asi",nemam s tim zkusenost,ale ridim se selskym rozumem,ten mi rika duveruj,ale proveruj,o ruznejch testech si tedy myslim svoje,nakonec,vytvareji je taky jenom lidi,a detektoru lzi se vyslovene posmivam!!! Na jeho zaklade v americe uz popravili nejednoho nevinnyho "pachatele".Dal si nemyslim,ze demokracie odspodu s dobrejma pravidlama by nechala "darebaka" dlouho v sedle i bez testu.To staci osetrit zpusobem vlady jako praci(nakonec ona to taky prace je a ne lehka),takze zadny volebni obdobi,zadna imunita,pracovni smlouva uzavrena s narodem,kdykoli zrusitelna,neni to tak slozity jak se zda,dobrej clovek muze mit tu smlouvu treba 30 let,darebak treba jenom mesic.Uz podle toho se pozna,kdo chce a kdo ne,kdo to mysli dobre a kdo by chtel jen hrabat,darebaci se zpravidla netlacej tam,kde jsou zranitelny.S tema zakuklenejma zlatokopama bez jediny pripominky naprosto souhlasim!Da se rict,ze celkem i s tema dobrejma myslenkama v programu,ale nakonec vzdycky se najde nekdo s vyhradama,dulezity je tahnout za jeden provaz.Ale co je nejdulezitejsi je zodpovednost a zmena mysleni a k tomu vedeni celyho naroda a bejt k nemu otevrenej.Navic si uvedomit,ze vsichni ve vlade z jakyhokoliv stupne jsou jenom a pouze zastupci naroda,ne rozhodovatele.Rozhoduje narod,vlada jen koriguje,dava formu a predava narodu k opetovnymu schvaleni,pak provadi bez dodatecnejch "svejch" uprav vuli naroda.Jenze k tomu aby si narod mohl vladnout,musi bejt doma svym panem a uz jen to neslucuje ani s EU,NATO,MMF,nebo OSN,coz jsou vsechno jen nastroje elit majici za ukol porobeni narodu,jejich kultur,tradic i majetku.No je toho mnohem vic k probrani a je to na dlouho.Nakonec neni divu,ono prebrat moc a rozfrcanej majetek statu a vratit ho narodu neni zadna legrace...................................proud


Nepřihlášený uživatel

#64

2012-02-06 17:43

Doufám, že lidé již nebudou tupě přihlížet k tomu okrádání a opravdu výjdou do ulic a ne jak tomu bylo naposledy při účasti asi 200 lidí. Dejte mi vědět, zda se bude stávkovat v Ústí nad Orlicí a pokud nebudu mít zrovna pracovní směnu, příjdu podpořit. Jsme mladá rodina a žijeme prakticky od výplaty k výplatě. Vše je drahé. Rádi bychom i svoje první dítě, ale copak to jde, když je vše drahé a výplaty stojí za nic ???
proud

#65 Re:

2012-02-06 18:10

#64: -

a pak se place,ze republika vymira a pisou se slataniny o pomoci emigrantu zvenci,ale postarat se o vlastni lidi,to ne,chapu.A co treba neco v tom smyslu jako duraz na stesti lidi,zakladni zivotni potreby garantovany a zadarmo? A zase nekoho nastvu,ale nevidim to nemozny,kdyz vidim kolik miliard se z republiky nenavratne smeli za hranice.Navic budu narcenej z komunizmu,ale vubec mi to nevadi,nakonec ho nikdy nikdo nevyzkousel......takze kdo se smeje me,smeje se vlastne sam sobe.Ale nevidim problem v tom,ze by zdravi,vzdelani,bydleni,voda a energie byly zadarmo,nebo jen doplaceny,to znamena bez vydelavani na nich,kdyz by se vydelanej majetek tlacil v nejvetsi mozny mire zpet do republiky,taky soucast my koncepce,stejne jako znarodneni statniho majetku a navraceni ho zpatky narodu pro jeho lidi,a nebudem se ani bavit o diskutovanym navraceni majetku cirkvim,kdyz ty ho nakradli a vyvrazdili pro nej spousty lidi,jak se muze zlodej hlasit o to co nakradl a vymamil z lidi to mi hlava nebere,kdyz by mel bejt spis potrestanej...........................proud

proud

#66 Re: Re:

