Petiční akce na podporu spisovatelky Lenky Procházkové a režiséra


Nepřihlášený uživatel

#301 Re:

2012-09-10 00:46

#296: -  

 Blbečku!!!


Nepřihlášený uživatel

#302 Re:

2012-09-10 00:55

#296: -  

 Nevíte, o čem mluvíte. Paní Procházková předkládá fakta a vy z dějin nic neznáte, jestliže tvrdíte, že lže. Je mi vás líto...

Lojza

#303 Velké NÉ tzv. církevním restitucím

2012-10-06 15:53

Je na čase,aby někdo zastavil rozpínavosti církve a rádoby neomezených mocipánů v naší okleštěné republice.Chce li někdo používat služeb církve,nemám nejmenší úmysl mu v tom bránit,ale ať si je vydržuje ze svého a na společný (státní) majetek ať nesahají,byla by to krádež spáchána na národu Českém. Bibli jsem četl a nikde jsem tam neobjevil zmínky o tom,že by se měl hromadit majetek světský a dávat jej k dispozici fráterníkům. Já si také na jejich majetek nedělám nárok a pochybuji o tom,že by byli schopni statky takovým to pochybným způsobem nabité spravovat,i když ona ani nynější vládní garnitura není schopna s danými statky hospodařit. Ono nestačí že naši zemi rozprodávají cizincům,Oni ji chtějí ještě jistě ne za malý bakšiš darovat,poněvadž jinak se tomuto převodu majetků nedá říkat,pokud nechci použít silná slova tipu zašmelit nebo rozkrást.
Lojza

#304 Re: Bohu žel,v tomto státě je vůle většiny zasunuta do pozadí a je prosazováno to,co se hodí jistým

2012-10-06 15:58

Lojza

#305 Re: Souhlas ale...

2012-10-06 16:05

#289: Keramx - Souhlas ale...

Je mi líto,ale proč všechno svádět na Komunisty a odboráře?Proč někdo stále vytahuje tohoto strašáka?Zde vůbec nejde o ideologii,ale o nenasytnost církve a zvůli vlády ČR.


Nepřihlášený uživatel

#306 Re:

2012-10-14 22:28

#15: -

Možná by jste si měl(a) spočítat dobu trvání dějin lidstva se vznikem křesťanství, ale pokud umíte počítat jen do dvou tisíc, pak to raději nezkoušejte :D

ludvík

#307 Gratulace

2012-10-15 10:22

našim voličům , kteří ukázali v senátních volbách jak si paní " spisovatelky " považují a ukázali tak většinové mínění o ní.Od pohledu je to zlá a nesympatická osoba a takové v senátu nechceme.
jan.

#308 Re: Re:

2012-10-15 10:31

#306: - Re:  

 Asi i ten kdo neumí počítat si musí uvědomit , že církev už funguje třetí tisíciletí zatimco komunisti tu jsou ani ne 100 let.

kláštery a církevní školy jsou tu staletí  ale VUML nepřežil ani 3 desetiletí. Staletí zdobí celý svět chrámy a kde jso dnes ty agitační střediska a kulturní domy stavěné v akci " Z " ? O církce se nebojím , ty přežijí i ty hloupé ataky od Procházkové a jiných nepřiliš vzdělaných lidí.

 


Nepřihlášený uživatel

#309 Re: Nic než souhlas

2012-11-13 15:07

#16: - Nic než souhlas

Paní Procházková, škoda že nekandidujete na prezidenta... ke komu jinému se může lid Český odvolat? Děkuji Vám.


Nepřihlášený uživatel

#310 Re:

2012-11-22 13:46

#213: -

Co se divíte v zemi kde se vyznamenávají vrazi co brutálně zabili strážmistra co za nic nemohl.

 

Vždyť je to pakáž všechno jen si ohřát polívčičku před světem a je jedno kdo v políve plave hlavně že hřeje.....


Nepřihlášený uživatel

#311

2012-11-22 13:49

Havel dával milosti vrahům co zabili spoustě lidem matky dětli... Tady neexistuje spavedlnost jen demokracie tak jak si jé dělají ti nahoře

Nepřihlášený uživatel

#312 Re:

2012-11-25 00:50

#213: -

Fuck of církev


Nepřihlášený uživatel

#313

2012-12-09 18:37

Katolická církev a šlechta nikdy nestáli na straně
našeho národa v jeho težkých chvílích.To že v dnešní době jsou protěžovány vládou není náhoda. Jde o dlouhodobé úsilí určitých vlivných skupin v Německu a Rakousku o prolomení Benešových dektetů
a revizi výsledků 2.svět.války.K prosazení tohoto
cíle jim bohužel pomáhá za " jidášský groš " nejeden čech.
Judge Dreed

#314

2012-12-31 12:16

To co se Necas a jeho banda dopustili neni nic jineho nez vlastizrada, vubec cele jednani nasi vlady tak vypada, ze haji zajmy sebe a jinych zemi ne Ceske republiky a jejich obcanu.
Jana

