Zvýšení rodičovského příspěvku

Zvýšení rodičovského příspěvku / Oznámení / Aktuální situace - Dochází nám čas / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2023-06-29 08:26

Kde to mohu podepsat? Podepisovala sem petici za zvýšení ale nevím jestli pochopí že je to i pro nově narozené a již narozené

Nepřihlášený uživatel

#2

2023-06-29 09:14

Souhlasím naprosto se vším co jste napsala 😞jsou to omezenci kteří vůbec ,ale vůbec nemyslí na Matky a hlavně na nás občany 😡😡mělo by se s tím začít něco dělat

Nepřihlášený uživatel

#3

2023-06-29 09:56

To máte pravdu :( Jako inflace dopadá na všechny. Ne jen na děti narozené v roce 2024. :(

Nepřihlášený uživatel

#4

2023-06-29 11:30

Je to šílený... Dcera je 9/2021... Bohužel nemohla jsem kojit a mlíko co kupujeme tehdy stalo 300 a teď je to přes 500... Nemluvě o ostatních věcech... Oni si asi myslí, že krademe 🙈

Anonymous

#5

2023-06-29 11:59

Jsou to hajzlove, nejhorší vláda od 90 let . Je mi jich líto banda amateru,.

.


Nepřihlášený uživatel

#6

2023-06-29 12:16

Dnešní doba vyžaduje extrémní škrty a optimalizaci nákladů, to ano, ale šetřit na té nejdůležitější skupině mi přijde opravdu nevhodné a vlastně šokující. Už se těším, až jim to při volbách spočítáme...

Nepřihlášený uživatel

#7

2023-06-29 13:36

Dobrý den jsem maminka na mateřské dovolené z 8m.dcerkou to co se děje je hnus.. a ceny jídla a hygieny a dalších věcí se jen zvedají.. a my matky na nic pořádně nemáme .. jeto velmi smutné a máte pravdu .. tam kde se mají dávat peníze se nedávají hlavně že oni mají kapsy plné.. toje des cose děje a takové lidi mi máme ve vládě .. že jim není hamba..

Nepřihlášený uživatel

#8

2023-06-29 14:02

Je to neuvěřitelné, co si dovolí. Ubírají rodinám a důchodcům, přidávají sobě, nepracujícím a ukrajincum. Na to mají. Na nás ne. Výsměch. Já nejsem proti pomoci ven, ale ne, pokud se upřednostňuje před občany ČR, kteří si tu platí daně, sociální a zdravotní a stejně pak utřou. Je to nehoráznost. Svádějí zvýšení RP na inflaci, ale dají ji až dětem příští rok? Inflace se týká i nás. Já rodila teď v červnu, jaký je to finanční rozdíl oproti těm co porodí po Silvestru...? Trapné.

Nepřihlášený uživatel

#9

2023-06-29 14:52

Souhlasím naprosto se vším co jste napsala 😞jsou to omezenci kteří vůbec ,ale vůbec nemyslí na matky 😡

Nepřihlášený uživatel

#10

2023-06-29 16:03

Tak to je smutné. Doufala jsem, že aspoň pro nově narozené to bude. Ale termín mám v listopadu. Takže mám taky smůlu. 😞

Nepřihlášený uživatel

#11

2023-06-29 18:50

Souhlasim, je jeste nejaka moznost jak bojovat?

Nepřihlášený uživatel

#12

2023-06-29 20:06

To je to same,jako by pridali pouze lidem,kteri teprve pujdou do duchodu....holt,na duchodech se prida vsem,ale na rodicaku jen tem novym....to,ze jsme museli precka hodne narocne obdobi a spousta rodin uz nema zadne uspory...vsichni nakupujeme za stejne ceny,tak proc ma mit vic jen nekdo

Nepřihlášený uživatel

#13

2023-06-29 22:23

Je nespravedlivé aby se příspěvek zvýšil jen pro děti narozené v příštím roce. Když se příspěvek zvyšoval naposledy, měly na něj nárok i maminky, které trvale příspěvek probíraly, tak nechápu proč to má být teď jinak. VÝHRADNĚ NESOUHLASÍM 🤔🤔🤔🤔😡😡😡😡😡😡

Nepřihlášený uživatel

#14

2023-06-30 13:47

Dobrý den, kolik podpisů je třeba, aby byla petice vzata v potaz?

Nepřihlášený uživatel

#15

2023-06-30 18:21

Nezobrazuje se mi nikde okénko pro podepsání petice, co s tím udělaly? 😠

Anonymous

#16

2023-06-30 20:25

A co teprve děti narozené v roce 2023, těch jediných se netýká žádný příspěvek navíc. Děti narozené do konce roku 2022 měly aspoň nárok na 5000 Kč jednorázově. Od roku 2024 zas dostanou 50 tis. Kč v rámci rodičáku. Tohle je diskriminace roku 2023!


Nepřihlášený uživatel

#17

2023-07-01 10:27

Budete to někdo někde podávat nebo dávat tu petici?