2012-02-06 18:15

#65: proud - Re:

poznamecka k tomu znarodneni:-),to neznamena ze se lidem sebere co maji:-),to je o tom,ze veskerym prirodnim vlastnictvim,strategickym prumyslem a a vecma nutnejma k zivotu lidi ma vladnout stat a kontrolovat to,tedy narod:-) Takze zadny zlodejny poctivejm lidem,ovsem zlodeji co nas majetek zasmelili a prodali do zahranici to budou mit tezky,stejne jako ti co ho nepravem "koupili",narod si ma pravo vzit zpatky o co ho kdokoliv pripravil!Stejna situace je s nasim domelym dluhem,at si ho plati kdo ho zavinil,my jsme byli pred sametem sobestacny a to je treba nastolit zpatky!....................proud


Nepřihlášený uživatel

#67

2012-02-06 18:50

Děkujeme za ten čurbes co jste tu udělali ale odejděte!!!!!
Tomáš H.

#68 Tomáš

2012-02-06 18:51

Tady se všichni pomátli? Copak nemáme volby, všelidové hlasování, ve kterém se vyslovuje 8 milionů voličů? To si parta pár cvoků myslí, že má větší mandát, než 8 milionů voličů? Dejte si všichni rychle sprchu.

Nepřihlášený uživatel

#69

2012-02-06 18:54

Konecne dobry napad ,chci venovat tomuto spolku nejake penize na naklady spojene s timto vybornym napadem a chtel bych pomoci i jinak Dekuji Miloslav Jenik 737588974 .
Tomáš Houška

#70 Tomáš Houška

2012-02-06 19:00

Politika se dělá tak, že buď vstoupim do strany, která je mi nejblíž, nebo si založim vlastní. S tou stranou pak kandiduju a nabídnu ostatním SMYSLUPLNÝ pozitivní PROGRAM. (Výkřiky o demisi opravdu programem nejsou.) Podle toho, kolik v parlamentu získám křesel, takový mám podíl na vládě. Rozhoduje 8 milionů voličů. Když mě nezvolej, může mě to štvát, ale NEMAM právo křičet, že volby zrušíme a ať vláda podá demisi. Protože jestli jsem nevyhrál, tak to znamená, že většina lidí o můj program nestojí. Mí dvanáctiletí žáci to chápali. Jak je možné, že se najde tolik dospělých lidí, co to nechápou?

Nepřihlášený uživatel

#71 Re:

2012-02-06 19:33

#29: Ladislav -

To jsi v nějáký politický straně ne že ti tenhle system příjde v pořádku

proud

#72 Re: Tomáš Houška

2012-02-06 19:35

#70: Tomáš Houška - Tomáš Houška

velice lehce,protoze ten system je nespravnej a volebni obdobi jakbysmet,nebo se budeme hadat o tom,ze jakkoliv zvolena strana je porad mensina ktera pak vladne vetsine?Pouha logika a matematika.Navic v petilety obdobi muzou bejt clenove strany tak vymeneny,ze uz to ani neni ta strana,a k tomu,dat nekomu vicletej mandat znamena vydat se mu vsanc na dobu urcitou,dost casu udelat si pozice a vytriskat z nich co se da.............................proud


Nepřihlášený uživatel

#73

2012-02-06 20:08

ano ve vládě by měli být odborníci který tomu rozumí a ne břidilové který zajíma jen koryto a nic neumí jen žvatlat žvatlat nic nevyřeší a dělat chytrého umí každý já bych to dokázala taky okecavat předvedli nám jen že jsou k ničemu a maturity mají koupený protože chytrý člověk který rozumí své věci nechodí kolem a nemele nysmysl ale jde za svou věcí a vždy má řešení
Ahoj

#74 Re: Mazání

2012-02-06 20:22

#7: Autor petice - Mazání

Tahle petice je v prvé řadě šaškárna.

proud

#75 Re: Re: Mazání

2012-02-06 20:31

#74: Ahoj - Re: Mazání

nazyvas snahu o lepsi budoucnost naroda i tvoji ,saskarnou? Ja ji jako snahu ocenuju , a hodne,jen to neni podle mejch predstav a myho svedomi...................................proud