#315

2013-01-07 00:39

A kam to vedlo? V noci pomocí kriminálníka a strany, kterou nikdo nevolil odsouhlasili proti vůli celého národa restituce, aniž by černoprdelní museli doložit, že na ně mají nárok, aniž se jim odečetly náklady na opravy kostelů, údržbu polností a lesů, náklady na dotace státu za celých 60 let a teď už preláti jednají s Habsburky o prodeji nemovitostí,polností a lesů,  aby získali to, co nevymohli soudními restitucemi popírajícími vše platné a popírající Benešovy dekrety. Masaryk je hnal už v r. 1919 a tihle nás vrátili do doby pobělohorské - a to vše teprve přijde! Teď už nějaké petice nepomohou, teď už jedině zbraně, prohlášení restitucí za nezákonné a zabavení majetků vlastizrádců, kteří to vše umožnili - jistě za tučný bakšiš.

Alena

#316 církevní restituce

2013-01-28 11:45

Doporučuji poslechnout si komentář Petra Chobota k "církevním restitucím"

Nepřihlášený uživatel

#317

2013-03-04 13:37

Tak jako většina občanů této země nesouhlasím s tím, aby církve dostávaly cokoliv, tím méně touto formou a v této době. Otázkou motivace vlády k tomuto hanebnému kroku by bylo záhodno prošetřit protikorupčními orgány. Věřím ve zdravý rozum a v nápravu způsobené ostudy a v potrestání viníků. Poslední dobou hojně frekventovaný paragraf o vlastizradě je zde mnohem vhodnější, nežli u V.K.

Nepřihlášený uživatel

#318

2013-05-03 10:03

Paní Procházková si zaslouží naši plnou podporu, dělá velmi záslužnou práci, plně s ní souhlasíme.
Dělá čest disentu a Chartistům na rozdíl od jiných, kteří mnohokrát zklamali.

Nepřihlášený uživatel

#319 : existuje seznam členů parlamentu jak hlasovali ?

2013-05-13 12:41

#1: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#320

2013-05-17 14:53

Není moc ,co dodat.Jsem věřící,po tom co se děje ,vystoupím z církve.Nechci,aby mně má vnoučata,jednou proklela.Vondráčková Blažena

Nepřihlášený uživatel

#321

2013-07-08 16:46

Mrzí mne, že jsem nevěděla o protestní akci,která se nedávno konala. Sice na podobná shromáždění nechodím ale na toto bych bývala šla. S pozdravem A.Heřmánková
Andy

#322 paní Procházková a její objektivita

2013-07-10 08:40

Paní Procházková je zaťažená nenávisťou ku katolíckej cirkvi a tak jej vadí všetko. Majetok sa má vrátiť tomu, komu ho komunisti ukradli a teda aj cirkvám a špeciálne aj katolíckej cirkvi. Zaujímavé, že jej tak nevadí rozkradnutie štátneho majetku všelijakými privatizérmi po prevrate, ale vadí jej hlavne katolícka cirkev , iné ani tak nie, tak kde jej objektivita. Je to skrátka nenávistná mrcha, tak veru.

Nepřihlášený uživatel

#323

2013-07-25 07:30

Děkuji Vám, že za nás vyjadřujete veřejně naše mínění. Věřím, že něco jako Bůh existuje, ale to co z toho dělá církev-určitá skupina lidí zde na zemi je hnusné: jen majetek a lži. Jsem věřící, ale jen v jediného Boha a ne tomu co si vymysleli tady na zemi církevní hodnostáři. A že toho vymysleli hodně: upalovali ženy a našeho Husa. Hnus. Souhlasím s příspěvkem č. 321.  S pozdravem M. Kaplanová

Olivier Cromwell
Nepřihlášený uživatel

#324

2013-07-29 13:04

Z kázání Mistra Jana Husa
Tak jako hejno krkavců snesli se na tuto zemi, aby vyklovali každé zrnko zlata a stříbra. Nemají slitování. Jejich srdce zjedovatěla touhou po bohatství. Se vším kupčí, všechno prodávají. Chceš pokřtít dítě? Zaplať! Chceš loupit a vraždit? Zaplať a bude ti odpuštěno. Ale pak, kdyby sám ďábel zaplatil, vstoupil by na nebesa? A za peníze takto vydřené z chudého lidu koně krásné chovají, čeleď nepotřebnou drží, v kostky hrají a na své kuběny kožichy drahé věší, zatímco Kristus chodil bos a neměl, kde by hlavu složil. Však poznejte se, vy zloději chudého lidu, neboť Bůh i lid vás vidí.
Vzpomínáme Mistře Jene


Nepřihlášený uživatel

#325

2013-08-02 15:48

konání této vlády je příšerné, už se na tyto politiky nemůžu ani podívat,je třeba už něco udělat.\tu naši zemičku devastují a nic pro ně není svaté.