Nepřihlášený uživatel

#18

2023-07-01 12:05

Souhlasím s vámi. To je hnus co se tady děje. 😡

Nepřihlášený uživatel

#19

2023-07-04 06:40

Já bych ještě zdůraznila, že nechápu proč rodiče dětí narozených do 31.12. 2022 dostali mimořádný příspěvek 5000kc na dítě a rodiče dětí narozených od.1.1 2024 dostanou o 50 000kč více rodičovský příspěvek a může nám někdo vysvětlit proč děti narozené 2023 nedostanou vůbec, ale vůbec nic!? To se narodili v nějakém špatném roce nebo nějaké vzduchové bublině či co?

Nepřihlášený uživatel

#20

2023-07-14 21:37

Buď všem klidně poměrným dílem vypočítaným na měsíce, nebo nikomu!!! A klidně nikomu a zvýhodnit pořádně děti v daních (a ne sebrat i ten plivanec školkovné). Paní Deckerová, můžete prosím napsat, zda jste již předávala někomu petici nebo visí pouze na internetu a k Jurečkovi a spol se ani nedostane,pokud si ji aktivně nevyhledají (chacha..)? A případně zda se vy osobně chcete angažovat nějak více, v čem bychom Vás (nás) mohli podpořit? Děkuji za odpověď (níže jsem nikde odpověď nečetla, ale chápu,že čas je nepřítel a přes den ho moc nezbyde) Lenka

Nepřihlášený uživatel

#21

2023-08-03 19:20

Dobrý den, budete petici znova nějak přeposílat vládě? Údajně se má o tom rozhodovat 29. srpna ve sněmovně. 5ti koalice předloží svůj návrh kde kašlou na všechny již pobírající a chtějí navýšení jen pro nové narozené od 1.1.2024. Ale předpokládám že opozice určitě předloží nějaké pozměňovací návrhy. Proto je potřeba se nedat a poslat tam taky tu petici. JE TO NAŠE POSLEDNÍ ŠANCE. PROSÍM UDĚLEJTE NĚCO. PS: Očekáváme narození potomka 1.10.2023

Nepřihlášený uživatel

#22

2023-08-29 15:01

Ano souhlasím se vším co je zde psáno .... Diskriminace již narozených dětí

Nepřihlášený uživatel

#23

2023-08-30 05:59

Souhlasím a vadí mi to už jen z principu, těhotenství druhého syna jsem zjistila v únoru 2022 a už v březnu spekulovali o zvyšování rodičovského příspěvku v návaznosti na inflaci, původně že to chtějí od července 2022 pak snad od srpna poté že od 1.1.2023 a ejhle bude to od 1.1.2024 a navíc jen pro nově narozené. To teda pěkně tu debatu protáhly, celou dobu se nás zvyšování mělo týkat a najednou už ne. To se nás inflace netýká? 🤷 a nejlepší jsou řeči těch co řeknou tak jste si neměla dělat druhé, tak snad si neděláte dítě kvůli penězům. Na to odpovím hned. Druhé těhotenství jsem zjistila 2týdny před válkou na Ukrajině a před nárůstem inflace a určitě nepůjdu na potrat jen proto že se vše zdraží (na zálohách už platíme o 3400 měsíčně víc) ale manželova výplata vzrostla o 400kč měsíčně 😀 a odpověď k druhé části, ne děti jsem si nedělala kvůli penězům 🤦 v práci jsem brala v roce 2020 než se narodil první syn přes 22t měsíčně takže ne fakt jsem si nedělala děti proto abych najednou neměla ani 10t měsíčně 😀u prvního syna jsem ještě pracovala na DPP u dvou prcků to ale nejde, nechápu myšlení těch blbců co rozhodují protože reálně ti kterým se děti narodily v roce 2022 neměli možnost se finančně připravit na takový booom co nastal, asi nikdo nečekal co se bude dít, kdežto děti narozené k 1.1.2024 tam už jejich rodiče vědí jak se nám zhroutila státní ekonomika a že to ti idioti zvládly zničit fakt rychle a tito rodiče měli možnost se lépe připravit 🤷 tím neříkám že zvýšit těm co jsou na světě a ne těm co se narodí. Jen že když jsem otěhotněla já, mysleli jsme si že 70t rezerva je slušná suma (což už v dnešní době není, je to nic s porovnáním toho jak jsme tuto rezervu vnímali před 4lety) ale myslím si že ti jimž se prcek teprve narodí se na tu situaci mají možnost připravit lépe protože o situaci vědí znatelně před samotným početím tudíž by se jich měla tato krize dotknout méně neboť by měli být lépe připraveni. Takže ano nepřijde mi to fér vůdčí nám co již děti máme, ale upřímně ono těch 50t nespasí ani budoucí rodiče 🤷

Nepřihlášený uživatel

#24

2023-09-02 13:36

Co demonstrace?? 273000 lidi není málo. Kdyby se sešla pouze polovina... Toto je normální výsměch 🤯.



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...